Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lublin Fan napisał:
Ja także jestem kibicem a przy okazji zupełnie normalnym człowiekiem. Więc nie uogólniaj i nie myl kibiców z kibolami. To zasadnicza różnica. Poza tym w tym przypadku zarówno kibice jak i kibole mają rację - te bilety to była woda na młyn dla garbatonosych podżegaczy i siejących ferment sympatyków gejów. Na to zgody nie ma. Chcieli coś zrobić, mogli sobie zorganizować na swój koszt akcję z biletami i zamieścić tam swoje twarze z dopiskiem "Kocham żyda, pedała i murzyna". O czym tu więcej dyskutować? Te bilety to była jawna prowokacja a dystansu raczej należałoby wymagać od Pietrasiewicza i przypomnieć mu w jakim kraju żyje. To nie Izrael tylko Polska. Pedały i żydzi nie będą mówić Polakom jak mają żyć, co i kogo tolerować.
A napływa ich do naszego kraju coraz to więcej. Jak z tym walczyć ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem jak w centrum Europy, w demokratycznym kraju może dochodzić do przejawu homofobii, ksenofobii czy innej dyskryminacji. Czas wreszcie zrozumieć że Polska jest dla wszystkich a nie tylko dla kiboli i katolików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomek napisał:
Nie rozumiem jak w centrum Europy, w demokratycznym kraju może dochodzić do przejawu homofobii, ksenofobii czy innej dyskryminacji. Czas wreszcie zrozumieć że Polska jest dla wszystkich a nie tylko dla kiboli i katolików.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomek napisał:
Nie rozumiem jak w centrum Europy, w demokratycznym kraju może dochodzić do przejawu homofobii, ksenofobii czy innej dyskryminacji. Czas wreszcie zrozumieć że Polska jest dla wszystkich a nie tylko dla kiboli i katolików.
Cala ta niechęć kolego bierze się z tego że za dużo złych żydów w polskiej polityce i w polskich mediach,i nic dobrego dla tego kraju nie robią,tylko czynią całe to ZŁO,i szczują jednego na drugiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te Wielkie nazwiska pod listem - protestem mówią same za siebie. Dziwie się, że ludzie dają się podpuścić i też sie tam podpisują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasze komentarze są przerażające, porażające i chore! Akcja " Lublin dla wszystkich" w tym pisowskim zadupiu pełnym homofobii to pomysł przedwczesny o kilkadziesiąt lat, a nawet sto lat za Murzynami. Ci "kibice", mohery, pislandczycy chcą Lublina dla siebie. Ohydne miasto, tfu! Nigdy tu nie przyjadę. Kiście się sami we własnym łajnie. Żebyście tylko w nim nie utonęli " prawdziwi Polacy Lublinianie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
selekcjoner napisał:
(...)
selekcjoner to pewnikiem (...)
Ostatnio edytowany 29 listopada 2012 r. o 22:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
selekcjoner to pewnikiem (...)
Twoje przeznaczenie (...)
Ostatnio edytowany 29 listopada 2012 r. o 22:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wasze komentarze są przerażające, porażające i chore! Akcja " Lublin dla wszystkich" w tym pisowskim zadupiu pełnym homofobii to pomysł przedwczesny o kilkadziesiąt lat, a nawet sto lat za Murzynami. Ci "kibice", mohery, pislandczycy chcą Lublina dla siebie. Ohydne miasto, tfu! Nigdy tu nie przyjadę. Kiście się sami we własnym łajnie. Żebyście tylko w nim nie utonęli " prawdziwi Polacy Lublinianie"
Nikt (...) cię nie zapraszał i nie zaprasza.
Ostatnio edytowany 29 listopada 2012 r. o 22:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wprost przeciwnie - zapraszam Cie serdecznie do mojego kochanego miasta! Pokazę Ci że jest ono naprawde piękne. Pracuje jako przewodnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 29 listopada 2012 r. o 23:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opanujcie sie wreszcie, i nie urządzajcie tutaj piaskownicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomek napisał:
Nie rozumiem jak w centrum Europy, w demokratycznym kraju może dochodzić do przejawu homofobii, ksenofobii czy innej dyskryminacji. Czas wreszcie zrozumieć że Polska jest dla wszystkich a nie tylko dla kiboli i katolików.
POLSKA, to bardzo piękna kraina,a zobacz co żydzi z tego kraju zrobili,z jego bogactwem, przemysłem,czy narodem,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
selekcjoner napisał:
JUDE ???
"prawdziwy Polak" katolik to PISze stale ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ekolog napisał:
POLSKA, to bardzo piękna kraina,a zobacz co żydzi z tego kraju zrobili,z jego bogactwem, przemysłem,czy narodem,
Sprawili, że cyt: POLSKA, to bardzo piękna kraina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ekolog napisał:
POLSKA, to bardzo piękna kraina,a zobacz co żydzi z tego kraju zrobili,z jego bogactwem, przemysłem,czy narodem,
Niedługo zrobią to co z PALESTYŃCZYKAMI robią ŁOTRY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
df napisał:
Widzę, że już mamy listę persona non grata w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DYMAĆ żydów za to co z tym krajem zrobili,a było tak PIĘKNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...