Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Środa, Szczuka, Biedroń... no! same, kuźwa, "autorytety", hiehiehie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ktos spytal mieszkancow,czy sa z tego zadowoleni.nie ,bo tu chodzi o pieniadze ,ktore dostal czlowiek za ten komiks.przeciez pieniadze trzeba wydac ,a jak to sie zrobi.przeciez bezrobotnym sie nieda tylko swoim za watpliwe wypociny,a mieszkancow nikt o zdanie nie pyta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wszyscy wiemy że dresiarstwo to największe pedalstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratunkuuuuuuuuuuu, biją naszych, oj przepraszam, jeszcze nie biją, ale na pewno o tym myślą. Takie autorytety jak wymienione w notatce, w gimnazjum na WOSie nazywa się autorytetami pozornymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli na biletach byli kibice -to o zgodę trzeba było pytać kibiców! Tyle w temacie! A co mnie ku^wa obchodzi taki szmatławiec jak szczuka? A kto to kurna jest żeby decydować co ma być w nie jej mieście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żygać mi się chce. Wszystko co głupie w tym kraju podpisuje grupka kilkudziesięciu gejów i szurniętych emerytów. Swoją drogą skopiowałem sobie te nazwiska, wiedza zawsze jest cenna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie przedstawili dwóch kaczyńskich całujących się razem, albo tuska z putinem. Ot miało by to większą wartość socjalną i artystyczną. Niesty te te komiksy są dnem, gdzie dzieci w przedszkolu narysowały by lepiej, nakierowane na jedną grupę społeczną bez jej wiedzy. Dno i zaścianek, mam nadzieje że Pietrasiewicze za to polecą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie sobie tylko, kim jest prof. Gross i co mówi o Polakach. Pozostali wymienieni również nie są dla mnie żadnym autorytetem, a pani Ziętek niech nie mówi, że przestrzenią publiczną zawładnęli kibice jednego klubu, ponieważ ja i wielu moich znajomych nie jesteśmy kibicami ale tak samo jak kibice jesteśmy Lublinianiami, którzy nie życzą sobie takiej "SZTUKI" na biletach. I jeszcze za to płacić. Szczuka, Biedroń, Środa - to są osobniki nie wiadomego pochodzenia i należy na nich uważać i kategorycznie sprzeciwiać się wszelkim ich działaniom, bo wszystko co robią, robią na szkodę naszego Narodu Polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że już mamy listę persona non grata w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joanna napisał:
Poczytajcie sobie tylko, kim jest prof. Gross i co mówi o Polakach. Pozostali wymienieni również nie są dla mnie żadnym autorytetem, a pani Ziętek niech nie mówi, że przestrzenią publiczną zawładnęli kibice jednego klubu, ponieważ ja i wielu moich znajomych nie jesteśmy kibicami ale tak samo jak kibice jesteśmy Lublinianiami, którzy nie życzą sobie takiej "SZTUKI" na biletach. I jeszcze za to płacić. Szczuka, Biedroń, Środa - to są osobniki nie wiadomego pochodzenia i należy na nich uważać i kategorycznie sprzeciwiać się wszelkim ich działaniom, bo wszystko co robią, robią na szkodę naszego Narodu Polskiego.
To są OSOBNICY tzw.napływowi,również radzę na nich uważać, jest jeszcze jeden,chyba MASARZ-specjalista od DOŻYNANIA WATACH. Zaleca się wprowadzenie obowiązkowych badań genetycznych tym wszystkim co tak nachalnie pchają się do władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwona hołota protestuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając takie komentarze wraca wiara w Naród Chwała Wielkiej Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA BILECIE POWINIEN BYC BIEDRON CALUJACY ....... DUZY WYBOR NA LISCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł o proteście Biedronia i innych homosiów ma rangę wiadomości o tym, że nadeszła wiosna i w związku z tym w wąwozie g0wna ze studzienek wylały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ta pani wyczynia? Szczuciem, rozmazywaniem i podżeganiem pragnie wypromować swoje nazwisko. Starczy już głupot palikota na tym poletku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka mi sprawa BILETY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja, jako żyd (z małej litery, ci co znają j. polski wiedzą o co chodzi) POPIERAM kibiców Motoru, nikt ich nie pytał o zdanie w sprawie biletów, mnie też nikt nie pytał, czy żydzi chcą być na tych biletach, nie życzę sobie byc traktowany jako stereotyp do zwalczania innych stereotypów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, to mamy listę zboczeńców, których powinno się izolować przed normalnym społeczeństwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedron napisał:
NA BILECIE POWINIEN BYC BIEDRON CALUJACY ....... DUZY WYBOR NA LISCIE
...swojego chłopaka Krzysia w ...oko demona ! Sodoma i Gomora !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Czytając takie komentarze wraca wiara w Naród Chwała Wielkiej Polsce
Amen ! Kocham Lublin, chociaż nigdy tam nie byłem. Pozdrawiam z daleka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...