Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hurra, hurra, hurra. Niech żyje władza. Zamiast cukrownik, która dawała chleb tysiącom ludzi-pracownikom i plantatorom buraków, mamy kolejny stadion, nie wiadomo dla kogo do którego trzeba będzie dopłacać pieniądze z budżetu. PO prostu REWELACJA!!!
  Powstanie stadionu nie ma nic wspólnego z decyzją dotyczącą cukrowni, nie rozumiem tutaj połaczenia faktów. Żuk dobrze wiedział, ze to ostatni moment na pozyskanie kasy z ue, żeby wybudować ten stadion i to mu się udało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hołysz nie wracaj ze zwolnienia! Bardzo dobrze, ze ten stadion powstaje. Wraz z basenem olimpijskim stworzy doskonałą bazę sportową, której nie będziemy musieli się wstydzić. Tylko błagam, nie oddawajcie tego wszystkiemu choremu z zazdrości i nienawiści oraz pokrętnemu człowiekowi, jakim jest Z. Hołysz. Nasiał fermentu w Teatrze Muzycznym, teraz robi to w MOSiR. Tyle spokoju było jak uciekł na zwolnienie tygodniowe, bo miał kilka spraw w sądzie. Niech sobie to przedłuży. Przynajmniej wszyscy odetchniemy z ulgą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Sąd albo pracodawca powinien sprzawdzić legalność zwolnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze czekam na wodny park z prawdziwego zdarzenia... i Lublin stanie się miastem..prawdziwym miastem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To to ja rozumiem! Wreszcie zabudowa, której nie bedziemy sie musieli wstydzić! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BUDOWA TEGO STADIONU TO MEGA KRETYNIZM!!! Obiekt będzie trwale nierentowny i trzeba będzie z budżetu miasta corocznie dokładać kilka milionów na jego utrzymanie. Kretyn, który to zaakceptował , czytaj Żuk, powinien być za to marnotrawstwo wywalony na zbitą mordę.
ja nie wiem czy to takie jak mowisz. Jakby nie był rentowny, to nikt by nie podejmował decycji o budowie. na takim obiekcie mozna organizowac wszystko począwszy od koncertów skonczywszy na targach odzieżą używaną, a sale zagospodarowac na biura albo wynajmować na konferecje. potrzwba tylko pomysłow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie moge się doczekać kiedy stadion będzie gotowy, dobrze że budowa idzie zgodznie z planem :]  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy którzy ciągle burza sie z powodu cukrowni powinni wziąć głęboki wdech i ogarnąć pare spraw. 1. Przecież cukrownia zostala sorzedana za starej wladzy i nic sie juz z tym nie zrobi 2. Jakos trzeba zagospodarować ten teren 3. Fundusze w harmo są na określone rzeczy więc jesli dofinansowanie jest na obiekt sportowy to po co budować coś innego i wydawac na to setki tysięcy więcej. Chyba ze o czyms nie wiem, to mnie oświećcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk powinien siedziec za spelnianie osobistych zachcianek i marnotrastwo naszych pieniedzy, sa wieksze priorytety niz budowa tak drogiego i niepotrzebnego stadionu, ale to juz chyba dewiza peowcow tak jak pisowcow kupujacych glosy przez fundowanie kosciolow... kiedy sie to skonczy... 
używacie sformułowania "naszych pieniędzy" chyba troche nie wiedząc co ono dokładnie oznacza. wlasnie po to dofinansowuje sie projekty, a nie wspiera autonomiczne inwestycje, zeby odciązyć podatnika a jednak dodac cos do infrastruktury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no własnie. cukrownia została sprzedana za kadencji poprzedniej władzy, prezeydent nic do tego nie ma. stadion to dobra inwestycja dla miasta. przyda sie przy organizacji wiekszych imprez. szkoda żeby taki plac stał niewykorzystany.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to markety beee, ja pracuję w Galerii i każda praca jest ważna, proszę nie ubliżaj (pewnie siedzisz na bezrobociu i narzekasz ,ze pracy nie ma, a roboty w koło multum, ale ,ale trzeba chcieć pracowwać a to już dla niekórych za dużo.
Jadzka to cie zaskocze i z przykrością dla ciebie, sorry Sherlocku że rozwiązaną zagadkę ci utrudnię...ale mam pracę a co w związku z tym na bezrobociu nie siedzę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luuudzie! Dajcie już spokój. Kto mieszka lub bywa w Lublinie widzi, że od momentu kiedy Żuk objął władzę w mieście, zmieniło się tu nie do poznania. W końcu jest co robić, gdzie wyjście.Jeździmy po dobrych drogach, mamy miejsca kulturalne, wkrótce również pojawią się sportowe. Mamy lotnisko. Sama korzystam z tych udogodnień, może nie co dziennie, ale często. Trzeba być naprawdę zaślepionym głupotą żeby nie widzieć jak bardzo Lublin zmienił się na lepsze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes Hołysz, jak Lenin, wiecznie żywy. Jak Lenin - do czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luuudzie! Dajcie już spokój. Kto mieszka lub bywa w Lublinie widzi, że od momentu kiedy Żuk objął władzę w mieście, zmieniło się tu nie do poznania. W końcu jest co robić, gdzie wyjście.Jeździmy po dobrych drogach, mamy miejsca kulturalne, wkrótce również pojawią się sportowe. Mamy lotnisko. Sama korzystam z tych udogodnień, może nie co dziennie, ale często. Trzeba być naprawdę zaślepionym głupotą żeby nie widzieć jak bardzo Lublin zmienił się na lepsze. 
ludzie lubią krytykować to, co ktoś już postanowi, gorzej o własną inicjatywę i zainteresowanie tematem, kiedy ten jeszcze nie jest klepnięty :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie lubią krytykować to, co ktoś już postanowi, gorzej o własną inicjatywę i zainteresowanie tematem, kiedy ten jeszcze nie jest klepnięty :)
Dokładnie. A jak już stadion będzie zrobiony to 90% negatywnie opiniujących będzie chodziło na mecze, koncerty i chwaliło się znajomym spoza naszego miasta. Polska mentalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie przesadzajcie. Miasto zmienilo sie przez ostatnie kilka lat nie do poznania. stadion to tez waZna inwestycja, jesi chcemy konkurowac z najwiekszzymi miastami w Polsce jak Gdańsk czy Poznań.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stadion wygląda na zdjęciu nieźle, chetnie bym zobaczył go od środka. mam nadzieje, ze na wiosne juz bedzie wszystko gotowe  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze czekam na wodny park z prawdziwego zdarzenia... i Lublin stanie się miastem..prawdziwym miastem 
  Racja, fajny aquapark i ładny stadion to ważne dla miasta budynki. Z roku na rok widać coraz więcej inwestycji w mieście, dobrze wydane unijne pieniądze na drogi, stadiony, parki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem co wy gadacie. mamy ładne orliki, boiska to teraZ czas na stadion z prawdziwego zdarzenia!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko suuuper! oby tak dalej szło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...