Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Proponuję jeszcze liście na drzewach doczepić i tradycyjnie trawa na zielono pędzelkiem... DNO!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A nie może być tak na codzień kurrwa a nie tylko od świeta gdy jakiś pasożyt przyjeżdza? Trawe chamy pomalujta jeszcze żeby nasz książe myślał, że lato w pełni
0
Gdy pytają mnie, to odpowiadam - Nie zes...ajcie się! W Lublinie mieszkańcom bida aż w d... piszczy, a tu wielkie reflektory i przygotowania na przyjazd Wielkiego Wójta!
0
Ten komorowski chyba zabłądził, na prawą strone wisły pofatygować się raczył? Ani tu dojechać ani dolecieć. Po ch.. on tu?
0
Światłami chcą zasłonić sypiące się kamienice, co by na fotkach nie było widać, hehe
0
Ale cyrk, ale szopka!
0
Co za cyrk!!! Już nie mają na co publicznych pieniędzy wydawać?!?!?!!
0
Nawet psie gówna posprzątali na starówce..hehe.Przyjeżdza nadworny nierób RP to prosze jaka spina.
0
Prezydent? Formalnie tak, ale realnie to raczej kremlowski namiestnik. Putinowskie służby razem ze swoją nadwiślańską filią byłych żołnierzy WSI wsadziły Komorowskiego na tron w 2010 r., po wcześniejszym zmuszeniu Tuska do rezygnacji z udziału w wyborach i likwidacji elity niepodległościowej 10.04.2010 r. Jest w tym nieco chichotu historii, bo nawet razwiedka nie spodziewała się, że to taki "hrabia gafa-fajtłapa" :-).
0
Cho, cho, cho! To przeciesz som Chimalaiie horeograwji!
0
ale prezydent to prezydent
0
Buła w Lbn. Tyle na ten temat. Prezydent zginął w Smoleńsku.
0
Jak za komuny. Pokażcie mu jak wygląda Lublin naprawdę i cała Polska B, a nie robicie cyrk.
0
No rozumiem,że smieci posprzatali,ale z tym oświetleniem to poporstu żalosne.niech pokaza jak naprawe wyglada lublin to moze by zobaczyli tam wyzej jaki tu slams i bieda,a nie odpicowali wszystko a po wyjezdzie znow bedzie to samo.Mam rozumiem,ze nam mieszkancom lublina,ktorzy placa wysokie podatki nie nalezy sie czysty,zabany lublin,pieknie oswietlone miasto itp...załosne,wszystko na pokaz...
0
pomalowali trawę na zielno na przyjazd gajowego?
0
Ale kij tam z wlazeniem w...... Dlaczego wszystkie zdjęcia przedstawiają dokładnie to samo? Czy niema nic innego w Lublinie??
0
i trawa malowana na zielono,,,
0
freedom napisał:
Buła w Lbn. Tyle na ten temat. Prezydent zginął w Smoleńsku.
Nie przesadzaj kolego, ten który zginął był tak samo udany jak ten obecny. Nie rozumiem tej PISowskiej histerii.
0
alla napisał:
Gdy pytają mnie, to odpowiadam - Nie zes...ajcie się! W Lublinie mieszkańcom bida aż w d... piszczy, a tu wielkie reflektory i przygotowania na przyjazd Wielkiego Wójta!
Nie przesadzaj dobrze? Jaka bida ,chyba u ciebie bo ja jej np nie dostrzegam ,od paru lat poprawia się na lepsze wiec jest bardzo dobrze niż np 5 lat temu.
0
olka napisał:
No rozumiem,że smieci posprzatali,ale z tym oświetleniem to poporstu żalosne.niech pokaza jak naprawe wyglada lublin to moze by zobaczyli tam wyzej jaki tu slams i bieda,a nie odpicowali wszystko a po wyjezdzie znow bedzie to samo.Mam rozumiem,ze nam mieszkancom lublina,ktorzy placa wysokie podatki nie nalezy sie czysty,zabany lublin,pieknie oswietlone miasto itp...załosne,wszystko na pokaz...
Bez przesady chamusiu ,żałosna to jest twoja wypowiedź co najwyżej i bezsensowne rozumowanie !!!! idiota
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: