Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co, litości alkoholików będą ratować i po to wydają tyle kasy, ktoś tu oprócz alkoholików to faktycznie jest chory ale chyba na  głowę, mam w domu alkoholika i czekam tylko kiedy zdechnie,  a nie jeszcze go ratować, każdego innego można ratować, każde zwierzę ale oprócz alkoholików
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkoholik też człowiek, chociaż czasami zachowuje się jak świnia- ale zwierzęta też się leczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkoholik też człowiek, chociaż czasami zachowuje się jak świnia- ale zwierzęta też się leczy...
no tak, zwierzęta też się leczy, ale chyba w pierwszej kolejności leczyć powinno się ludzi. Ciekawe jak tam z wyposażeniem na innych oddziałach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chore ! Litości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkoholik też człowiek, chociaż czasami zachowuje się jak świnia- ale zwierzęta też się leczy...
  nie obrażaj świni, bo świnie nie piją wódy, alkoholiki winno się rozstrzeliwać pod ścianą a nie jeszcze wydawać na ich leczenie pieniądze    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja czekam kiedy mój alkoholik zdechnie,  i nie daj ...  aby był odratowywany w tym szpitalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  nie obrażaj świni, bo świnie nie piją wódy, alkoholiki winno się rozstrzeliwać pod ścianą a nie jeszcze wydawać na ich leczenie pieniądze      
     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie macie innych chorych, np. niewinne dzieci,   http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/polska-non-stop/wideo/12092013-1640/12234425  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dramatyczna historia małej Martynki, która urodziła się z zespołem Downa oraz białaczką szpikową. Poważnie zadłużeni rodzice szukają sposobu na pozyskanie pieniędzy potrzebnych do zakupu drogich leków.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam że badaniatoksykologiczne  powinni wykonywać pracownicy z Jana Bożego , tzn toksykologię, zajmowali się tym farmaceuci i ludzie z dużym stażem pracy.Toksykologia powinna zostać przy Biernackiego, to był niewypał, tak samo jak przenoszenie oddziału toksykologii na Al.Krasnicką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...