Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stłuczka z udziałem radiowozu przy ul. Krańcowej

Utworzony przez Gość, 31 października 2010 r. o 19:36 Powrót do artykułu
"stuczka" a co to takiego ta "stuczka" ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to jest stuczka? kiedys nie bedac pewnym pisowni wyrazu mozna bylo zajrzec do gazety. teraz strach ja w ogole otwierac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może źle się przypatrzyłem, ale przejeżdżałem tamtędy i radiowóz najechał na Mercedesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem - powtarzam tylko SLYSZAŁEM, rozmowę policjantów na cmentarzu na Majdanku, że to Policjantka przydzwoniła. P0odkreślam - nie widziałem, nie rozmawiałem ze świadkami - przypadkiem, przechodząc usłyszałem. ( czyt. może być w tym guzik prawdy )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yaneck napisał:
Słyszałem - powtarzam tylko SLYSZAŁEM, rozmowę policjantów na cmentarzu na Majdanku, że to Policjantka przydzwoniła. P0odkreślam - nie widziałem, nie rozmawiałem ze świadkami - przypadkiem, przechodząc usłyszałem. ( czyt. może być w tym guzik prawdy )
POdkreślam - PO - jest całkowicie przypadkowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedostosowanie prędkości do panujących warunków ?? A może niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego samochodu ?? I wyszła nam Stuczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj czepiacie się. To zwykły błąd pisarski. Przecież każdy wie że chodzi o Sztuczkę z udziałem radiowozu :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bartek napisał:
co to jest stuczka? kiedys nie bedac pewnym pisowni wyrazu mozna bylo zajrzec do gazety. teraz strach ja w ogole otwierac.
może "stuczka" to jest jak uderzy policyjny radiowóz, a jak normalne auto to jest stłuczka, w gazecie się chyba znają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
Oj czepiacie się. To zwykły błąd pisarski. Przecież każdy wie że chodzi o Sztuczkę z udziałem radiowozu :-)
a może to "stuczka" bez "t" ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się zapatrzyli na plakaty z podobiznami kandydatów PO w wyborach samorządowych, że wzieli i się stukneli. Wczoraj w TV słyszałam, że wszystki plakaty wiszą legalnie - to natomiast sieć mi pokazała: "Dwa miesiące temu szefowa jednej z lubelskich firm chciała powiesić swoje reklamy na barierkach przy jezdni w Lublinie. Magistrat odmówił wydania zezwolenia ze względu na bezpieczeństwo pieszych. Dziś w tych samych miejscach wiszą plakaty wyborcze. – Zabiegałam w Wydziale Dróg i Mostów o pozwolenie na powieszenie kilku banerów na metalowych barierkach, na pasach zieleni w najruchliwszych miejscach w Lublinie – opowiada pani Beata. – Okazało się, że w lipcu w ratuszu podjęto decyzję, że takie miejsca nie mogą być wykorzystywane na wieszanie reklam, bo to niebezpieczne. Pogodziłam się z tym. Dwa dni temu, w miejscach o które się starałam, pojawiły się plakaty wyborcze – mówi oburzona pani Beata, która zadzwoniła do Wydziału Dróg i Mostów, żeby się dowiedzieć, czy są jakieś wyjątki od reguły. – Usłyszałam, że prawo obowiązuje wszystkich tak samo – zaznacza kobieta, która na pytanie, dlaczego jedni mogą wieszać plakaty, a inni nie, nie dostała z Urzędu Miasta żadnej odpowiedzi." Moze tym razem policjanci sami sprawdzą kto i na jakiej podstawie pozwolił wieszać plakaty wyborcze w ciągach komunikacyjnych, na skrzyzowaniach, rondach, barierkach bezpieczeństwa oraz na stojących wzdłóż jezdni latarniach? Starczy policajantom odwagi żeby "wyspowiadać" zdominowany przez PO ratusz i właścicieli plakatów wywodzących się głownie z tej politycznej "formacji"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy lubelscy pracownicy POlicji zaczną płacić za dewastrcję publicznego mienia? Nie ma tygodnia by nie rozwalili służbowego samochodu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LBN Policjanci płacą. Policjanci sa ubezpieczeni na taka okoliczność. Płacą ze swoich pieniędzy tzw. OC policjanta. I z tego pokrywane sa szkody wyrządzone w mieniu służbowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki numer radiowozu Policji D997 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barierka napisał:
Tak się zapatrzyli na plakaty z podobiznami kandydatów PO w wyborach samorządowych, że wzieli i się stukneli. Wczoraj w TV słyszałam, że wszystki plakaty wiszą legalnie - to natomiast sieć mi pokazała: "Dwa miesiące temu szefowa jednej z lubelskich firm chciała powiesić swoje reklamy na barierkach przy jezdni w Lublinie. Magistrat odmówił wydania zezwolenia ze względu na bezpieczeństwo pieszych. Dziś w tych samych miejscach wiszą plakaty wyborcze. – Zabiegałam w Wydziale Dróg i Mostów o pozwolenie na powieszenie kilku banerów na metalowych barierkach, na pasach zieleni w najruchliwszych miejscach w Lublinie – opowiada pani Beata. – Okazało się, że w lipcu w ratuszu podjęto decyzję, że takie miejsca nie mogą być wykorzystywane na wieszanie reklam, bo to niebezpieczne. Pogodziłam się z tym. Dwa dni temu, w miejscach o które się starałam, pojawiły się plakaty wyborcze – mówi oburzona pani Beata, która zadzwoniła do Wydziału Dróg i Mostów, żeby się dowiedzieć, czy są jakieś wyjątki od reguły. – Usłyszałam, że prawo obowiązuje wszystkich tak samo – zaznacza kobieta, która na pytanie, dlaczego jedni mogą wieszać plakaty, a inni nie, nie dostała z Urzędu Miasta żadnej odpowiedzi." Moze tym razem policjanci sami sprawdzą kto i na jakiej podstawie pozwolił wieszać plakaty wyborcze w ciągach komunikacyjnych, na skrzyzowaniach, rondach, barierkach bezpieczeństwa oraz na stojących wzdłóż jezdni latarniach? Starczy policajantom odwagi żeby "wyspowiadać" zdominowany przez PO ratusz i właścicieli plakatów wywodzących się głownie z tej politycznej "formacji"?
ić w pIs-du. cyt. ,,spieprzaj dziadu'' ;lub jak wolisz wracaj cyt. ,,z ziemi Wolskiej do polskiej''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że dziennikarze DW nie tylko nie potrafią opisać sytuacji, ale także odróżnić aut marki Mazda od Fiata - w tym wypadku Seicento i piszą takie bzdury... Widziałam tą KOLIZJĘ po kilkunastu minutach, a na zdjęciach z MM Miasto widać to dokładnie... Eeech, chwytny tytuł artykułu i złudna sensacja - tylko na to ich stać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blondynka z kurier.. napisał:
ić w pIs-du. cyt. ,,spieprzaj dziadu'' ;lub jak wolisz wracaj cyt. ,,z ziemi Wolskiej do polskiej''
a moze: "... wychodzimy z nato..."; "...widać nie jesteś z krakowa czy poznania..." , a moze:"... woda ma to do siebie ze przypływa i odpływa..." albo to:"... juz nie pierwszy raz was zalało to macie juz doświadczenie...", albo to: "... przyjechałem z gospodarską wizytą na tereny powodziowe..." już nie wspomnę o nowoczesnej nikomu jeszcze nieznanej metodzie odkrywkowej wydobycia gazu łupkowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha claudia saicento to jest model fiata. a mazda to jest mazda więc jak to nie umieją odróżnić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stłuczka była NA KRAŃCOWEJ a nie PRZY.No chyba że wszyscy jechali chodnikiem przy Krańcowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I BARDZO DOBRZE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy policjant zaplacil mandat za nieostrozna jazde?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...