Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I tak oto drodzy mieszkańcy możecie zobaczyć na co idą pieniądze z Waszych podatków. Niestety większość ludzi nie wie, że ci tzw. artyści dostają bardzo duże dotacje(np. z ratusza czy Min. Kultury...) na tworzenie takich i podobnych dzieł "sztuki". W ten oto sposób pośrednio utrzymujemy różne lewactwo z "tektur",itp, które za nasze pieniądze opluwa nas i tworzy różnego rodzaju chłam zwany przez nich sztuką. Ci osobnicy doskonale wiedzą, że na rynku komercyjnym nie mają szans. Dlatego też podnieśli taki jazgot gdy Rada Miasta wreszcie się opamiętała i zagroziła przykręceniem finansowania. A jest to jedyny bat na tę bandę dziwolągów i chwała Rajcom za odwagę! Paradoksalnie te billboardy mogą otworzyć oczy ludziom na ten poważny problem - tak że chyba "artyści" przedobrzyli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasłonić trzeba twarz panu Sz. Pietrasiewiczowi, bo swoim wyglądem i postępowaniem obraża uczucia i moralność. Jestem za aby budżet miasta nie finansował jego osoby i nie wspierał jego medialnych występów. Nie dla wariacji artystycznych Sz. Pietrasiewicza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jak obsikam w specyficzny sposób drzwi do Pracowni Sztuki Zaangażowanej Społecznie - Rewiry to będzie to? a)sztuka b)wykroczenie c)przestępstwo Na moje oko a) ale cholera ich wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe radny Tułajew to zdaje się chce, żeby z kasy miasta finansować spotkania parafialne i koncerty przy kościołach. CZAD! Ja chce takiej kultury, normalnie na kabarety nie bede musiał chodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BILLBOARDY "REWIRÓW" - TROPY OBYWATELSKIEGO MINIŚLEDZTWA: GDZIE NAJLEPIEJ UKRYĆ DRZEWO? W LESIE! https://www.facebook.com/pages/STOP-Kulturalnym-Cwaniakom/169627253160977?ref=tn_tnmn#!/photo.php?fbid=195871380536564&set=a.170508949739474.5941.169627253160977&type=1&theater
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle czworonogów biega po ulicach i mają "ptaki" na wierzchu.Dzieci patrzą i się gorszą.Panie Tułajew proszę poddać do dyskusji czy np.; pieskom nie nakładać majtek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew zagalopował się nieco .Ja rozumiem,że lobby Katolickie,rozumiem że włazi w odbyt RM i podobnym sektom,ale nie widzę powodu by z publicznych pieniędzy ktokolwiek miał finansować religijne rozrywki dla "jedynie słusznej" koncepcji rodzin Katolickich .Od wspierania takich inicjatyw są sukienkowi i ich fanatyczni sponsorzy. Przypominam Panie Tułajew" POLSKA NIE JEST PAŃSTWEM WYZNANIOWYM choć Pan i Panu podobni chętnie by to zmienili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak oto drodzy mieszkańcy możecie zobaczyć na co idą pieniądze z Waszych podatków. Niestety większość ludzi nie wie, że ci tzw. "artyści" dostają bardzo duże dotacje(np. z ratusza czy Min. Kultury...) na tworzenie takich i podobnych dzieł "sztuki". W ten oto sposób pośrednio utrzymujemy różne lewactwo z "tektur",itp, które za nasze pieniądze opluwa nas i tworzy różnego rodzaju chłam zwany przez nich sztuką. Ci osobnicy doskonale wiedzą, że na rynku komercyjnym nie mają szans. Dlatego też podnieśli taki jazgot gdy Rada Miasta wreszcie się opamiętała i zagroziła przykręceniem finansowania. A jest to jedyny bat na tę bandę dziwolągów i chwała Rajcom za odwagę! Paradoksalnie te billboardy mogą otworzyć oczy ludziom na ten poważny problem - tak że chyba "artyści" przedobrzyli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasłonić trzeba twarz panu Sz. Pietrasiewiczowi, bo swoim wyglądem i postępowaniem obraża uczucia i moralność. Jestem za aby budżet miasta nie finansował jego osoby i nie wspierał jego medialnych występów. Nie dla wariacji artystycznych Sz. Pietrasiewicza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma sprawy niech sobie wieszają, mam nadzieję że nie robią tego z pieniędzy miasta i podatników, inna sprawa miasto i radni powinni się bliżej przyjżeć kierownictwu centrum kultury - w ogóle powinni "na znak protestu" - zwolnić się z miejskiego centrum kultury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie nikt z IQ powyzej 90 nie bierze pana Tulajewa na powaznie!,Jedynie wsrod parafian roznej masci znajdzie szeroki front poparcia dla swoich "madrosci"! Nie ma to nic wspolnego z atakami na Jego zwolennikow, poniewaz biedzie towarzyszy zgraja cwaniakow kreujacych sie na obroncow "ucisnionych", a w naszym lubelskim przypadku, przesladowanych katolikow! Czlowieczyna jest jaki jest, a co naistotniejsze, wiec gdzie sie zakrecic aby zawsze ´byc tym wlasciwym..... Zalosny osobnik bez przeszlosci i przyszlosci w godnym szacunku srodowisku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast chmielu wstawic muu krzak marychy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie trzeba pieskom załozyc majtki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma sprawy niech sobie wieszają, mam nadzieję że nie robią tego z pieniędzy miasta i podatników, inna sprawa miasto i radni powinni się bliżej przyjżeć kierownictwu centrum kultury - w ogóle powinni "na znak protestu" - zwolnić się z miejskiego centrum kultury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie nikt z IQ powyzej 90 nie bierze pana Sz. Piertrasiewicza na powaznie!,Jedynie wsrod palikocian roznej masci znajdzie szeroki front poparcia dla swoich "madrosci" i "twórczości"! Nie ma to nic wspolnego z atakami na Jego zwolennikow, poniewaz biedzie towarzyszy zgraja cwaniakow kreujacych sie na obroncow "ucisnionych", a w naszym lubelskim przypadku, przesladowanych "artystów". Niech tacy "artyści" fanansują sie sami! Czlowieczyna jest jaki jest, a co naistotniejsze, wiec gdzie sie zakrecic aby zawsze ´byc tym wlasciwym..... osobnik bez przeszlosci i przyszlosci w godnym szacunku srodowisku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupoty lubelskiej ciąg dalszy. To miasto nigdy nie będzie normalne. Tak właśnie wygląda Polska C, bo do Polski B brakuje duuuuużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przyznać że zrobili to z pomysłem ,zawstydzili bezradnych ,oj zawstydzili.Wielkie brawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę Szanowną Redakcję o nieużywanie określenia "środowisko kultury", gdy mowa jest o Pietrasiewiczu, który ze środowiskiem kultury nie ma nic wspólnego. Z góry serdecznie dziękuję. PS. - To kto płaci za billboardy? - Pietrasiewicz i jego kumple.. - Czy UM Lublin w jakikolwiek sposób finansuje działania Pietrasiewicza i jego lewackich kumpli? - Zakreśl poprawną odpowiedź TAK, NIE, MAM TO W D.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
es napisał:
I tak oto drodzy mieszkańcy możecie zobaczyć na co idą pieniądze z Waszych podatków. Niestety większość ludzi nie wie, że ci tzw. artyści dostają bardzo duże dotacje(np. z ratusza czy Min. Kultury...) na tworzenie takich i podobnych dzieł "sztuki". W ten oto sposób pośrednio utrzymujemy różne lewactwo z "tektur","nn"itp, które za nasze pieniądze opluwa nas Polaków i tworzy różnego rodzaju chłam zwany przez nich sztuką. Ci osobnicy doskonale wiedzą, że na rynku komercyjnym nie mają szans bo tak naprawdę to nic nie potrafią, no może poza pasożytowaniem na nas. Dlatego też podnieśli taki jazgot gdy Rada Miasta wreszcie się opamiętała i zagroziła przykręceniem finansowania. A jest to jedyny bat na tę lewacką bandę dziwolągów i chwała Rajcom za odwagę! Paradoksalnie te billboardy mogą otworzyć oczy ludziom na ten poważny problem - tak że chyba "artyści" przedobrzyli...
... co było do udowodnienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artysta amator napisał:
Czy jak obsikam w specyficzny sposób drzwi do Pracowni Sztuki Zaangażowanej Społecznie - Rewiry to będzie to? a)sztuka b)wykroczenie c)przestępstwo Na moje oko a) ale cholera ich wie
Moja kwalifikacja czynu - zbrodnia na tle homofobicznym, 25 do dożywocia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...