Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawiedliwi Wśród Narodów Świata

Utworzony przez Młody, 3 lutego 2008 r. o 17:33 Powrót do artykułu
A co na to Herr Gross z Hitlerjugend? To teraz Herr Gross wyklnie Wasilewskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to sie nie odzywaj pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że obrońców Herr Grossa w Lublinie nie brakuje? A czy Herr Gross jest mądry? Czytałem "Strach" i powiem< że dawno w rekach nie miałem takiego badziewia! I on to nazywa praca naukową? A gdzie obiektywizm historyka, który ocenę pozostawia czytelnikowi? To jest postawa Historii jako nauki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan xyz chce zamknąć ludziom możliwość wypowiedzi a przypominam, że to jest zamach na wolność słowa i wypowiedzi! pO-zdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu komentarz wydaje mi sie nieadekwatny do sytuacji jaka jest opisana w tym artykule, zamiast powiedzieć coś mądrego to oczywiście szerzenie nienawiści tam gdzie jest święto miłości bliźniego. P.S. Nie jestem panem P.S. 2 moja rodzina została właśnie uhonorowana tym medalem na tej uroczystości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...