Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stasin: Pijany wypalał trawę, nie zdążył uciec przed pożarem

Utworzony przez Elektryk Wysokich Napiec, 11 kwietnia 2015 o 11:45 Powrót do artykułu
i podniosl sie poziom inteligencji spoleczenstwa polskiego. Jednego idioty mniej. Miejmy nadzieje ze zdazyl sie rozmnozyc wczesniej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oczywiście wypalanie jest naganne, ale pisanie idiotycznych komentarzy z błędami ortograficznymi w każdym niemal wyrazie winno być karane podobnie jak za owe wypalanie traw - kara grzywny, nagana, upomnienie i zablokowanie dostępu do internetu!
0
Cóż za oburzenie. Już wiem jak czuję się Macierewicz gdy dostał meble z brzozy...
0
Oczywiście wypalanie jest naganne, ale pisanie idiotycznych komentarzy z błędami ortograficznymi w każdym niemal wyrazie winno być karane podobnie jak za owe wypalanie traw - kara grzywny, nagana, upomnienie i zablokowanie dostępu do internetu!
Oczywiście wypalanie traw szkodzi postępowi, który zakazuje już niemal wszystkiego i za wszystko chce karać, ale ziemi nie szkodzi, przeciwnie, niszczy szkodniki, dlatego było stosowane przez setki lat.
0
Oczywiście wypalanie traw szkodzi postępowi, który zakazuje już niemal wszystkiego i za wszystko chce karać, ale ziemi nie szkodzi, przeciwnie, niszczy szkodniki, dlatego było stosowane przez setki lat.
A pomyslałeś, ile drobnych, pozytecznych  zwierzat ginie przy okazji? Np. piskleta gatunków gniazdujacych na ziemi? Jakoś argument o tych setkach lat mnie nie przekonuje. Człowiek wszystko by chciał spalić i zniszczyc, taka nasza natura.
0
A pomyslałeś, ile drobnych, pozytecznych  zwierzat ginie przy okazji? Np. piskleta gatunków gniazdujacych na ziemi? Jakoś argument o tych setkach lat mnie nie przekonuje. Człowiek wszystko by chciał spalić i zniszczyc, taka nasza natura.
Folkatko !  jak takie owady giną jak komary , to nie mam nic przeciwko.
0
Cóż za oburzenie. Już wiem jak czuję się Macierewicz gdy dostał meble z brzozy...
Co ty się znowu Maciarewicza czepiłeś ?  czerwona,konfidencka świnio ??  to nie ten wątek !!.
0
Folkatko !  jak takie owady giną jak komary , to nie mam nic przeciwko.
Pisałam o piskletach. Dodam jeszcze np. zające - ktore nie zawsze zdażą uciec przed ogniem, a jest ich coraz mniej. Na komary sa inne sposoby.
0
.... kaganek wiedzy z uporem niesiony pod polskie strzechy nie był, najprawdopodobniej, niezbyt gorący! To jest dziwne, bo na polskiej wsi mieszkają nie tylko kretyni!!!
0
Powiem krótko: pierwotny fascynacja i pociąg do ognia... Wypalanie było elementem systemu ugorowego uprawy roli (od słowa gore, palić, system przemienno-odłogowy). Zaprzestano go stosować 1500 lat temu wraz z wprowadzeniem systemu dwupolowego (przemiennie roślina jara i ozima) jara a później trójpolówki (ozima-jara-ozima). Usprawiedliwianie tego to tak jakbyśmy znowu zaczęli stosować drewniane radło rylcowe i kamienne narzędzia.... Wypalanie jest głupie, niebezpieczne i szkodliwe dla fauny i flory... A kretyni twierdzący, że podczas wypalanie giną szkodniki i komary potwierdzają swój status czyli są kretynami... owady są głęboko pod ziemią a giną głównie zwierzęta wyższe (jaja lub pisklęta ptaków, które by za swojego życia dużo szkodników owadzich zjadły...)
0
Powiem krótko: pierwotny fascynacja i pociąg do ognia... Wypalanie było elementem systemu ugorowego uprawy roli (od słowa gore, palić, system przemienno-odłogowy). Zaprzestano go stosować 1500 lat temu wraz z wprowadzeniem systemu dwupolowego (przemiennie roślina jara i ozima) jara a później trójpolówki (ozima-jara-ozima). Usprawiedliwianie tego to tak jakbyśmy znowu zaczęli stosować drewniane radło rylcowe i kamienne narzędzia.... Wypalanie jest głupie, niebezpieczne i szkodliwe dla fauny i flory... A kretyni twierdzący, że podczas wypalanie giną szkodniki i komary potwierdzają swój status czyli są kretynami... owady są głęboko pod ziemią a giną głównie zwierzęta wyższe (jaja lub pisklęta ptaków, które by za swojego życia dużo szkodników owadzich zjadły...)
  No właśnie - chłop polski ciemny jest jak tabaka w rogu. A do tego zakapior - bo nieprzemakalny na wiedzę i racjonalne argumenty - chłop polski od wieków rozumie wyłącznie argument siły w odróżnieniu od siły argumentów, których nie kuma ni chu chu! Dlatego też gdyby każdy mużyk wraz z pogadanką o szkodliwości wypalania traw dostał siarczyście w ryło - to wiedziałby do końca życia co i jak! Ale że rozwiązanie takie - choć jedynie skuteczne - nie wchodzi w rachubę z przeróżnych idiotycznych powodów ciągle będziemy użerać się z chamstwem i ciemnotą... Tym bardziej, że tępota i ociężałość umysłowa są dziedziczne!
0
nareszcie  chioc jeden skur....yn  poniosl czesciowa kare za niszczenie  bezmyslne  niszczenie   zeby ci jeszcze dodatkowo mozg wypalil   ktokolwiek
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: