Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Proponuje aby od dziś za bycie wc przewodniczącym płacić. Tyle płacić ile proponował ten człowiek jako płacenie za przejazd drogami krajowymi zbudowanymi za nasze podatki, podatki w paliwie i inne takie tam... płacić panie żmijan.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Głosowałem na tego oszukańca (obiecywał autostradę A2 do Międzyrzeca:),  Żmijana dwa razy, trzeci raz juz tego błędu nie popełnię!
0
Proponuje aby od dziś za bycie wc przewodniczącym płacić. Tyle płacić ile proponował ten człowiek jako płacenie za przejazd drogami krajowymi zbudowanymi za nasze podatki, podatki w paliwie i inne takie tam... płacić panie żmijan.
 Daję Tobie 10/10! Ja także pamiętam o jego propozycji płacenia za korzystanie z dróg krajowych! Idiota!
0
Żmija(n) do twojego rucha ! Grodzkie i świńskie ryje czekają z utęsknieniem.
0
Wyżebrał!
0
są komenty idę po chipsy
0
Hazardziści w sonadażach systematycznie spadają,bo sobie oszustwami na to zasłużyli!Szybciej będą spadać po wyborz Żmijana!Mam nadzieję,że do wyborów na tyle spadną,aby już się więcej nie pokazać.Oczywiście razem z gumo filcowymi!!!
0
Co to znaczy "najbardziej optymalny" ??? Od kiedy przymiotnik "optymalny" się stopniuje??? Chyba, że to kontynuacja stylu JE Buula...  
0
TO TEN RORWEILLER CO CIĄGLE UPOMINAŁ SIĘ O TO AŻEBY WSZYSTKIE DROGI W POlsce BYŁY PŁATNE TAKICH TO BUDOWNICZYCH III RP MA PODLASIE I NIE TYLKO TAKIE PRZYGŁUPY ISTNIEJĄ !!!!
0
Żmijan mia trochę racji dlatego lubelskie drogi powstana bardzo póżno .Wielu kierowców wola zapłacić za benzynę więcej aby były dobre drogi na terenie równiez Lubelszczyzny
0
Głosowałem na tego oszukańca (obiecywał autostradę A2 do Międzyrzeca:),  Żmijana dwa razy, trzeci raz juz tego błędu nie popełnię!
Stachu opowiedz swoim wyborcom jak to rozwaliłeś PDM w Międzyrzecu
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: