Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tylko po co Górnikowi  2 stadiony?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk powinien siedziec za spelnianie osobistych zachcianek i marnotrastwo naszych pieniedzy, sa wieksze priorytety niz budowa tak drogiego i niepotrzebnego stadionu, ale to juz chyba dewiza peowcow tak jak pisowcow kupujacych glosy przez fundowanie kosciolow... kiedy sie to skonczy... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś za czy przeciw  ? : http://alle.pl/legalizacjaa  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to stadion czy blaszany hipermarket? Na zewnątrz jest paskudny zupełnie inny niż na wizualizacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wole zostawić tor lublin guwno z pana nie prezydent ŻUK kurwa dosc marnotrawienia naszych pieniedzy  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BUDOWA TEGO STADIONU TO MEGA KRETYNIZM!!! Obiekt będzie trwale nierentowny i trzeba będzie z budżetu miasta corocznie dokładać kilka milionów na jego utrzymanie. Kretyn, który to zaakceptował , czytaj Żuk, powinien być za to marnotrawstwo wywalony na zbitą mordę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plujacy na prezydenta, poczytajcie jeśli potraficie dokumentację, kto kiedy i za co jest odpowidzialny dot. budowy stadionu w Lublinie, a później sie wypowiadajcie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończy się węgiel i będzie po Górniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cikaw jest jak przygotowuje się do zarządzania nowym stadionem zarząd MOSIR.   Gdzie jest Pan Zdzicho i jego kadra specjalistów ?   Zapewne szkolą się i szkolą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt stadionu ładny, ale Niestety za mały jak na   Lublin  i region Lubelski .Dodatkowo boli że stadion, nie ma szans rozbudowy jak np.Stadion Piasta Gliwice -Tam włodarze myślą a w Lublinie byle statystkę podnieść tak powie naczelny Lublina p.  Żuk  smutne ze ten człowiek myśli 2 lata do przodu ..W Polsce hale sportowe będą większe jak np Kraków 20 tys[ Łódz 13,5 tys] .pojemność czy Gliwice 15 i Rzeszówek planuje budowę na 15 tys widzów .Teren podmokły??a włodarze musieli zapłacić jeszcze za teren po cukrowni ponad 9 mil zł i w dodatku zgodzili się aby siedziba Polski Cukier była w Toruniu i sponsorowała Toruńskich koszykarzy .oto rozumowanie lubelskich ,posłów ,marszałka i wodza Lublina.-smutne jak Lublin daje się ogrywać ii płaci bogatszym regionom 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk buduje stadion dla Mieczkowskiej, dla niej wyrzucił już z Ratusza świetnego wiceprezydenta Wysockiego. Teraz razem z nią otworzy stadion i nadadzą mu nazwe - 4 stadion im. Mieczkowskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Zuk wybudował stadion to teraz niech go utrzymuje za swoich pieniędzy. Dla kogo ma być ten stadion!? Za pochopne i nieprzemyślane decyzje też powinien sie wytłumaczyć. Trolejbusy też kupił ale chyba wirtualne. Ciekawe za ile opyli działki po bazie MPK na Nałęczowskiej. Pierwsza cena była prawie 50 milionów, teraz ok 38 czyli w czercu bedzie ze 25. Zuk to chyba jakiś agent destrukcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech, jak ja dawno nie byłem na meczu piłkarskim w Lublinie... Już się nie mogę doczekać, kiedy będę mógł odkurzyć swój stary szalik Motoru, zabrać ze sobą syna i żonę, i wspólnie z nimi wreszcie zobaczyć mecz w cywilizowanych warunkach! Oby jeszcze tylko nasi piłkarze dostosowali poziom swojej gry do poziomu architektoniczenego nowego stadionu! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja uwazam ze stadion sie przyda Lublinowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadionik na 15 tysięcy z powiększoną częścią pod wynajem będzie w sam raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech, jak ja dawno nie byłem na meczu piłkarskim w Lublinie... Już się nie mogę doczekać, kiedy będę mógł odkurzyć swój stary szalik Motoru, zabrać ze sobą syna i żonę, i wspólnie z nimi wreszcie zobaczyć mecz w cywilizowanych warunkach! Oby jeszcze tylko nasi piłkarze dostosowali poziom swojej gry do poziomu architektoniczenego nowego stadionu! :)
  dobrze wiedziec ze na tym swiecie/w naszym miescie sa jeszcze zdrowi ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No prosze bardzo ;) to  jest coś strasznego , była cukrownia , przynosiła dochody , jeszcze mój dziadek tam buraki woził .  a teraz stadion który nie jest nikomu nie potrzebny . Kto będzie na niego przychodził kibice Motoru?i ilu tych kibiców przyjdzie 300 , ? no to chyba jest zart . a kto go bedzie utrzymywał , pewnie my podatnicy , Ja się do tego nie dołoże !! a ktoś napisał ze skonczy się kopalnia skonczy się górnik .  Górnik ma ładny stadion w Łecznej ,i pewnie tu nie bedzie grał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wstyd żeby miasto wojewódzkie nie miało w tych czasach jednego przyzwoitego stadionu. Nareszcie będzie obiekt który możnja pokazać w tv i się za niego nie wstydzić. Ile można czekać na arene dla większyych imprez typu koncert??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No prosze bardzo ;) to  jest coś strasznego , była cukrownia , przynosiła dochody , jeszcze mój dziadek tam buraki woził .  a teraz stadion który nie jest nikomu nie potrzebny . Kto będzie na niego przychodził kibice Motoru?i ilu tych kibiców przyjdzie 300 , ? no to chyba jest zart . a kto go bedzie utrzymywał , pewnie my podatnicy , Ja się do tego nie dołoże !! a ktoś napisał ze skonczy się kopalnia skonczy się górnik .  Górnik ma ładny stadion w Łecznej ,i pewnie tu nie bedzie grał
  Za cukrownie trzeba podziękować Pruszkowskiemu i PIS-owi, to oni ją zlikwidowali, nikt inny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja uwazam ze stadion sie przyda Lublinowi
ja też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...