Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Marek napisał:
I tak oto drodzy mieszkańcy możecie zobaczyć na co idą pieniądze z Waszych podatków. Niestety większość ludzi nie wie, że ci tzw. "artyści" dostają bardzo duże dotacje(np. z ratusza czy Min. Kultury...) na tworzenie takich i podobnych dzieł "sztuki". W ten oto sposób pośrednio utrzymujemy różne lewactwo z "tektur",itp, które za nasze pieniądze opluwa nas i tworzy różnego rodzaju chłam zwany przez nich sztuką. Ci osobnicy doskonale wiedzą, że na rynku komercyjnym nie mają szans. Dlatego też podnieśli taki jazgot gdy Rada Miasta wreszcie się opamiętała i zagroziła przykręceniem finansowania. A jest to jedyny bat na tę bandę dziwolągów i chwała Rajcom za odwagę! Paradoksalnie te billboardy mogą otworzyć oczy ludziom na ten poważny problem - tak że chyba "artyści" przedobrzyli...
To chyba Tułajew pisze, żeby wyjaśnić swój deb***izm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, że Artyści zaprotestowali w ten sposób - LISTEK! Skoro Departament KULtury Oddał wszystko pod Boską Opiekę wypadało pier... KRZYŻ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy można artystycznie kłamać? Ależ tak, pan Pietrasiewicz to potrafi. W powyższym tekście powiedział wymijająco że billboardy nie zostały opłacone z miejskiej dotacji (czyli naszych podatków), co sugeruje, że zapłacił za nie on sam . Ale we wczorajszej Panoramie Lubelskiej , co prawda niewyraźnie i po cichu, przyznał się, że sfinansował je z pieniędzy (cyt.) "pozostałych z projektu ministerjalnego". Czyli w praktyce też z naszych podatków! Takie małe kłamstewko, prawda? Tylko jak się wydaje publiczne pieniądze na duperele to trzeba mieć świadomość że ludzie powiedzą dość. I dobrze że Rada Miasta chce to zastopować. Ci pseudo-artyści muszą zacząć szanować nasze peniądze których jest tak mało. Trzeba to koniecznie zacząć dokładnie kontrolować. I eliminować z grona beneficjentów różnych dziwolągów i lewaków. Inaczej będziemy mieli coraz więcej takich pań dyrektor teatrów, które o Papieżu piszą per ch. Najlepszym sposobem eliminacji z życia kulturalnego takich indywiduów jest odcięcie ich od dotacji, za co naszym Radnym serdecznie dziękuję i życzę konsekwencji w tym działaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moge i ja? napisał:
ja się pytam co to za artysta, który nie może wyżyć ze swojej sztuki? samozwaniec? czy ja też mogę zostać artystą i żyć z dotacji/pieniędzy wszystkich mieszkańców na które muszą cięzko pracować? PRECZ Z PSEUDOSZTUKĄ
Możesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odpowiem tak : hahahahha xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...