Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprzedawał butelki i oszczędzał 11 lat. Super Zbieracz z Lublina otwiera kebab

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 stycznia 2018 r. o 17:02 Powrót do artykułu
Motywujące komenatarze, nie ma co! Z takimi "zgorzkniałym znajomymi" na pewno każdy daleko zajdzie :) Brawo dla Pana, za to, że coś mu się chce i że coś robi. Piszecie, że ma jakąś przeszłość. Jeśli to prawda, choć nie wyczytałem tego nigdzie, to co? Tzn., że do końca życia jest już skreślony i już nic nie może zrobić porzytecznego ze swoim życiem? Wyrazy współczucia dla waszych znajomych, dzieci, rodzin! A może po prostu wkurza Was, że taki "menel", "gamoń" itp. jest bardziej obrodny i sprytniejszy od Was? Gratki i szacun dla bohatera artykułu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też zacznę zbierać puszki i butelki to może uda mi się w końcu znaleźć dziewczynę. Grzesio miał 2, a mi wystarczy chociaż 1.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
On nawet książeczki sanepidu nie ma... A kebaby robi... Nie dziwię się jak będzie wozić kebaby w torbie po butelkach...
 "Czysta, bezinteresowna zawiść?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich ludzi trzeba, gratulacje dla tego Pana za odwagę i pozytywne myślenie, o tym właśnie caly czas mówi Korwin Mikke, pierwszy raz widzę w Polsce, Polski sen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w SB ,jestem w PiS,a wy ,możecie mnie cmoknąć w zwis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On nie wygląda na takiego, który by ogarnął nawet prostą działalność gospodarczą. To jest masa roboty (pozwolenia, przepisy, normy sanitarne, terminy, księgowość, zamówienia itd.). Jeśli ze 2 - 3 osoby przytomne nie będą mu pomagały.... to jego punkt z kebabem przepadnie po miesiącu. Przez 11 lat zbierania butelek i puszek wytworzył sobie przyjazne środowisko wśród paru tysięcy studentów, którzy pewnie będą u niego zamawiali kebaby telefonicznie, a on będzie je dowoził. Ale czy to wypali na dłuższą metę to się dopiero okaże ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię kebaba, ale u Grzesia kupię. Tyle lat żmudnego oszczedzania, by móc lepiej prosperować. Co na to reszta, która kredytuje sobie iphony i konsole? Grzesiu, szanuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam okazyjnie zbieram surowce wtórne i podziwiam go - jak tylko będę w okolicy to zajrzę na pewno i zjem od razu 2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mama Grzesia w sądzie rejonowym pracowowała. Nie wiem czy jeszcze nie pracuje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niegdyś Grześ co dzień po mamę do sądu przyjeżdżał by zabrać ję z pracy o 15.30 na swoim skuterze. Może przewiózł ją za szybko to potraktowała jak znęcanie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kulinarny Dramat. Od tego menela na podzwaniającym od buteleczek gziku, dostać cokolwiek do zjedzenia. Wieje prawdziwą grozą. Przy okazji poszukiwań buteleczek, mozna odnaleźć trochę mieska na zaufanych wyspach skarbów. :) Nasłać na niego Magde Gessler to za mało. - A i Mam nadzieję Grzesiu ze pamietasz szybką akcję na Ćwiklińskiej, kiedy to dostaleś kopa w tłusty zadek, jak chcialeś bezpardonowo wkleić sie do studentek na mieszkanie ktorym przywiozłeś colę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam sprawy ale Z tą mamą to pewnie było tak że kłócił się z nią i koleżanki z pracy tak jej podpowiedziały żeby poszła i zgłosiła więc pewnie poszła i go pomówiła o znęcanie - znam wiele takich spraw gdy z pomówienia ma się problemy i sprawa trafia do sądu lub policja sobie wywozi taką osobę pomówioną do psychiatryka i się siedzi nie wiadomo za co a psychiatrzy w lubelskim psychiatryku z wejścia w takiej sytuacji dają żółte papiery i najczęściej f20 czyli schizofrenie. Znałem jednego takiego studenta co siedział w psychiatryku bo go matka pomówiła co najgorsze było to w sesji i płatne studia poszły się jeba..ć i po wyjściu z psychiatryka ani pracy ani studiów więc poszedł na rentę żeby mieć jakąś kasę i z tego co wiem to siedzi na niej do tej pory i jak mówi "niech teraz płacą sku..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
franczyzy, a nie franczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak się uczył od tej, co u Araba w tej pomarańczowej budce pracowała w parku to gratuluję, bo tylko sraczki można się po tym żarciu nabawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na emeryturze jest od paru lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekonomiczne i ekologiczne , w jedną stronę będzie wiózł w pojemnikach kebaby a z powrotem puszki i butelki ze śmietnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ci ludzie go szanują"..... błagam... nie dość, że przecinki w artykule pozjadane, to jeszcze takie błędy... to "ci" małą literą powinno być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ,czy w niedzielę bedzie mał otwarte ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha! Przyszedł pod balkon (parter) gdy paliłem fajke. Zrobil mi i mojemu kuplowi fote telefonem po czym powiedział, żę wrzuca na profil fb ;) ładnie poprosiliśmy, żeby tego nie robił to powiedział, że "jak damy mu tamte butelki spod stołu, które widzi". Moje pierwsze spotkanie z nim. No i dobrego wrażenia nie robił. Ale! I tak szacunek za wytrwałość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujące .....:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...