Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprzedaż Toru Lublin dziś lub jutro

Utworzony przez ja@, 9 listopada 2011 r. o 12:48 Powrót do artykułu
Brawo Pani Beato ! tylko czy uda sie wstrzymać przetarg Co Panie Czerniak, jak Pan moze sprzedawać prawa które uzyskał Pan od wszystkich mieszkańców Lublina bo oni fundowali podatki, za które UM zbudował obiekt?? Co za niespodzianka że to akurat tylko jedna firma i deweloper:) ciekawe ile " duperela" kosztowały łapówy zeby inne firmy nie stawały do przetargu, śmiech na sali. Mam nadzieje że ten przetarg nie dojdzie do skutku. a hałas i opłaty to pretekst. wszyscy o tym wiedzą. no coz panie czerniak pieniazki na długi PZM trzeba znaleźć gdzieś indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był Tor Miejski, stanowiący własność wszystkich mieszkańców i wybudowany z naszych pieniędzy. Zysk ze sprzedaży powinien zasilić budżet gminy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle lat nikomu nie przeszkadzały jazdy na torze az tu nagle gdy już nie ma miejsca na bloki pod zalewem okazało się ze za głośno. Ustawione wszystko... Powinno się tym zająć CBA bo coś tu nie pasuje. A jeżeli chodzi o jazde na torze to sam wilokrotnie tam jeżdziłem, co uczyniło mnie o wiele bardziej doświadczonym kierowcą, a teraz będą jazdy na ulicach Lublina organizowane (oczywiście wieczorami i po cichu) bo nie będzie gdzie. No i będzie znowu, że właściciele aut po tuningu są niebezpieczni i nieobliczalni... Tylko powiedzcie mi jedno: To gdzie mamy jeździć???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...