Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech robią w zimie i szybko kończą bo wybory blisko.Będą się mogły odbywać mitingi wyborcze ,bo w Lublinie drużyn piłkarskich nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była cukrownia, będzie stadion.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion jest potrzebny, bedzie mozna zorganizować wikesze imprezy a nie dusić się w tych za małych salach...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem po co te negatywne komentarze... Jak firmy przestają pracować i robić bo przychodzi zima - źle. W tym wypadku nikt nie zawiesił prac i tyle, na ile jest to możliwe cały czas budują.  Nie jestem nie wiadomo jakim kibicem, ale nie mogę doczekać się stadionu i z chęcią wybiorę się na mecz czy koncert.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była cukrownia, będzie stadion.
Cukrownie za pisu sprzedali to lepszy stadion niz cały plac miałby leżeć odłogiem i niszceć a tak zagospodarowany bedzie i ludzie przyjadą do miasta , na większy mecz czy koncert...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to stadion czy blaszany hipermarket? Na zewnątrz jest paskudny zupełnie inny niż na wizualizacji
Lublin jako miasto hipermarketow i marketow stawia się teraz pominik ku czci tym wszystkim marketom, by żyło się lepiej...wszystkim :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze,że na stadionie będzie można nie tylko organizować wydarzenia sportowe,ale i koncerty. w każdym większym mieście organizuje sie je na stadionach (jeśli jest taka możliwość)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk powinien siedziec za spelnianie osobistych zachcianek i marnotrastwo naszych pieniedzy, sa wieksze priorytety niz budowa tak drogiego i niepotrzebnego stadionu, ale to juz chyba dewiza peowcow tak jak pisowcow kupujacych glosy przez fundowanie kosciolow... kiedy sie to skonczy... 
Żuk to spełnia zachcianki nas wszytskich, jak była tabela na KL ile to obietnic spełnił 15/11 o ile dobrze pamietam to i jak takiego Prezydenta nie pamiętam... nawet opozycja PISu, uważa, ze dobrze kasą zarządza   http://www.kurierlubelski.pl/artykul/919966,radni-komisii-rewizyjnej-prezydent-zuk-dobrze-zarzadzal-kasa-miasta,id,t.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój syn trenuje piłkę nożną od kilku lat. Strasznie się cieszy z budowy takiego stadionu w Lublinie. W końcu może marzyć o tym,że kiedyś będzie grał na prawdziwej arenie, u siebie w swoim mieście.  Niestety niektórzy myślą tylko o sobie. Niektórzy nie potrzebują  stadionu, ale są inni, dla których jest on najważniejszym celem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jako miasto hipermarketow i marketow stawia się teraz pominik ku czci tym wszystkim marketom, by żyło się lepiej...wszystkim :D
a co to markety beee, ja pracuję w Galerii i każda praca jest ważna, proszę nie ubliżaj (pewnie siedzisz na bezrobociu i narzekasz ,ze pracy nie ma, a roboty w koło multum, ale ,ale trzeba chcieć pracowwać a to już dla niekórych za dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech młdzież sie wybiaga, mozę Lewandowski drugi jest  w mieście, ale bez stadionu się nie dowiemy :) Mój chłopak w bksie gra na mniejszym boisku, a taki stadion to wydarzenie dla dzieciaka, jak taaaka publiczność brawo bedzie bila, ja za stadion bardzo dziekuję i zrozumćie dzieciaki, jaka to duma dla nich wystąpić na prawdziwym stadionie, facetom tłumaczyć chygba tego nie muszę,a Wty kobitki tez siądziecie w słoneczku i miło spędzicie czas ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie jedzie Krochmalna i patrzy na powstajacy stadion czlowiekowi az serce rosnie... decyzja o likwidacji cukrowni zostala podjeta, swoja droga przez PiSiorow ktorzy sami sobie teraz strzelaja w stope mowiac o tym glosno. cale szczescie ze udalo sie zrealizowac cos czego nie bedziemy sie wstydzic, przy Bystrzycy nie bedzie zaniedbanego klepowiska tylko piekny stadion :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk to spełnia zachcianki nas wszytskich, jak była tabela na KL ile to obietnic spełnił 15/11 o ile dobrze pamietam to i jak takiego Prezydenta nie pamiętam... nawet opozycja PISu, uważa, ze dobrze kasą zarządza   http://www.kurierlubelski.pl/artykul/919966,radni-komisii-rewizyjnej-prezydent-zuk-dobrze-zarzadzal-kasa-miasta,id,t.html
dokładnie, sam PiS nie potrafi powiedzieć złego słowa przy realizacji tych inwestycji, od tego jest prezydent żeby spełniał zachcianki lubelaków, gdyby nie Żuk nigdy byśmy się nie doczekali zarówno stadionu jak i teatru starego, centrum kultury, Solidarności, 3go maja, Mełgiewskiej, ścieżki rowerowe wzdłuż bystrzycy i wymieniać możnaby jeszcze długo, a ja bardzo dziękuję za spełnianie moich zachcianek o rozwoju Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jako miasto hipermarketow i marketow stawia się teraz pominik ku czci tym wszystkim marketom, by żyło się lepiej...wszystkim :D
bo nie został skończony, patrzysz a nie widzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę doczekać się ukończenia budowy stadionu. Nie będzie to ogromna arena, ale wystarczająca jak na nasze miasto. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam się cieszę z budowy tego stadionu. miasto sie rozrasta i ładny stadion też jest potrzebny. ten przypomina mi wyglądem troche narodowy w warszawie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BUDOWA TEGO STADIONU TO MEGA KRETYNIZM!!! Obiekt będzie trwale nierentowny i trzeba będzie z budżetu miasta corocznie dokładać kilka milionów na jego utrzymanie. Kretyn, który to zaakceptował , czytaj Żuk, powinien być za to marnotrawstwo wywalony na zbitą mordę.
  Każde większe miast ma teraz duży stadion i to dobra inwestycja. Nie muszą się tam tylko odbywać imprezy sportowe, ale też koncerty i innego typu imprezy. To decyzja prestiżowa dla miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hurra, hurra, hurra. Niech żyje władza. Zamiast cukrownik, która dawała chleb tysiącom ludzi-pracownikom i plantatorom buraków, mamy kolejny stadion, nie wiadomo dla kogo do którego trzeba będzie dopłacać pieniądze z budżetu. PO prostu REWELACJA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odczepić się od Żuka, on dobrze wiedział że to ostatnia szansa na budowę stadionu z pieniędzy unijnych. Finanse miasta są takie a nie inne i wiadomo, że budowa stadionu za własne pieniądze odpada. A poza tym ile mamy w lublinie miejsc gdzie można zorganizować koncert na świeżym powietrzu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hurra, hurra, hurra. Niech żyje władza. Zamiast cukrownik, która dawała chleb tysiącom ludzi-pracownikom i plantatorom buraków, mamy kolejny stadion, nie wiadomo dla kogo do którego trzeba będzie dopłacać pieniądze z budżetu. PO prostu REWELACJA!!!
  Pis zlikwidował lubelską cukrownię żeby sfinalizować umowę z Komisją Europejską dotyczącą procesu redukowania produkcji cukru w UE, więc nie bardzo wiem czemu łączysz powstanie stadionu z zamknięciem cukrowni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...