Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludziom po prostu brak wyobrazni skonczycie jak ten niezatapialny Titanic miałem już dodac Kaczyński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dociekliwy napisał:
a skąd masz pewność , że to jedna osoba prowadziła pojazd i nagrywała filmik?
wystarczylo obejrzec te filmiki no chyba ze ktos ma problemy ze wzrokim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie ten sreberko, zlotko czy jak mu tam - to zdecydowanie chory osobnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gamoń napisał:
Takiego, że nie odczuwam potrzeby przedłużania go niebezpieczną jazdą. Nie czuję potrzeby wymijania na trzeciego. A żeby zdążyć na czas wyjeżdżam wcześniej... Mój penisek jest piękny i nie mam zamiaru stracić go w wypadku:)
no fakt rowerem nie poszalejesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
Apel do Sreberko997: niech Pan/i przekaże nagrania do odpowiednich służb, aby mogły zająć się tą sprawą. Przyczyni się Pan/i do poprawy sytuacji na naszych lubelskich drogach. Niech kierowcy myślą zanim wykonają głupi manewr na ulicy zagrażający życiu lub zdrowiu innym uczestnikom ruchu. Skoro mieli odwagę na wykonywanie takich manewrów to byli raczej świadomi tego, że łamią przepisy, za co grożą odpowiednie kary. Każdy z nas mógł zareagować tak jak Pan zareagował. A ilość tych nagranych filmów świadczy o tym jak duży jest to problem. Gratuluję odwagi!
nie dostarczy tych nagran na policje bo sam dostanie kilka mandatow wtedy takie mamy prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcja sreberka997 podoba mi się i myślę, że osiągnęła swój cel. Mam tylko pytanie czy nagrywanie i publikowanie takich nagrań jest legalne, jeśli tak to niech nie boi się sreberko tylko piraci, jeśli nie to szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
nie dostarczy tych nagran na policje bo sam dostanie kilka mandatow wtedy takie mamy prawo
nie dostanie żadnego mandatu! jesli chodzi o kierowanie pojazdem i krecenie filmów to spróboj udowodnic że robiła to ta sama osoba. Nie ma dowodu popełnionego przestępstaw nie ma kary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacek napisał:
Akcja sreberka997 podoba mi się i myślę, że osiągnęła swój cel. Mam tylko pytanie czy nagrywanie i publikowanie takich nagrań jest legalne, jeśli tak to niech nie boi się sreberko tylko piraci, jeśli nie to szkoda.
jezeli pokazywanie tablic byloby tak legalne to nie zakrywali by ich w takim programie jak np "UWAGA PIRAT "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie dostanie żadnego mandatu! jesli chodzi o kierowanie pojazdem i krecenie filmów to spróboj udowodnic że robiła to ta sama osoba. Nie ma dowodu popełnionego przestępstaw nie ma kary.
no tu akurat widac ze kreci kierowca trzeba bylo obejrzec te filmiki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do sreberko997: - kup sobie miniaturową kamere na allegro z uchwytem do mocowania na stałe - przestań kręcić innych kierowców jak jeżdżą, kręć sobie tylko swoje przejażdżki po mieście - publikuj na YT swoje przejażdżki - nie komentuj i nie krytykuj tych kierowców którzy całkiem przypadkiem znaleźli się w kadrze, wywołujesz tym tylko agressje którą potem odreagowują na drodze - nazywaj swoje filmy jakoś mniej agressywnie np. "przejażdżka Alejami Zygmuntowskimi" TEGO NIE MOGĄ CI ZABRONIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piniol napisał:
ale po co sie chwalisz jakiego masz ?
Przynajmniej ma... Ty w majtasach nosisz natomiast trzy malutkie jajeczka, z tego środkowego ptaszek się jeszcze nie wykluł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy coraz głupsze społeczeństwo i to widać nie tylko po zachowaniu na drodze ale też w innych sytuacjach. Każdemu zdarza się jeździć niezgodnie z przepisami ale wielu robi to cały czas i takich należy eliminować zanim dojdzie do tragedii przykładowo jak ta w Wohyniu gdzie młodzieńcy szaleli dotąd aż się rozwalili na drzewie i trzech zginęło. Myślenie za kierownicą powinno towarzyszyć każdemu kierowcy, nie wystarczy wsiąść w auto i jechać bezmyślnie, trzeba wiedzieć gdzie można nieco przycisnąć a gdzie lepiej zdjąć nogę z gazu. Te filmy to wstyd dla wszystkich kierowców którym wiecznie się dokądś spieszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze sądziłem już, że ORMO nie istnieje po drugie chłopie znajdź sobie dziewczynę i zajmij się nią, bo szukasz sensacji i pragniesz zaistnieć, czyżby w szkole problemy po trzecie to co pokazałeś jest prawdą, ale jak jeździć w tym kraju jak nie ma dróg, a "kierowców" i pojazdów coraz więcej po czwarte art. 41 kpow - pouczenie, zacne organa zapewne już niedługo zwrócą się do Ciebie o te nagrania, więc masz wybór - zanieś je sam na komendę a unikniesz mandatu, po piąte - a dróg jak nie ma tak i dalej nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ORMO na posterunku jak widać. Stare tradycje nie umierają... Ciekawe czy ten srebrny cymbał sam jeździ zgodnie z przepisami. Życzę ci barani łbie, żeby i ciebie nagrał ktoś... Konfident
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
Apel do Sreberko997: niech Pan/i przekaże nagrania do odpowiednich służb, aby mogły zająć się tą sprawą. Przyczyni się Pan/i do poprawy sytuacji na naszych lubelskich drogach. Niech kierowcy myślą zanim wykonają głupi manewr na ulicy zagrażający życiu lub zdrowiu innym uczestnikom ruchu. Skoro mieli odwagę na wykonywanie takich manewrów to byli raczej świadomi tego, że łamią przepisy, za co grożą odpowiednie kary. Każdy z nas mógł zareagować tak jak Pan zareagował. A ilość tych nagranych filmów świadczy o tym jak duży jest to problem. Gratuluję odwagi!
Nic służby nie zrobią bo każdy z tych kierowców może mandatu nie przyjąć,a w sadzie twierdzić że film został zmanipulowany i trzeba ekspertyzy czy faktycznie tak jest.Koszty ekspertyz są wysokie i czasochłonne niewiem czy policja chciała by się w coś takiego bawić.Oczywiście jeżeli ktoś przyjmie mandat to można go na podstawie tego filmu ukarać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ORMO napisał:
ORMO na posterunku jak widać. Stare tradycje nie umierają... Ciekawe czy ten srebrny cymbał sam jeździ zgodnie z przepisami. Życzę ci barani łbie, żeby i ciebie nagrał ktoś... Konfident
co Wy się tak tego ORMO czepiacie. Dzieciuchy - Wy ORMO to co najwyżej z opowiadań znać możecie. A z drugiej strony - w krajach Europy zachodniej całkiem naturalnym zachowaniem jest, ze obywatel dzwoni na policję, jak widzi takiego oszołoma. A i mandaty powinny być inne. Ciekawe, czy byłoby tylu cwaniaków, gdyby np. za przekroczenie prędkości o 30km/h groziła utrata zniżek na ubezpieczenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla was idiotów to trzeba by przedzielić pasy ruchu murem jakimś, bo nie umiecie wyprzedzać nie wyjeżdżając komuś przed maskę. Zawsze uważacie, że zdążycie ale codziennie okazuje się jak wielu z was się myliło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopak_z_sąsiedztwa napisał:
co Wy się tak tego ORMO czepiacie. Dzieciuchy - Wy ORMO to co najwyżej z opowiadań znać możecie. A z drugiej strony - w krajach Europy zachodniej całkiem naturalnym zachowaniem jest, ze obywatel dzwoni na policję, jak widzi takiego oszołoma. A i mandaty powinny być inne. Ciekawe, czy byłoby tylu cwaniaków, gdyby np. za przekroczenie prędkości o 30km/h groziła utrata zniżek na ubezpieczenia...
U nas jeszcze pokutuje nieszczęsny pogląd, że każdy kto w dobrej intencji zawiadamia policję jest konfidentem. Zal mi was ludziska, bo być może kiedyś któryś z was będzie potrzebował pomocy i jej nie uzyska bo ktoś będzie miał was w du*** z obawy przed tzw donosicielstwem i nie zawiadomi policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, ze filmy zostały usunięte, szkoda mi też czytac niektórych komentarzy tutaj zawartych - takich, gdzie ktos widzi błąd tego, kto nagrywał, zupełnie bagatelizując obraz, który nagranie przedstawia. Takie szukanie usprawiedliwień dla każdego widocznego na filmie. Ale tak to już sie przyjęło, że z reguły ten, kto upublicznia jest wrogiem, co tylko niestety daje aprobatę dla zachowań nagranych przez sreberko997. Dużo jeszcze musimy się nauczyć w kwestii kultury na drodze, płynności ruchu czy bezpieczeństwa, mam tylko nadzieje ze czesc grona uswiadomila sobie ze zachowania prezentowane na filmikach sa karygodne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ORMO napisał:
Życzę ci barani łbie, żeby i ciebie nagrał ktoś... Konfident
Ty zgniły ormowcu sam sobie życz,żebyś zdechł jak zdechła twoja komuna, sam się rozpier*** na jakimś betonie bo na takiego kre*yna szkoda drzewa. Na szafot z ormowcami zgnilymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...