Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ostatnio kupiłem tam sfermentowanego arbuza ... yahhh. Bez kitu, dzieje się tam coś niedobrego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio kupiłem tam sfermentowanego arbuza ... yahhh. Bez kitu, dzieje się tam coś niedobrego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podejmę pracę w sanepidzie - od zaraz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za kara 5000zł dla takiego molocha -śmieszne , za pierwszym razem 5000, za drugim 30000 a jak to nie pomorze to zamknąć sklep do odwołania szybko nauczyli byś się jak dbać o jakość produktów ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zapraszam do carrefoura w kraśniku na ul. urzedowska, wielokrotnie bywajac tam temperatura w markecie byla o wiele wyzsza niz na zewnatrz, mysle ze ponad 30 stopni i to grubo bo pot mnie oblal moment
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co to za kara 5000zł dla takiego molocha -śmieszne , za pierwszym razem 5000, za drugim 30000 a jak to nie pomorze to zamknąć sklep do odwołania szybko nauczyli byś się jak dbać o jakość produktów ....
Pomorze to na północy Polski , pomoże - od pomaGać; a słowników ort. w Stokrotce nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba normalne w stokrotce. Na Tarasowej to chyba przechodzą samych siebie ehhe. Ceny kosmiczne a ludzie i tak jak muchy do gówna lecą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
REDAKCJO LITERÓWKA! w Lubinie? tak jako żywo stoi w lidzie... hmm to jest bardzo bardzo przykra pomyłka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest bardzo dziwne działanie zarządu firmy. W Stokrotce na Ametystowej długo zwlekali z wymianą sprzętu chłodniczego. Dziwne lekceważenie klientów. A na Kunickiego,to jak nic Społem nasłało - "komuszy wynalazek", bez pomysłu na przyszłość. Wszędzie w sklepach kręcą TYLKO DZIENNIK NIE O WSZYSTKIM INFORMUJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Ametystowej często w lodówkach leżą przeterminowane produkty (jakoś szczególnie często trafiałam na mleko po terminie). Do tego kwestia naklejek z cenami - często ważone produkty mają cenę produktu droższego "niby to pomyłka". I do tego problemy z wydaniem odpowiedniej reszty...jakoś zawsze za mało niż byc powinno... My z usług tego marketu zrezygnowaliśmy. Za dużo krętactwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli spółka kupuje używane chłodnie i zamrażarki to nic dziwnego.Pracowałem kiedyś w Stokrotce i byłem obecny przy otwieraniu nowego sklepu, gdzie oprócz wcześniej wymienionych urządzeń chłodniczych wszystkie meble sklepowe były nowe. No cóż jak chce się zaoszczędzić to można, tylko jakim, a raczej czyim kosztem. Wiele by mówić, ot tak dla przykładu rozmrożone i zmrożone na nowo lody czy mrożonki dopuszczane do ponownej sprzedaży. W sklepach tego typu jest wiele nadużyć, chociażby myszy biegające po magazynie (m. in. w pieczywie), czy też stare kurczaki z mięsnego, myte a następnie porcjowane i sprzedawane jako podudzia czy też piersi z kurczaka. Dlatego omijam Stokrotkę i inne tego typu sklepy szerokim łukiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a te nadgniłe warzywa w cenie świeżutkich....ekspedientki w brudnych fartuchach......tępe noże na mięsnym dziale....wędlina usiepana na grubaśne plastry.....i sobotni ranek i brak warzyw ,owoców....a mięso bywa dostarczane około 11......tak pracuje sklep Stokrotka na Ametystowej,praktycznie jedyny sklep na osiedlu,to jest skandal a nie sklep.A te cuda są bardzo drogie oczywiście,nie macie wyboru więc płaćcie.Może lidl nauczy pokory stokrotkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lubartowie jest to samo ciągle mówią że to z powodu awarii chłodziarek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooo napisał:
to zapraszam do carrefoura w kraśniku na ul. urzedowska, wielokrotnie bywajac tam temperatura w markecie byla o wiele wyzsza niz na zewnatrz, mysle ze ponad 30 stopni i to grubo bo pot mnie oblal moment
w Puławach to samo. czasami to ciężko ustać w dłuuuugiej kolejce, bo się słabo robi (a kasy tylko dwie czynne, bo ludzi nie mają!!). nawet już nie wspomnę o zwiędniętych, nadgniłych warzywach czy owocach sprzedawanych po "normalnej cenie" świeżych produktów. w poniedziałek rano nie kupuję tam pieczywa, bo odgrzewają resztki z poprzedniego tygodnia. wszędzie tak oszukują!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
quazir napisał:
Stokrotka na Ametystowej,praktycznie jedyny sklep na osiedlu, [/quote] Nie ćpaj tyle, bo masz jeszcze Aldika z padliną i dwie Żabki z cenami +30%
quazir napisał:
ekspedientki w brudnych fartuchach......
Od wielu miesięcy nie chodzą w fartuchach - ZMIEŃ DILERA [quote name='quazir' date='31 lipiec 2010 - 09:11 ' timestamp='1280560315' post='322733'] Może lidl nauczy pokory stokrotkę
Ta .. jasne - napisał co wiedział RKS z Lidla hahaha [ ile płaca pracownikom Lidla za PiiiiArrr ? [PR]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sie składa ze tam pracuję aktualnie. I tak sie składa że autentycznie była awaria lodowek. Jak sa upaly a "wszechmogoncy" klienci nie pomagaja nam w pracy to pozniej maja rozpuszczone maselko. Zacznijcie szanowac nasza prace to bedziecie mieli co chcecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
none napisał:
ostatnio kupiłem tam sfermentowanego arbuza ... yahhh. Bez kitu, dzieje się tam coś niedobrego.
Ja tam arbuzów tez nie kupuję sfermentowana za każdym razem bo są trzymane na lodówkach (na a nie w) gdzie jest znacznie cieplej niż na zwykłej półce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam panią w stokrotce którą wędlinę poleca a ona przekonuje mnie że ta konkretna jest najlepsza, warto wziąć najsmaczniejsza, najświeższa. Podczas krojenia podchodzi do niej druga ekspedientka a ta która mnie obsługiwała mówi do niej "Tylko pamiętaj że masz tą wędlinę polecać bo ma termin ważności do jutra" ...głośno bez żenady, bezczelnie przy mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwaga na kraków kierownik stokrotki zwalnia za byle co ma z tego jakąś premie jest bezszczelny i chamski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Stokrotce wszystko jest normalne , zepsute lady chłodnicze , żle działająca klimatyzacja , temperatura zimą w sklepie sięgająca 7 stopni C (to nie pomyłka), ekspedientki za marne grosze robiące wszystko , od obsługi klienta, co jest ich obowiązkiem , po sprzątanie całego sklepu , co raczej do ich obowiązków należeć nie powinno, bo metrów do sprzątania mają od cholery . Kobiety dzwigające skrzynki z mięsem ważące ok 20 kg jedna , a dziennie przeżucają ich ze 20, kobiety na warzywach dzwigające worki z ziemniakami albo kartony z bananami ważące też ze 20 kg , zmienia się to tylko wtedy gdy z wizytą wpadnie PIP,czyli na jakąś godzinę średnio raz na rok . A wszystko to dzieje się tak dlatego , że ich pracodawcy czyli spółka Emperia ma je głęboko w du*** . Wiadomo , bezrobocie , gdzieś pracować trzeba , a że kręgosłup nawali ? a kogo to obchodzi , napewno nie państwa nacialstwa. Skutek tego jest taki , że ekspedientki są przemęczone , zniechęcone i często brakuje im cierpliwości do upierdliwych klientów. Dziwicie się ? to zatrudnijcie się na pół roku w Stokrotce , przestaniecie się dziwić . Bo ile można pracować na maksymalnych obrotach po 8 godz dziennie , ciągle słysząc , że jest żle , brudno , niedobrze , że się nie uśmiechnęło albo zbyt mocno się uśmiechnęło , z ciągłym stresem przed audytem , tajemniczym klientem , lub inną wewnętrzną kontrolą.Najsmutniejsze jest to , że swoich pracowników jak mięso armatnie traktuje rdzennie polska firma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...