Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
na tym skończyłem lekturę twojego propagandowego komentarza, żenua
I tak byłem uprzejmy, bo założyłem, że wszyscy płacą za swój wstęp, ale jak wiemy w tym kraju równych i równiejszych, świta Żuka wejdzie za darmo (i pozajmuje najlepsze miejsca) :) A poza pustym zarzucaniem propagandy, masz JAKIEKOLWIEK argumenty? Czy tylko tak chlapnąłeś, bo nie bardzo masz co odpowiedzieć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile mozna o tym stadionie pisać, jest stadion i ok, codziennie po kilka artykulów,kazdy już wie otwarcie bedzie, a nie rozpisywac się już postawili pół sceny za chwilke napiszą, ze postawili całą, później,ze trwa sprawdzanie sprzeęt i świateł.... a stadion piękny i wystarczy tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak byłem uprzejmy, bo założyłem, że wszyscy płacą za swój wstęp, ale jak wiemy w tym kraju równych i równiejszych, świta Żuka wejdzie za darmo (i pozajmuje najlepsze miejsca) :) A poza pustym zarzucaniem propagandy, masz JAKIEKOLWIEK argumenty? Czy tylko tak chlapnąłeś, bo nie bardzo masz co odpowiedzieć :)
  mam tonę argumentów na obronę budowy stadionu: -nie ma jednego porządnego stadionu w całym regionie -wszystkie miejskie stadiony w Lublinie to rupiecie -nie ma w mieście miejsca na zorganizowanie koncertu -na IV-ligową Polonię chodzi średnio 3 tysiące widzów, więc liga w której występuje zespół to żaden wyznacznik tego czy na stadionie jest komu grać czy też nie -gdyby nie teraz to stadionu z dofinansowaniem UE już byśmy nie wybudowali -miasto samo nigdy budowy stadionu piłkarskiego od postaw nie uciągnie, więc dalej w Lublinie straszyłyby ruiny w stanie gorszym niż baszta i zamek w Kazimierzu -piłka nożna to wciąż najpopularniejszy sport na świecie i ludzie na stadiony przychodzili, przychodzą i będą przychodzić, nic w tej kwestii nie zmieni twój propagandowy wpisik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a 5 mln to raptem 14 zł rocznie na jednego mieszkańca, więc nie pisz proszę, że od tego ludzie zbankrutują albo, że stadion pociągnie nas na dno, bo to zwykły populizm w najczystszej postaci, dokładamy większe pieniądze do dróg, szkół, szpitali, lotniska, basenów i innych przybytków MOSiR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile darmowych tysięcy biletów przekazano do Urzędu Miasta, itp. rodzin ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam tonę argumentów na obronę budowy stadionu: -nie ma jednego porządnego stadionu w całym regionie -wszystkie miejskie stadiony w Lublinie to rupiecie -nie ma w mieście miejsca na zorganizowanie koncertu -na IV-ligową Polonię chodzi średnio 3 tysiące widzów, więc liga w której występuje zespół to żaden wyznacznik tego czy na stadionie jest komu grać czy też nie -gdyby nie teraz to stadionu z dofinansowaniem UE już byśmy nie wybudowali -miasto samo nigdy budowy stadionu piłkarskiego od postaw nie uciągnie, więc dalej w Lublinie straszyłyby ruiny w stanie gorszym niż baszta i zamek w Kazimierzu -piłka nożna to wciąż najpopularniejszy sport na świecie i ludzie na stadiony przychodzili, przychodzą i będą przychodzić, nic w tej kwestii nie zmieni twój propagandowy wpisik
No widzisz, masz takie samo marzycielsko-wydumane, ale nie mające wiele wspólnego z rzeczywistością pojęcie o potrzebach widowisk piłkarskich i ich finansowaniu, jak socjalista-marzyciel-fantasta-wizjoner-za-cudze-pieniądze Żuk.   Otóż nigdzie na świecie (tym zachodnim, do którego PO tak na kolanach aspiruje) nie jest tak, że miasto płaci za wszystko z pieniędzy podatników. Lublin jednak to musi być jednak szczególnie bogate miasto, utrzymuje wszystkie możliwe kluby wszystkich możliwych dyscyplin, funduje wszystkim nowe stadiony i hale i stale dopłaca do studni bez dna, chyba w myśl zadady - czy są wyniki, czy nie, kasa podatników swoim się należy.   Pytanie za 10 pkt dla Ciebie - jak myślisz, dlaczego Motor od 20 lat nie potrafi wrócić do Ekstraklasy, i nawet teraz, na otwarcie stadionu nie potrafi się utrzymać w II lidze, tylko spada do IIIciej. A taka Polonia, choć nie ma szczęścia do właścicieli, nawet jak jest sztucznie degradowana do IV ligi, to szybko się odbija i niebawem wróci do Ekstraklasy (już jest w IIIciej), a Motor dalej będzie się obijał w niższych ligach może kolejne 20 lat, albo i dłużej. Podpowiedź 1: ratusz warszawski nie zarządza Polonią, musi radzić sobie sama. Podpowiedź 2: popatrz, jak przez te lata ciągłej niemocy w zapyziałym Lublinie doskonale radzi sobie nieodległa Jagiellonia. Podpowiedź 3: jak ośmiesza Motor i jego samorządowo-żukowych właścicieli klub taki jak Górnik Łęczna. No jak tam, coś może świta? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a 5 mln to raptem 14 zł rocznie na jednego mieszkańca, więc nie pisz proszę, że od tego ludzie zbankrutują albo, że stadion pociągnie nas na dno, bo to zwykły populizm w najczystszej postaci, dokładamy większe pieniądze do dróg, szkół, szpitali, lotniska, basenów i innych przybytków MOSiR
Jesteś tak zaczadzony propagandą, naprawdę? 5 mln to sam stadion (i są to bardzo optymistyczne szacunki), Weź tak ze wszystkiego, co przynosi straty i uzbiera się piękna kwota, której dotąd nie płaciliśmy, a teraz będziemy. 200 mln za deficytowy stadion to gigantyczna kwota - 10 takich stadionów to równowartość całego zadłużenia miasta. Nie mówię, że stadion czy lotnisko nie są potrzebne, ale nie muszą być tak deficytowe. Jednak gdy do worka z pieniędzmi dorwie się marzyciel-fantasta-socjalista Żuk, to co komu ze stadionu, jak trzeba będzie do niego dokładać? Po co komu nowa dwjujezdniowa Poligonowa przez puste pola? Bo marzyciel Żuk miał wizję? A tymczasem Sikorskiego zapchana, Poniatowskiego zapchana. Ile miejsc pracy powstało A ILE UBYŁO? Może trzeba kogoś bardziej stojącego mocno na ziemi. Wydawać każdy potrafi, jak dostaje wszystko na tacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
intrygują mnie cały czas dziwne braki krzeseł ( widać na zdjęciu powyżej) niby przejścia ale bez ładu i składu tworzące pustostany tak jak by zabrakło ich, wygląda to brzydko i według mnie jest bez sensu czy ktoś  zna odpowiedź dlaczego tak to zrobiono
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś tak zaczadzony propagandą, naprawdę? 5 mln to sam stadion (i są to bardzo optymistyczne szacunki), Weź tak ze wszystkiego, co przynosi straty i uzbiera się piękna kwota, której dotąd nie płaciliśmy, a teraz będziemy. 200 mln za deficytowy stadion to gigantyczna kwota - 10 takich stadionów to równowartość całego zadłużenia miasta. Nie mówię, że stadion czy lotnisko nie są potrzebne, ale nie muszą być tak deficytowe. Jednak gdy do worka z pieniędzmi dorwie się marzyciel-fantasta-socjalista Żuk, to co komu ze stadionu, jak trzeba będzie do niego dokładać? Po co komu nowa dwjujezdniowa Poligonowa przez puste pola? Bo marzyciel Żuk miał wizję? A tymczasem Sikorskiego zapchana, Poniatowskiego zapchana. Ile miejsc pracy powstało A ILE UBYŁO? Może trzeba kogoś bardziej stojącego mocno na ziemi. Wydawać każdy potrafi, jak dostaje wszystko na tacy.
  zadłużenie wynosi miliard, po raz kolejny uprawiasz propagandę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polonia jest w III a Motor za chwilę będzie w II i co w związku z tym? poza tym jeśli Żuk jest socjalistą to nie wiem jak nazwać polityków PiS, przejrzyj proszę program tej partii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi ziom jednego dnia narzekasz, że Żuk nie buduje lokali socjalnych a następnego nazywasz go socjalistą....... to się nazywa hipokryzja ewentualnie schizofrenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jagiellonia to stadion dostała za darmo od jakiegoś lokalnego oligarchy czy może też poszły na niego publiczne pieniądze hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadłużenie wynosi miliard, po raz kolejny uprawiasz propagandę
Racja, zagalopowałem się. Ale, ale - uwaga - Żuk już rozplanował 2 miliardy na kolejne deficytowe projekty w następnej kadencji. Po odliczeniu pieniędzy z UE dług wzrośnie do ok 2 miliardów (nie wszystkie projekty unia finansuje w 85% jak drogi).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja, zagalopowałem się. Ale, ale - uwaga - Żuk już rozplanował 2 miliardy na kolejne deficytowe projekty w następnej kadencji. Po odliczeniu pieniędzy z UE dług wzrośnie do ok 2 miliardów (nie wszystkie projekty unia finansuje w 85% jak drogi).
  to są tylko i wyłącznie twoje domysły, pożyjemy zobaczymy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jagiellonia to stadion dostała za darmo od jakiegoś lokalnego oligarchy czy może też poszły na niego publiczne pieniądze hehehe
Ale klub jest prywatny, sam się rozlicza, jest wiarygodny dla inwestorów. Żaś Motor, to klub, którego właścicielem jest miasto, pieniądze idą do różnych kieszeni. A teraz znajdź różnicę między wynikami obu klubów, hehehe.   Żuk nie ma pojęcia o piłce. Mrzonki, że sam wprowadzi Motor do Ekstraklasy, rzeczywistość skutecznie wybije my z głowy. Nawet w zapyziałej polskiej piłce jest jakiś postęp. Jako samorządowiec po prostu szkodzi, bezsensownie utrzymując i stadiony i kluby. W ten sposób nigdy nie dojdzie do Ekstraklasy.   Jak Żuk chce coś zrobić naprawdę dobrego dla lubelskiej piłki, to po pierwsze niech sprzeda Motor i Lubliniankę, nawet za 1zł (a jak nie będzie chętnego, to niech rozwiąże - znajdą się prawdziwi pasjonaci, którzy zaryzykują i odworzą je jak należy), a za zaoszczędzone wydatki niech postawi akademię piłkarską z maszynami do nauki refleksu i techniki gry jak mają w Dortmundzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
intrygują mnie cały czas dziwne braki krzeseł ( widać na zdjęciu powyżej) niby przejścia ale bez ładu i składu tworzące pustostany tak jak by zabrakło ich, wygląda to brzydko i według mnie jest bez sensu czy ktoś  zna odpowiedź dlaczego tak to zrobiono
na zdjeciu powyze jest sektor na ktorym beda na meczach zasiadac kibice przyjezdni i jest on odzielony tzw sektorami buforowymi na ktorych nie ma krzeseł - jezeli mowisz o tym co ja mam na mysli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak z ciekawości, które to inwestycje nie są deficytowe w twoim mniemaniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozwiazac motor i lublinianke co za debil pozatym zuk nie ma sie znac na pilce tylko na rzadzeniu miastem na pilce to ma sie znac prezes motoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozwiazac motor i lublinianke co za debil pozatym zuk nie ma sie znac na pilce tylko na rzadzeniu miastem na pilce to ma sie znac prezes motoru
  niestety ten cały ziom nie ma zielonego pojęcia o piłce, pisze o Dortmundach i Jagieloniach bo o tym wyczytał na onecie i stąd czerpie całą wiedzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla tych co narzekaja na zadluzenie miasta... szkoda ze poprzedni prezydenci nie mieli jaj zeby cos w miescie zrobic bo dobre czasy kiedy dostajemy z uni wieksze pieniadze powoli sie koncza i stracilismy przez to na rozwoju bardzo duzo. Martwicie sie tak o długi miasta? A kto dlugow w dzisiejszych czasach nie ma? Wiekszosc ludzi kupujacych mieszkania, samochody robi to na kredyt i splaca przez kilka, kilkanascie kilkadziesiat lat. gdyby nie finansowane inwestycje z kredytów nie było by lotniska, stadionu, rowerow miejskich, nowych autobusów i trolejbusów,  remontu okolic cemntarza na majdanku, trasy S17 z obowdnicą miasta, remontu ulic w calosci badz czesci: diamentowej, krochmalnej nowy swiat, łeczynskiej, armii krajowej, filaretow, krasnickiej, kunickiego, al. solidarnosci, andersa, meczenikow majdanka i wielu innych rowniez mniejszych osiedlowych. Problem dla was w tym ze inni kandydaci na prezydenta miasta nie maja kompletnie szans, gdyż ludzie docenią to ze moze i na kredyt ale w koncu jezdza po rowniejszych drogach i nie sa az takim zadupiem na mapie polski jak wczesniej. Żuk wygra kolejne wybory i mam nadzieje, ze bedzie to w pierwszej turze bo w koncu na czele miasta stoi ktos kto ma glowe do biznesu i nie boi sie podejmowac decyzji jak poprzedni prezydenci i poza obiecywaniem realizuje te obietnice!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...