Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
może i tak, jego sprawa. A Ty gdzie wtedy byłeś? Modliles się do telewizora? Zdążysz się jeszcze przed śmiercią pomodlić jak Jaruzelski i Oleksy?
NIe każdy siedzi przed tv jak ty a skad wiesz co bylo z jaruzelem,zazdroscic mu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg jest miłością. Dlatego ostrzega nas: "Nie cudzołóż". Mieszkanie na próbę nic nie daje. Dlaczego rozwodzą się małżonkowie mający po kilkoro dzieci? Tam gdzie nie ma Boga, jest szatan. Nie ma nic pomiędzy. Tylko w Bogu jest prawdziwa miłość do drugiego człowieka. Człowiek wymyślił pojęcie "seks", natomiast od Boga pochodzi "współżycie" i jest owocem miłości. Człowiek natomiast aby owocem seksu była miłość. Tak kończą sie wszystkie odstępstwa od Dekalogu, który trzeba rozumieć jako 10 ostrzeżeń.
  Zauważ tylko że w obecnych czasach jakość kościoły pustoszeją a w związku z tym i hajsu na tacę mniej...   Co to Twojej wypowiedzi, pełna zgoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiota. Tą kłótnię można było zostawić. Dziewczynie by przeszło na drugi dzień, przyniósłbyś jej głąbie kwiaty i byście się pogodzili,. Ale ty ją wolałeś zabić. Durniu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie tylko zastanawia dlaczego ONA mialaby sie stamtad wyprowadzac od niego do rodzicow skoro mieszkanie nalezalo do JEJ rodzicow!? nie sensowniej bylo zmienic zamki i wystawic JEGO za drzwi!? wg cos tu nie gra....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSYCHOL. Schować ciało do wersalki i udawać, że nic się nie stało? Masakra. Co dzieje się z tym narodem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widocznie pop...psychol nie chcial sie wyprowadzic,pokazal jej gest kozakiewicza:jestem zameldowany i co mi zrobisz,niby przepisy sie zmienily,ale w praktyce to wcale nie jest takie oczywiste,wymeldowac tez nie mozna do nikad /ze stalego meldunku/,musial byc wredny skoro chciala odejsc,najlepiej nie meldowac,lub tylko na tymczasowo, ja uciekalam z wlasnego mieszkania w nocy z malutkim dzieckiem na reku,przed jego siekiera,chcial zabic bachora i mni,gdy sasiedzi wzywali milicje,to on podchodzil do nich z legitymacja ormo i juz bylo "panie kolego co mamy z ta pana zona zrobic,czy wariatkowo wystarczy /,albo brali go do swojej suki poinstruowac jak bic,aby sladow nie bylo,policja obecnie tylko z nazwy jest inna,postepowanie takie same/wiem o tym z wlasnego doswiadczenia/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...