Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Wygląda na to, że skandaliczną prowokacją nie są ksenofobiczne, czy wręcz faszystowskie działania polegające na malowaniu swastyk, wrzucaniu cegieł do mieszkania, zastraszaniu, poniżaniu czy psychicznym dręczeniu (patrz ubiegłoroczne "akcje” wobec Tomasza Pietrasiewicza oraz jednego z pracowników Muzeum na Majdanku). Nie jest nią również popieranie tego typu działalności przez lubelską "Solidarność”, czego ostatnio byliśmy świadkami, przy okazji goszczenia przez nią i "lokalowego” wsparcia udzielanego na rzecz ONR-u." Dr socjologii a ignorancja lub lewacka ślepota, że aż wstyd. Proszę poczytać co to jest "faszyzm" i w jakich kontekstach ma sens. Istnieje też pojęcie "lewicowego faszyzmu", wiec proszę uważać. Polecam w temacie książkę Josefa SchuBleburnera "Czerwony, brunatny i zielony socjalizm". Nie jestem sympatykiem ONR, ale operowanie komunistycznymi stereotypami nie przystoi doktorowi socjologii. Przedwojenny ONR ABC to była organizacja elitarna, nawet ONR Falanga specjalnie nie różniła się w sposobie "uprawiania polityki" od innych ówczesnych ugrupowań "pałkarskich", żeby wspomnieć o żydowskim Betarze, nie mówiąc o bojówkarzach komunistycznych. Komuniści zrównali ONR z faszyzmem i hitleryzmem, ale propaganda to nie historia i żadne wytłumaczenie dla własnej ignorancji historycznej. Do której formacji nawiązuje współczesnych ONR? Do ABC czy Falangi? Czytać, uczyć się, nie tylko Żiżki i inne Leniny....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję, żeby to całe towarzystwo za własną kasę zleciło produkcję papieru toaletowego albo jakichś tapet z w/w "dziełami sztuki" i rozprowadzało w tym całym towarzystwie wzajemnej adoracji, bo te "bohomazy" tylko do tego się nadają. Wtedy będą na bieżąco mogli podziwiać i kontemplować w ciszy i zadumie przy tego typu "twórczości". A nie leczyć swoje frustracje i kompleksy za państwowe pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję wszystkim państwu podpisanym pod tym listem aby na czołach wytatuowali sobie całujących się pedałów a tuż obok gwiazdę Dawida. W imię popracia dla tolerancji rzecz jasna... Wstyd mi za polityków, wstyd za Pietrasiewiczów, Palikota i tych, którzy się podpisali pod listem. Kto nami rządzi? Kim są ci ludzie? Józef Piłsudski w grobie się przewraca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego,co wiem, mniejszości narodowe wcale nie były zadowolone z umieszczenia ich na tych biletach. Dziwi mnie, że ludzie podpisujący się pod tym listem o tym nie wiedzą, a swoją drogą są to często ludzie, którzy z Lublinem nie mają nic wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo jest szastać publicznymi pieniędzmi. Uważam, że jeśli ktoś chce namalować żyda na bilecie niech wystąpi o dotację do Izraela. Tu jest Polska, tu przede wszystkim żyją Polacy. Nie będziemy się rozczulać nad żydami i pedałami. Polska to kraj katolicki, gdzie prawidłowym modelem rodziny jest związek heteroseksualny. IGNORANTOM MÓWIMY STANOWCZE - NIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poco tak się emocjonować. Chciałbym zapytać Gross to chłopak Biedronia, czy Biedroń jest chłopakiem Grossa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianin napisał:
Proponuję wszystkim państwu podpisanym pod tym listem aby na czołach wytatuowali sobie całujących się pedałów a tuż obok gwiazdę Dawida. W imię popracia dla tolerancji rzecz jasna... Wstyd mi za polityków, wstyd za Pietrasiewiczów, Palikota i tych, którzy się podpisali pod listem. Kto nami rządzi? Kim są ci ludzie? Józef Piłsudski w grobie się przewraca...
I cały czas napływają..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyd żyda będzie zawsze bronił . Najpierw te bohomazy trzeba było przekazać do publicznej wiadomości i nie było by problemu i co dalej z tą makulaturą zrobić. Jak większość zdaje sobie sprawę Pietrasiewicze maja dobre plecy w UM i taka osoba ma możliwość przebicia się w tym Lubelskim bagnie korupcji . Tak naprawdę z nieuka i osoby bez jakiegokolwiek smaku artystycznego zaczyna robić się wielkiego artystę. Dzieciaki w przedszkolu znaczniej lepiej i ze zrozumieniem tematu zabrały by się do tego zadania pod warunkiem ze temat miały by dowolny. Pietrasiewicz to co robi dobrze to prowokuje i skłóca wszystkich dookoła takie to wychowanie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Imponujaca lista "autorytetów", Biedroń, Szczuka, Środa itd.. Przynajmniej wiadomo kto jest kto. KIBICE MOTORU to młodzi, zdrowi psychcznie ludzie. Mają odwagę protestowac i nazywac syf syfem. Tak trzymac chłopaki!!! Wielki szacun.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hipokryzja i chęć zaistnienia za wszelką cenę. Szczuka , Gross i Środa - same "autorytety" nie ma co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakaś paranoja. Z kim nie porozmawiam jest oburzony tymi biletami, komentarze też są normatywne, a redkacja i gey-lobby na siłę próbują pokazać coś zgoła innego... Mam tylko jedno pytanie, czy w redakcji Dziennika Wschodniego pracuje ktoś kto pracował przed 89 rokiem? Tym mi to śmierdzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam fajną zabawę w googlowanie i FB Bierzecie nazwisko z tej listy i szukacie co ma wspólnego z gejami he he... Naprawdę działa Chociażby taki R. Czekaj (pomijam fizjonomię hermafrodtyczną) ulubione: "Gejerel. Mniejszości seksualne w PRL" albo w znajomych "Kolektyw Tektura" etc... Bierzemy kolejnego delikwenta: Tomasz Kozak....przygotowuje pełnometrażowy film animowany na podstawie „Trans-Atlantyku” (he he, dla tych którzy znają Gombrowicza nie trzeba nic mówić). I tak z każdym.. niezła jazda, a tym samym upokorzenia całej intencji listu A wogóle cholera kto naprodukował tylu filozofów, co drugi z tej listy to filozof. Porażka. I jak PKB ma rosnąć jak tylu filozofuje naszym kosztem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwolennik PO napisał:
Jakaś paranoja. Z kim nie porozmawiam jest oburzony tymi biletami, komentarze też są normatywne, a redkacja i gey-lobby na siłę próbują pokazać coś zgoła innego... Mam tylko jedno pytanie, czy w redakcji Dziennika Wschodniego pracuje ktoś kto pracował przed 89 rokiem? Tym mi to śmierdzi...
Ten rok, to RACZEJ szukaj w koalicji rządzącej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA się pytam kto odda 16.000 pln który z urzędasów ? 1,5 roku trzeba pracować w lidlu żeby tyle zarobić !!!! Sprawą powinien zając sie prokurator!!! Koniec dokłADANIA PIENIEDZY DO PANSTWOWEGO MOLOCHA -MPK-a !!!! A PO DRUGIE JAKI PRAWEM przywłaszczacie sobie dobre imię klubu piłkarskiego!!!!! RÓBTA SE TAKIE AKCJE ALE NIE ZA PIENIADZE PODATNIKÓW TYLKO ZA SWOJE !!! WON OD DOBRA WSZYSTKICH LUBLINIAN (BYŁ BĘDZIE JEST MOTOR RKS )!!!!1 OOOOOOOOKJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gross Szczuka Środa oczernia i Żuka, mieszkańców Lublina i kibiców Motoru ,którzy mówią prawde .Kontynuacja niszczenia mieszkanców Regionu TRWA.Panie prezydencie nie jest pan sam podobnie jak kibice Motoru ,czy nawet Cygani.Polska to nie Gross?????Sztuka zapomniała że studiowała w tym mieście,a Środa wiadomo niszczyciel wiernych i kościoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Czytając takie komentarze wraca wiara w Naród Chwała Wielkiej Polsce
popieram w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zrobić alternatywną listę z głosami sprzeciuwu mieszkańców Lublina! A Litewscy artyści powinni najpierw nauczyć swoich rodaków tolerancji i szcunku dla Polaków zamieszkujących ich kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lista poparcia dla Prezydenta Lublina, Pana Krzysztofa Żuka za wycofanie biletów MPK. WPISUJCIE SIĘ:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram ten list w całości!!! Kibice mają żal, że motor pojawił się na biletach tymczasem mogli pokazać, że mają trochę dystansu do siebie, zacząć dyskusję na ten temat a nie zamykać się na resztę społeczeństwa myślących inaczej. Jak mamy Was kibice postrzegać w innym świetle niż tylko grupa zamkniętych poglądów i utartej nienawiści skoro nie dajecie nam szansy poznać się z innej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek napisał:
Popieram ten list w całości!!! Kibice mają żal, że motor pojawił się na biletach tymczasem mogli pokazać, że mają trochę dystansu do siebie, zacząć dyskusję na ten temat a nie zamykać się na resztę społeczeństwa myślących inaczej. Jak mamy Was kibice postrzegać w innym świetle niż tylko grupa zamkniętych poglądów i utartej nienawiści skoro nie dajecie nam szansy poznać się z innej strony.
Ja także jestem kibicem a przy okazji zupełnie normalnym człowiekiem. Więc nie uogólniaj i nie myl kibiców z kibolami. To zasadnicza różnica. Poza tym w tym przypadku zarówno kibice jak i kibole mają rację - te bilety to była woda na młyn dla garbatonosych podżegaczy i siejących ferment sympatyków gejów. Na to zgody nie ma. Chcieli coś zrobić, mogli sobie zorganizować na swój koszt akcję z biletami i zamieścić tam swoje twarze z dopiskiem "Kocham żyda, pedała i murzyna". O czym tu więcej dyskutować? Te bilety to była jawna prowokacja a dystansu raczej należałoby wymagać od Pietrasiewicza i przypomnieć mu w jakim kraju żyje. To nie Izrael tylko Polska. Pedały i żydzi nie będą mówić Polakom jak mają żyć, co i kogo tolerować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...