Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stłuczka na al. Racławickich w Lublinie

Utworzony przez Pawel, 17 września 2011 r. o 13:13 Powrót do artykułu
coż za cenna informacja, widac jaki dziennik takie informacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będę mógł zasnąć! Cóż za cenna informacja i bogata dokumentacja fotograficzna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojtku, po co pan robi takie zdjęcia i wysyła. Przecież to niesmaczne. Kierowcy obu aut mają problem a pan upublicznia ich kłopoty. Niesmaczne. Fotografowanie stłuczek i wypadków uważam za nikczemne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogólnie ze stłuczką to jest problem. Miałem kiedyś sporo stłuczki i nikt nie chciał ZA DARMO. A kiedyś stłuczka szklana to był surowiec. Teraz to odpad. Ot i demokracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli czytelników nie interesuje informowanie o stłuczkach, wypadkach, czy jakichkolwiek innych wydarzeniach z Lublina to proszę napisać mi wiadomość na gg ( nr. 37551081 ) a więcej nie będę zaśmiecał skrzynki emailowej dziennika wschodniego i nie będę nękał internautów niesmacznymi informacjami, uważam że każda nawet najdrobniejsza informacja przekazana przez internautów jest wartościowa i uświadamia nam o tym że lublinianie " nie śpią ", nie jestem lublinianinem aczkolwiek mieszkam w Lublinie, tak czy siak jeśli komukolwiek nie odpowiadają moje wypowiedzi to proszę o kontakt na gg i wtedy zaprzestanę informować dziennikarzy o zaistniałych sytuacjach. A dodatkowo powiem, ze spontanicznie robione zdjęcia potrafią czasem wykazać " coś więcej " i potrafią pomóc poszkodowanym. Dziękuję za krytyczne opinie co do tej informacji. Pozdrawiam wszystkich czytelników dziennika, łączący wyrazy szacunku: czytelnik Wojtek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz napisał:
Panie Wojtku, po co pan robi takie zdjęcia i wysyła. Przecież to niesmaczne. Kierowcy obu aut mają problem a pan upublicznia ich kłopoty. Niesmaczne. Fotografowanie stłuczek i wypadków uważam za nikczemne!
Właśnie! A bez żadnej dokumentacji można zawołać świadów po góralu i niewinny uniknie kary. Za pieniądze wielu świadków zezna, że samochód zadem zaatakował porsche.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...