Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak traktuje się coś co należy do podatników pracujących w prywatnych firmach po kilkanaście godzin na dobę - 7-10 lat i milicjanci doprowadzają coś co nie należy do nich do ruiny. Ciekawe czy swoje prywatne samochody kupione za wypłaty bez potrąconych skłądek emerytalnych tak samo niszczą. Fotele pewnie w najgorszym stanie bo ubabrane olejem z tanich frytek i sosów z kebabów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hola, hola panowie!   Jeśli pojazdy są wyrejestrowane, to nie będzie możliwa ich powtórna rejestracja. Pojazd wyrejestrowany można zarejestrować powtórnie wyłącznie przy spełnieniu szeregu warunków zapisanych w Art. 79 ust. 4 Prawa o ruchu drogowym a więc - odzyskanego po kradzieży, zabytkowego, mającego co najmniej 25 lat i uznanego przez rzeczoznawcę samochodowego za unikatowego lub mającego szczególne znaczenie dla udokumentowania historii motoryzacji, ciągnika i przyczepy rolniczej, wywiezionego z kraju lub zbytego za granicą pod warunkiem...   A więc nie napinajcie się tak panowie, bo te radiowozy nie spełniają żadnego z tych warunków i w związku z tym mogą pójść tylko do urzędowego recyklingu czyli kasacji!   Też miałem ochotę kupić takie sreberko, tylko po co, żeby je skasować?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam, nawet część samochodów widać że była wyszperana- dla swoich- tzn brak oryginalnych masek, linek sprzęgła, kanap, rozrządów, lamp. Chyba ktoś miał dojścia :((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hola, hola panowie!   Jeśli pojazdy są wyrejestrowane, to nie będzie możliwa ich powtórna rejestracja. Pojazd wyrejestrowany można zarejestrować powtórnie wyłącznie przy spełnieniu szeregu warunków zapisanych w Art. 79 ust. 4 Prawa o ruchu drogowym a więc - odzyskanego po kradzieży, zabytkowego, mającego co najmniej 25 lat i uznanego przez rzeczoznawcę samochodowego za unikatowego lub mającego szczególne znaczenie dla udokumentowania historii motoryzacji, ciągnika i przyczepy rolniczej, wywiezionego z kraju lub zbytego za granicą pod warunkiem...   A więc nie napinajcie się tak panowie, bo te radiowozy nie spełniają żadnego z tych warunków i w związku z tym mogą pójść tylko do urzędowego recyklingu czyli kasacji!   Też miałem ochotę kupić takie sreberko, tylko po co, żeby je skasować?
dowody są w urzędzie komunikacji przesłane przez znajomości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak traktuje się coś co należy do podatników pracujących w prywatnych firmach po kilkanaście godzin na dobę - 7-10 lat i milicjanci doprowadzają coś co nie należy do nich do ruiny. Ciekawe czy swoje prywatne samochody kupione za wypłaty bez potrąconych skłądek emerytalnych tak samo niszczą. Fotele pewnie w najgorszym stanie bo ubabrane olejem z tanich frytek i sosów z kebabów.
nawet ze sto ustników do alkomatu by się tam znalazło. widziałem w schowkach i boczkach drzwi!!!!!!! - ratunku nasze pieniądzę!!!! i to w folii!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak traktuje się coś co należy do podatników pracujących w prywatnych firmach po kilkanaście godzin na dobę - 7-10 lat i milicjanci doprowadzają coś co nie należy do nich do ruiny. Ciekawe czy swoje prywatne samochody kupione za wypłaty bez potrąconych skłądek emerytalnych tak samo niszczą. Fotele pewnie w najgorszym stanie bo ubabrane olejem z tanich frytek i sosów z kebabów.
  Idiota czy prowokator??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hola, hola panowie!   Jeśli pojazdy są wyrejestrowane, to nie będzie możliwa ich powtórna rejestracja. Pojazd wyrejestrowany można zarejestrować powtórnie wyłącznie przy spełnieniu szeregu warunków zapisanych w Art. 79 ust. 4 Prawa o ruchu drogowym a więc - odzyskanego po kradzieży, zabytkowego, mającego co najmniej 25 lat i uznanego przez rzeczoznawcę samochodowego za unikatowego lub mającego szczególne znaczenie dla udokumentowania historii motoryzacji, ciągnika i przyczepy rolniczej, wywiezionego z kraju lub zbytego za granicą pod warunkiem...   A więc nie napinajcie się tak panowie, bo te radiowozy nie spełniają żadnego z tych warunków i w związku z tym mogą pójść tylko do urzędowego recyklingu czyli kasacji!   Też miałem ochotę kupić takie sreberko, tylko po co, żeby je skasować?
  Karolu ja również przy okazji publikowanego przez DW kilka tygodni wcześniej artykułu na ten temat chciałem się dowiedzieć jak się ma stwierdzenie, że sprzedawane auta są wyrejestrowane do tego co stanowi art. 78a i 79 ustawy Prawo o ruchu drogowym. Niestety nikt nie podjął tematu, ani Policja, ani DW. Sprawy interesujące Czytelników są dla Was nieważne?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiota czy prowokator??????
Zależy BUCU kto pyta ??  Miękka Pyta ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak traktuje się coś co należy do podatników pracujących w prywatnych firmach po kilkanaście godzin na dobę - 7-10 lat i milicjanci doprowadzają coś co nie należy do nich do ruiny. Ciekawe czy swoje prywatne samochody kupione za wypłaty bez potrąconych skłądek emerytalnych tak samo niszczą. Fotele pewnie w najgorszym stanie bo ubabrane olejem z tanich frytek i sosów z kebabów.
Sos z kebaba to  "pikuś " w stosunku do tego ile nasienia na tylnej kanapie, wykruszyć i łopatami można wynosić,tak się teraz PAŁY bawią !!! wszystko przez mieszane załogi-patrole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję klientom mechanika z Borzechowa. Jadą naprawić auto a tu zamias nowych części starocie. Ale koleś sobie reklamę zrobił :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A więc nie napinajcie się tak panowie, bo te radiowozy nie spełniają żadnego z tych warunków i w związku z tym mogą pójść tylko do urzędowego recyklingu czyli kasacji!   Też miałem ochotę kupić takie sreberko, tylko po co, żeby je skasować?
pfff... kupujesz sobie same ramy za 1k, dokładasz kolejne 10k za części i masz zajebisty samochód o dpodstaw... więc dziwny twój tok myślenia  
Idiota czy prowokator??????
POlak, a to jeszcze gorsze od bycia idiotą prowokatorem.  
Sos z kebaba to  "pikuś " w stosunku do tego ile nasienia na tylnej kanapie, wykruszyć i łopatami można wynosić,tak się teraz PAŁY bawią !!! wszystko przez mieszane załogi-patrole.
zazdrość? a niby zwykłe samochody pod klubami w podlubelskich wsiach to nie miejsca do publicznych orgii? jedno co wiem, to masz wyobraźnię... a szkoda, bo mało kto wie jak z niej korzystać ^_^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pfff... kupujesz sobie same ramy za 1k, dokładasz kolejne 10k za części i masz zajebisty samochód o dpodstaw... więc dziwny twój tok myślenia   POlak, a to jeszcze gorsze od bycia idiotą prowokatorem.   zazdrość? a niby zwykłe samochody pod klubami w podlubelskich wsiach to nie miejsca do publicznych orgii? jedno co wiem, to masz wyobraźnię... a szkoda, bo mało kto wie jak z niej korzystać ^_^
Chcesz być dobrym PAŁĄ musisz wykazać się cierpliwością i stoickim spokojem a tobie Jasiu od razu styki puszczają, nigdy komendantem nie zostaniesz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam, nawet część samochodów widać że była wyszperana- dla swoich- tzn brak oryginalnych masek, linek sprzęgła, kanap, rozrządów, lamp. Chyba ktoś miał dojścia :((((
Też byłem, to wygląda na zwykłą " DZUPLĘ "  Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam, nawet część samochodów widać że była wyszperana- dla swoich- tzn brak oryginalnych masek, linek sprzęgła, kanap, rozrządów, lamp. Chyba ktoś miał dojścia :((((
    Co Ty bredzisz? Widziały gały co brały... A U Ciebei akurat chyba nie widziały:P Gdzie Ty w astrze 2 masz linki sprzegłą?? tam nie ma linki.... bo jest hydrauliczne... Auta przeważnie były kompletne, lub lekko zdekompletowane Rozrządy były wszędzie, fakt faktem w kilku autach z zerwanym paskiem:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...