Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Staszic ma 430 lat. Dyrektor I LO: reformy edukacji się nie boimy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 października 2016 o 22:39 Powrót do artykułu
Jestem zwolennikiem czteroletniego liceum. Od dawna marzyłem o powrocie do takiego systemu. 3-letnie liceum było tylko kursem przygotowawczym do matury. Dyrektorzy szkół podstawowych też są zwolennikami 8 letniej SP
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak może mieć 430 skoro Stanisław Staszic zmarł w 1826r., a więc niespełna 200 lat temu?
0
A nie lepiej byłoby by po prostu otworzyć przy Staszicu oprócz liceum również gimnazjum? Przy szanujących się liceach powinny funkcjonować rówież gimnazja, szkoły średnie lepiej by poznały uczniów a powiązanie gimnazjów ze szkołami średnimi pozwoliłoby wyeliminować wiele patologii, które mają obecnie miejsce w szkołach gimnazjalnych.
0
Jeden z nielicznych, który pracy się nie boi. Tak trzymać.
0
A ja byłem zwolennikiem 6 letniego liceum które ukończyłem, bo aby się dobrze czegoś nauczyć należy się długo uczyć, i moi kochani nauczyciele mi to zapewnili. Nadal śni mi się po nocach fizyka, to były czasy.
0
Tułajew i jego parcie na szkło. Staszica nie kończył, ale w pierwszym rzędzie usiadł. PR medialny być musi. Obrzydliwe to.
0
Na zdjęciach widać, że zaproszono głównie lokalnych polityków. Dla prawdziwych absolwentów miejsca zabrakło. Podły koniunkturalizm. Wstyd. Nie takich wartości Nas tam uczono.....
0
Nie pamiętam aby pan Tułajew uczęszczał do tej szkoły a siedzi w pierwszym rzędzie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: