Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Starcie na miotły i krzyki (wideo)

Utworzony przez PiS - nie, dziekuje, 18 października 2007 r. o 16:18 Powrót do artykułu
Jeżeli mowa o tej pani , kiedyś z PO[/b, to rzeczywiście, została biedulka poabawiona godności. Jest tylko jedno "ale", tą godność to odebrała sobie sama jak przyjmowała łapówkę. Niech sie nie tłumaczy, że zakochała się i dlatego wzięła kasę. Żałosne tłumaczenie. Nikt, powtarzam, nikt jej nie odebrał godności, sama ją sobie zniszczyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwując wydarzenia z dzisiejszego dnia stwierdzam:po pierwsze: PiSowi brak było argumentów słownych, po drugie:brak argumentacji zastąpili agresją, chamstwem i wyzwiskami{czy to kultura polityczna???PiSu może i tak ale nie PO i młodych ludzi z wiarą walczących o swoje zdanie}, po trzecie: starsze panie (co niektóre)wymagają od młodzieży szacunku a same rzucają epitetami na prawo i lewo.PiS od tygodnia siedzi pod namiotami i udaje kulturkę Panów w garniturach(szczególnie tego który jest na zamieszczonym tutaj zdjęciu za członkiem PO),a na kampanie innej partii nie potrafi zareagować z tolerancją!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze młodzi z PISU to jeb.... PO ostatnio wszystkie rozumy pozjadało jak wybory by były w listopadzie to jeszcze bo po cmentarzach w zaduszki chodzili by i ludzi namawiali ten Tuskowy kit wciskali.Chociaż grabarza Sobczaka mają już w partii więc nie specjalnych trudności by z tym nie mieli. PO to kupa złodziei i oszustów a najgorszy to JACEK SOBCZAK gorszego złodzieja to nie widziałem. Nie wiem kto w ostatnich wyborach zagłosował na niego ale na pewno ni są to ludzie mądrzy, żeby skorumpowanego człowieka do jakiejkolwiek władzy dopuścić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak napisałem w temacie nie wiem o co chodzi. Przeciez było jej do twarzy w tym koszu;)) A koleżka rozdarciuch, który drze się do tuby czytając tekst z kartki żeby się nie pomylić jest rozbrajający. Widać że młodymi ludźmi w PO rządzi Palikot. Facet otacza się ćwierćgłówkami, których można ubrac w kufajkę, dac im tubę, napisać tekst, wyszykowac transparent i puścic w miasto niech się drą. No może tylko trzeba ich na początku poustawiać troszkę a potem już samo leci. Młode gardła, pełne buty i arogancji. Wpadłem właśnie na pomysł, żeby młodzi Platformersi udali się dzisiaj z wibratorami na pl. Litewski a kolega z tubą może by się nawet dał przebrać:))) będzie na pewno extra. Myślę że pomysł jest dobry, chociaż przyznam że wczorajszy chyba go przebił swoją głupotą. Ale jak to mówia "Jaki Pan taki kram". A tak już zupełnie na poważnie to nie wiem na kogo głosować. Myslę o PO i czytam sobie gazety, ale po takich akcjach mnie na wymoty zbiera. Stoi laska z tranparentem, kubeł na głowę jej założyli, a gośc z tubą mało siku nie zrobi z podniecenia i opowiada w kółko to samo. Ludzdie drodzy, błagam was, zachowujcie chociaz jakieś pozory przyzwoitości, bo własnie przez tę przyzwoitość ludzie chcą na was głosować, a jak już robicie takie dziwne akcje to niech tam nie stoją 3 osoby na krzyż, a jak macie ich tylko tyle to zatrudnijcie kogoś profesjonalnego, kreatywnego, inteligentnego,żeby wam już wstydu nie robił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Jack :) PIS forewer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usuwacie niewygodne komentarze:) brzydko Panowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Granica UE na Wiśle, młodzież zabieramy do siebie, pokolenie budowniczych i pisoutrwalaczy władzy ludowej zostaje na miejsu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te głąby faktyczne usuwają komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...