Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

St. kapral Filipek zginął w Iraku

Utworzony przez rakarz, 3 listopada 2007 r. o 07:28 Powrót do artykułu
jak masz brata na wojnie to mozsz się spodziewać, ze on też zginie? odpowiedz tylko czy p[ojechał za forse czy dla turystyki?szygło o mało się nie rozpłakał, zachowywał się jak małolat w piaskownicy. Hanba!!! to jest płaczek a nie minister obrony.Won z takim ministrem. Ja wolę zeby mnie bronił mężczyzna a nie płaczek pisdowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. Większośc społeczeństwa tak myśli wiec niech jarek i lecho wy***lają na irak bo kadencja się kończy i sami niech wsadzą łeb pod lufy dzikusiom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koalnie Bogdanka pisowcy probawali "przemycić na Zachód" chwilowo nie daliśmy się ale górnicy czyli Łęczna w dalszym ciągu popiera pisowców. Paranoja.wstyd mi za Łęczną - przepraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się chce być zołnierzem to wszystko trzeba brać pod uwagę. jak się jest kierowcą, górnikiem, spadochroniarzem.....każdy ryzykuje i bierze pieniadze za to.Czyli skomlenie tego niby ministra (pożal się Boze) obrony jest zbędnym udawaniem. Taki mężczyzna powinien być salową i plakać nad losem staruszek co robią pod siebie a nie ministrować a moze to ministrant...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...