Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Każdy, który próbował zastraszyć Sreberko to TCHÓRZ!!! Sreberko, samej zdarza mi się łamać przepisy drogowe, ale Twoje filmy to naprawdę dobra robota. Ja przynajmniej jak mówisz zastanowiłam się nad sobą, choć aż takich idiotycznych, jak w Twoich filmach, rzeczy nie robię. Mam nadzieję, że inni kierowcy też pomyślą, zanim złamią przepisy. Pozdrawiam i nagrywaj dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy, który próbował zastraszyć Sreberko to TCHÓRZ!!! Sreberko, samej zdarza mi się łamać przepisy drogowe, ale Twoje filmy to naprawdę dobra robota. Ja przynajmniej jak mówisz zastanowiłam się nad sobą, choć aż takich idiotycznych, jak w Twoich filmach, rzeczy nie robię. Mam nadzieję, że inni kierowcy też pomyślą, zanim złamią przepisy. Pozdrawiam i nagrywaj dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mógł chociaż zostawić jeden film, ten z wieśniakiem z chełma w matizie. Policja nie jest zainteresowana popełnianymi wykroczeniami, większość internautów jest przeciwna pokazywaniu tego jak jeżdżą, ogólnie wszyscy są za łamaniem przepisów i chamstwem na drogach to nie dziwne ze gość wymiękł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akcja zakończyła się sukcesem , ale nie sreberka - tylko bezmózgowców szalejących na drogach. mentalność polaków jest dziwna. woli żeby ginęli ludzie, niż miałby zostać nazwany donosicielem. pytanie przez kogo ? właśnie przez bezmózgowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli de facto publikacja na łamach dw24.pl przyczyniła się do tych komentarzy a w konsekwencji usunięcia filmów. Taka niedźwiedzia przysługa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie taki Kanał to super sprawa-popieram w 101% ! Sam chętnie też bym nagrywał i zamieszczał-niestety nie mogę tego robić,bo sam też kieruję autem... Ale taką robotę popieram i moim marzeniem jest ,aby takie Kanały w internecie "powstawały jak grzyby po deszczu"-takie jest moje marzenie,bo mamy(to smutne!)nieudolną Policję-a jednocześnie pragnę,aby głupota i bezczelność kierowców była surowo karana-a ofiar wypadków jak najmniej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mógł chociaż zostawić jeden film, ten z wieśniakiem z chełma w matizie. Policja nie jest zainteresowana popełnianymi wykroczeniami, większość internautów jest przeciwna pokazywaniu tego jak jeżdżą, ogólnie wszyscy są za łamaniem przepisów i chamstwem na drogach to nie dziwne ze gość wymiękł.
tu nie chodzi o straszenie poprostu sam lamal przepisu niech najpierw on sie zastanowi nad soba odpowiednio sie do tego przygotuje i zacznie przestrzegac prawa o ruchu drogowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzyczcie głośniej! Że nie wolno nagrywać, nie wolno chować fotoradarów, o stojących trzeba ostrzegać znakiem - po co to wszystko? Żeby idioci mogli łamać przepisy i narażać życie innych ludzi? (swoje niech narażają, życzę krzyżyka przy drodze). Wszyscy krytykanci, jesteście chorzy i jeśli się oburzacie, to zapewne jeździcie w sposób zagrażający życiu uczestników ruchu. Mam nadzieję, że te filmy będą mogły stanowić dowód ws. przekroczenia przepisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fg napisał:
Krzyczcie głośniej! Że nie wolno nagrywać, nie wolno chować fotoradarów, o stojących trzeba ostrzegać znakiem - po co to wszystko? Żeby idioci mogli łamać przepisy i narażać życie innych ludzi? (swoje niech narażają, życzę krzyżyka przy drodze). Wszyscy krytykanci, jesteście chorzy i jeśli się oburzacie, to zapewne jeździcie w sposób zagrażający życiu uczestników ruchu. Mam nadzieję, że te filmy będą mogły stanowić dowód ws. przekroczenia przepisów.
ty pewnie nigdy nie zlamales przepisow ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś popierd**ny kraj skoro można grozić komuś kto chce ratować ludzi przed zbrodniarzami w autach. Obowiązkiem policji jest ochrona takich obywateli jest serberko997. Ale cóż ,policja ma ważniejsze sprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anatol napisał:
To jakiś popierd**ny kraj skoro można grozić komuś kto chce ratować ludzi przed zbrodniarzami w autach. Obowiązkiem policji jest ochrona takich obywateli jest serberko997. Ale cóż ,policja ma ważniejsze sprawy
czlowieku, o jakim ty RATOWANIU piszesz? czy ten goscio zrobil cokolwiek oprocz uploadowania tych "produkcji" na jutubie? czy zawiadomil odpowiednie organy o zauwazonych wykroczeniach? juz nawet nie powiem, ze wiekszosc tych jego "akcji" to nie byly zadne zagrozenia. ci co pisza jaki to on niby bohater jest, niech sie zastanowia, a potem zaczna wymagac od policji wiekszej sprawnosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem ostatnio w Norwegii i stwierdzam że polscy kierowcy nie mają czego tam szukać...inny świat inna kultura jazdy jeżeli wogole w Polsce można mówić o jakiejkolwiek kulturze jazdy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kultura jazdy jest w kazdym kraju cywilizowanym a w polsce jest kultura polska kierowcow czyli zadna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich pedałków zastaszających srebeberka997. Żal mi was i waszym małych ptaszków. Swoje kompleksy w spodniach leczycie na drodze, nie raz ksoztem lduzkiego życia. Dla takich jak wy przydrożnych drzew nie wystarczy na krzyżyki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gamoń napisał:
Do wszystkich pedałków zastaszających srebeberka997. Żal mi was i waszym małych ptaszków. Swoje kompleksy w spodniach leczycie na drodze, nie raz ksoztem lduzkiego życia. Dla takich jak wy przydrożnych drzew nie wystarczy na krzyżyki...
ale po co sie chwalisz jakiego masz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
astra napisał:
tu nie chodzi o straszenie poprostu sam lamal przepisu niech najpierw on sie zastanowi nad soba odpowiednio sie do tego przygotuje i zacznie przestrzegac prawa o ruchu drogowym
a skąd masz pewność , że to jedna osoba prowadziła pojazd i nagrywała filmik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam powinien dostac 200 zl mandatu razy tyle ile bylo filmikow na youtube. Ewidentnie bylo widac jak trzyma w reku i nagrywa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam stronkę http://www.swietekrowy.pl/ tam też można zobaczyć homo mente captus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piniol napisał:
ale po co sie chwalisz jakiego masz ?
Takiego, że nie odczuwam potrzeby przedłużania go niebezpieczną jazdą. Nie czuję potrzeby wymijania na trzeciego. A żeby zdążyć na czas wyjeżdżam wcześniej... Mój penisek jest piękny i nie mam zamiaru stracić go w wypadku:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apel do Sreberko997: niech Pan/i przekaże nagrania do odpowiednich służb, aby mogły zająć się tą sprawą. Przyczyni się Pan/i do poprawy sytuacji na naszych lubelskich drogach. Niech kierowcy myślą zanim wykonają głupi manewr na ulicy zagrażający życiu lub zdrowiu innym uczestnikom ruchu. Skoro mieli odwagę na wykonywanie takich manewrów to byli raczej świadomi tego, że łamią przepisy, za co grożą odpowiednie kary. Każdy z nas mógł zareagować tak jak Pan zareagował. A ilość tych nagranych filmów świadczy o tym jak duży jest to problem. Gratuluję odwagi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...