Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stadion przy Al. Zygmuntowskich do poprawki

Utworzony przez skalpel, 23 lutego 2009 o 21:36 Powrót do artykułu
Byłem piłkarzem Motoru 12 lat temu i tamte czasy wspominam dobrze.Mecze miedzy Lublinianką ,Sygnałem czy Lewartem Lubartów były wtedy dla mnie jak Liga Mistrzów.Teraz jestem za likwidacja Motoru wcześniej RKS.Szkoda kasy miasta na miernych zawodników i prezesów złodzei.PANIE OLKOWICZ OBIECAŁEŚ PAN ŻE TE KLUB JESZCZE BĘDZIE WIELKI-WARSZAWA JEDNAK JEST CIEKAWSZA NIŻ LUBLIN CO????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zamknąć stadion i rozwiązać to coś, spalić i zniszczyć wszystko co jest związane z tym czymś co gra na tym boisku . "Kibiców" zutylizować.
0
powiedz to w twarz, brudasie, anarchisto czy jak wy tam sie zwiecie. Cały Lublin z Motorem.
0
bo najłatwiej kogoś o innych poglądach zwyzywać od brudasów i anarchistów.... żeby nie było - nie mam nic do Motoru i jego kibiców, o ile nie pobiją mnie i nie okradną na ulicy.
0
Normalni mieszkańcy Lublina, wstydzą się za ten patologiczno-dresiarski klub,gdzie 70-80 procent kibiców tego klubu pochodzi z trzech najbiedniejszych dzielnic miasta tatar, bronowic,kaliny. Normalni mieszkańcy Lublina wolą kibicować spr-owi lubliniance górnikowi łęczna, legii
0
Popieram... albo zachowujecie się normalnie albo koniec.
0
To nie wina kibiców, że stadion wygląda tak jak wygląda, to nieudolność naszej władzy, która nie może sobie poradzić z wybudowaniem nowego, bezpiecznego stadionu. Wstyd żeby miasto, majace aspiracje żeby być metropolią i Europejską Stolicą Kultury, nie miało porządnego stadionu i dobrej drużyny. Jeżeli włodarze naszego miasta zapatrują się tak we Wrocław, to niech zobaczą jak miasto może pomóc klubowi. Tam tak samo biednie było w klubie, mieli takie same problemy z kibicami i stadionem, ale miasto potrafiło im pomóc, wyremotować stadion (teraz budują też zupełnie nowy) i grają teraz w ekstraklasie, a spółkę wchodzi Solarz ze swoją kasiorką.
0
Motor nie ma swojego stadionu. Mimo to, że tylko wynajmuje a wiadomo wówczas koszty są dużo mniejsze niż jakby musiał sam go utrzymywać to nawet go nie stać aby przeprowadzić na nim niezbędne prace. Wy kibice tego klubu jesteście naprawdę dziwni. Tylko macie ciągle pretensje do władz że nie chuchają i dmuchają na wasz klub. Niby dlaczego miałyby to robić to już nie PRL.
0
Bo gdyby prezesem byl jaki byly towarzysz albo inny TW to i stadion by byl i sponsorzy by byli i porzadek by byl. Czy nie macie wrazenia, ze to wszystko jakby w jakiej dziadowskiej ksiedze bylo zapisane? Stadion w ruinie, burdy "chuliganskie", prawie calkowity brak samorzadowego wsparcia finansowego i brak sponsorow. Najbardziej widowiskowa, o najwiekszej ogladalnosci dyscyplina sportowa konczy sie w miescie ktore aspiruje do miana metropolii i Europejskiej Stolicy Kultury - dziadwoska ksiega czy robota krasnoludkow bo ludzie nigdy do czegos takiego dopuscic przeciez nie mogli. Teraz zostana nam juz tylko Uniwersytety...
0
Piłka napisał:
Bo gdyby prezesem byl jaki byly towarzysz albo inny TW to i stadion by byl i sponsorzy by byli i porzadek by byl. Czy nie macie wrazenia, ze to wszystko jakby w jakiej dziadowskiej ksiedze bylo zapisane? Stadion w ruinie, burdy "chuliganskie", prawie calkowity brak samorzadowego wsparcia finansowego i brak sponsorow. Najbardziej widowiskowa, o najwiekszej ogladalnosci dyscyplina sportowa konczy sie w miescie ktore aspiruje do miana metropolii i Europejskiej Stolicy Kultury - dziadwoska ksiega czy robota krasnoludkow bo ludzie nigdy do czegos takiego dopuscic przeciez nie mogli. Teraz zostana nam juz tylko Uniwersytety...
Zostaną nie tylko Uniwersytety - urzędy też ;p
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: