Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Redaktorzy", zlitujcie się. Ile tych prosiąt, 8000 tysięcy? Toż to największa chlewnia na świecie i nie ma się co dziwić, że mieszkańcy protestują. Przecież ten smród już doleciał do redakcji dziennika wschodniego, nieprawdaż?
A prosiaczki takie ładniutkie rożowiutkie 8000 to licząc 1 miot 8 szt 2.5 miotu od 1 lochy rocznie daje 400 loch w chlewniach bezściółkowych w warunkach laboratoryjnych jak izbie porodowej.Patrz google chlewnia macior piękne zdjęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bawi mnie to niemiłosiernie. Inwestor chce zainwestować, zbudowac chlewnię, co oznacza miejsca pracy oraz wpływy do budżetu gminy. Gdzie planuje  zbudować ? Odpowiedź: na wsi! nie w mieście, nie na terenie parku narodowego, rezerwatu przyrody, nie buduje na cudzym gruncie tylko na swoim własnym, uzyskał stosowne pozwolenia. To jakim prawem Ci durni mieszkańcy mogą mu tego zabronić. Gdyby tak było nikt nie mógłby postawić chlewni, bo zawsze komuś by to przeszkadzało, właśnie po to są plany zagospodarowania przestrzennego, żeby można było takie obiekty lokalizować, a jak się nie to, że na wsi hoduje się zwierzęta to proszę się przeprowadzić do miasta albo miejscowości uzdrowiskowej gdzie na pewno chlewni nie będzie. Nie pozdrawiam zacofanej Lubelszczyzny i jej mieszkańców  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam inwestora na teren Gminy Rusinów powiat Przysucha Mazowieckie. Jako Wójt Gminy Rusinów odstąpię swoją działkę na inwestycję w miejscowości Zychorzyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę komitet o kontakt podajcie telefon lub mail
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bawi mnie to niemiłosiernie. Inwestor chce zainwestować, zbudowac chlewnię, co oznacza miejsca pracy oraz wpływy do budżetu gminy. Gdzie planuje  zbudować ? Odpowiedź: na wsi! nie w mieście, nie na terenie parku narodowego, rezerwatu przyrody, nie buduje na cudzym gruncie tylko na swoim własnym, uzyskał stosowne pozwolenia. To jakim prawem Ci durni mieszkańcy mogą mu tego zabronić. Gdyby tak było nikt nie mógłby postawić chlewni, bo zawsze komuś by to przeszkadzało, właśnie po to są plany zagospodarowania przestrzennego, żeby można było takie obiekty lokalizować, a jak się nie to, że na wsi hoduje się zwierzęta to proszę się przeprowadzić do miasta albo miejscowości uzdrowiskowej gdzie na pewno chlewni nie będzie. Nie pozdrawiam zacofanej Lubelszczyzny i jej mieszkańców  
  Niby czego mam się przeprowadzać jakim prawem ??? Bo co ma trochę złoty i rzuca się... Ja tu mieszkam kilkadziesiąt lat i jakim prawem on mi włazi w moje życie.... Skoro to by był taki rarytas chlewnia ludzie w całej Polsce by nie protestowali przeciw a domagali by się by u nich stawiać... Ci co maja już postawione wiedzą czym to śmierdzi i zamknąć tego nie mogą. Jak jesteś taki dobrodziej weź do siebie..... Plan zagospodarowania był taki a nie inny, i mam nadzieję że uda się go zmienić i ta świniarnia na ponad 7 tyś. sztuk nie powstanie nie 300m od wsi.... Wynocha z tym na odludzie.... kilometry od budynków mieszkalnych.....  
Zapraszam inwestora na teren Gminy Rusinów powiat Przysucha Mazowieckie. Jako Wójt Gminy Rusinów odstąpię swoją działkę na inwestycję w miejscowości Zychorzyn
  Proszę jest chętny więc jest lokalizacja i nie będzie problemów z umiejscowieniem inwestycji....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę komitet o kontakt podajcie telefon lub mail
 Proszę wejść na FB jest utworzona strona Nie dla chlewni....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...