Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pomijając wszystkie inne sprawy, ogrodzenie to absurd. Postawmy płoty pomiędzy wszystkimi budynkami w mieście, zeby kury z podwórka nie uciekały. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Żuk płaci ze swoich prezydenckich poborów. Nikt nie pytał się mnie czy chcę kolejnego pustego, niszczejącego stadionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie fajna i godna duzego miasta inwestycja ,  brawo Panie Prezydencie  , uważam że jak coś budować a taki stadion buduje się rzadko to warto wydać trochę więcej pieniędzy aby był nowoczesny i bezpieczny . Pan Prezydent Żuk jest bardzo dobrym gospodarzem Lublina i efekty pracy widać gołym okiem , wreszcie LUBLIN się zmienia oczywiście na plus . Jestem mieszkańcem RZESZOWA i  moje obecne miasto także się zmienia dzięki Prezydentowi Ferencowi już od 2002 r. i cieszy mnie bardzo że te dwa miasta mi bliskie tak pięknieją !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie fajna i godna duzego miasta inwestycja ,  brawo Panie Prezydencie  , uważam że jak coś budować a taki stadion buduje się rzadko to warto wydać trochę więcej pieniędzy aby był nowoczesny i bezpieczny . Pan Prezydent Żuk jest bardzo dobrym gospodarzem Lublina i efekty pracy widać gołym okiem , wreszcie LUBLIN się zmienia oczywiście na plus . Jestem mieszkańcem RZESZOWA i  moje obecne miasto także się zmienia dzięki Prezydentowi Ferencowi już od 2002 r. i cieszy mnie bardzo że te dwa miasta mi bliskie tak pięknieją !!!
masz kolego rację nasze miasta na ścianie wschodniej muszą się trzymać razem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie fajna i godna duzego miasta inwestycja ,  brawo Panie Prezydencie  , uważam że jak coś budować a taki stadion buduje się rzadko to warto wydać trochę więcej pieniędzy aby był nowoczesny i bezpieczny . Pan Prezydent Żuk jest bardzo dobrym gospodarzem Lublina i efekty pracy widać gołym okiem , wreszcie LUBLIN się zmienia oczywiście na plus . Jestem mieszkańcem RZESZOWA i  moje obecne miasto także się zmienia dzięki Prezydentowi Ferencowi już od 2002 r. i cieszy mnie bardzo że te dwa miasta mi bliskie tak pięknieją !!!
Szkoda, że przy okazji "zmieniania" miasta zadłuża je do granic możliwości ale cóż niech martwią się jego następcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogrodzenie powinno być. Jest na każdym stadionie, wystarczy pojechać np do Poznania, już nie mówiąc o arenach za granicą. Jest to duże ułatwianie podczas wpuszczania ludzi na mecze czy też inne wydarzenia rozrywkowe typu koncerty. Jak ktoś się nie zna nie powinien się wypowiadać.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Żuk płaci ze swoich prezydenckich poborów. Nikt nie pytał się mnie czy chcę kolejnego pustego, niszczejącego stadionu
  Nie wiem czy mieszkasz w Lublinie od urodzenia czy tutaj przyjechałeś, ale pytam "dlaczego mnie nikt nie zapytał czy chcę mieć w moim ukochanym mieście takiego buraka, który nie chce aby miasto szło do przodu?" Wierz mi, że zarówno ja, jak i wielu innych mieszkańców, nie potrzebuje takich jak Ty w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fanie, że taki obiekt powstaje w mieście, ale żeby został dobrze zagospodarowany i używany. Lublin nie jest bogatym miastem i dopłacanie milionów do funkcjonowania obiektu mija się z celem. Wystarczy, że do lotniska trzeba dopłacać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak już budujemy stadion to wolę żeby to nie był kolejny pomnik bylejakości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla kogo będzie ten stadion?! Kto go utrzyma?! Przecież w Lublinie nawet nie ma drużyny do takiego obiektu..! Piłka nożna w tym mieście to przecież któraś tam liga kobiet w ciąży.. (śmiech) a na prawdziwy sport jak zwykle brak funduszy. To chyba będzie stadion dla widowisk publicznych a nie dla sportowców, a jak ktoś chce piłkę kopać przecież mają "orliki". Nie rozumiem takiej bariery dla rozwoju sportu w Lublinie, stawianie niewyobrażalnych kwot na piłkę nożną, której jak wiemy w LUBLINIE NIE MA! Są tylko kibole, ale to już inna gadka. Gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...