Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
beata napisał:
W Stokrotce wszystko jest normalne , zepsute lady chłodnicze , żle działająca klimatyzacja , temperatura zimą w sklepie sięgająca 7 stopni C (to nie pomyłka), ekspedientki za marne grosze robiące wszystko , od obsługi klienta, co jest ich obowiązkiem , po sprzątanie całego sklepu , co raczej do ich obowiązków należeć nie powinno, bo metrów do sprzątania mają od cholery . Kobiety dzwigające skrzynki z mięsem ważące ok 20 kg jedna , a dziennie przeżucają ich ze 20, kobiety na warzywach dzwigające worki z ziemniakami albo kartony z bananami ważące też ze 20 kg , zmienia się to tylko wtedy gdy z wizytą wpadnie PIP,czyli na jakąś godzinę średnio raz na rok . A wszystko to dzieje się tak dlatego , że ich pracodawcy czyli spółka Emperia ma je głęboko w du*** . Wiadomo , bezrobocie , gdzieś pracować trzeba , a że kręgosłup nawali ? a kogo to obchodzi , napewno nie państwa nacialstwa. Skutek tego jest taki , że ekspedientki są przemęczone , zniechęcone i często brakuje im cierpliwości do upierdliwych klientów. Dziwicie się ? to zatrudnijcie się na pół roku w Stokrotce , przestaniecie się dziwić . Bo ile można pracować na maksymalnych obrotach po 8 godz dziennie , ciągle słysząc , że jest żle , brudno , niedobrze , że się nie uśmiechnęło albo zbyt mocno się uśmiechnęło , z ciągłym stresem przed audytem , tajemniczym klientem , lub inną wewnętrzną kontrolą.Najsmutniejsze jest to , że swoich pracowników jak mięso armatnie traktuje rdzennie polska firma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za tym co napisalas. Pracuje tam 8 m-cy i mam dosc serdecznie. Jestem samotna matka z dwojka dzieci takze ja dla moich dzieci jestem gosciem w domu szczegolnie jak sa drugie zmiany to jestem w domu ok 23 a moje dzieci sa same. Niestety nawet na to nie zwracaja uwagi ze mam dzieci do lat 11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie pracuję w tej Stokrotce i nie rozumiem dlaczego ktoś podszywa się pod osobę którą nie jest .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lalal napisał:
uwaga na kraków kierownik stokrotki zwalnia za byle co ma z tego jakąś premie jest bezszczelny i chamski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż. Jest duże prawdopodobieństwo, że Stokrotka zmieni właścicieli i zapewne stanie się cud - towary będą dobrej jakości, świeże i tanie, pracownicy dostaną podwyżki, a w sklepie nastanie ład i porządek. Oby. Jednak jak życie pokazuje nie ma marketów, gdzie jest idealnie. Nie ma marketu, gdzie zagraniczny właściciel przejmuje się aż tak sanepidem, pip-em i tym podobnymi urzędami, zatem jest duże prawdopodobieństwo, że "po złym panie, jeszcze gorszy nastanie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupiłam wczoraj zepsute kurczaki w stokrotce w Siedlcach w galerii S-fuj padlina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja niestety również zawidłam się na zakupach w stokrotce w kraśniku-schab miał być świeży ,ale tak nie było.A kasjerki miłe ale tak na siłę .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA SIECI SKLEPOW JEST NAJGRSZA NA SIWIECIE ALE ZATO OBSLUGA JEST MILA ALE DZILAJA JAK KOMPUTERY SIENDOBRY SIATECZKE I TAK DALEJ TO JEST GLUPTA TE LUDZIE HCA NORMALNIE FUNKCJNOWACI A NIE OSLW Z NIH RBIC PO CO TO JAK BY SZEFOSTWO NIE NAPIERAL NA NICH ZEBY DZIALALI JAK KMPUTERY I PRACOWALI JAK NORMALNI LUDZIE T BY BYL INACZEJ BO PSZECIESZ PSZESADA MOWIC TO SAMO W KULKO NIERAZ DO TYCH SAYCH KLIJETOW TO SAMO KTRZY SA CZESTO Ale niestet zawsze mowia to sa aja cs t mowio ze t pszykaz dgorny zeby mowic te bzdury, nie musz zapraszac ludzi po sto razy bo jak ma ktos psztjci to i tak pszyjdzie wspulczuje im. i zycze wielich zmian na lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz racje kierownik w stokrotce to jakiś chory człowiek, ludzie on teraz jest na Komuny Paryskiej w Krakowie uwaga na ten sklep.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to pięknie.... Zrezygnowałam z pracy w jednym kołchozie a zacznę w kolejnym... I tak w kółko. Zatrudniam się, ustalam granice..... Brak słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się to sklepy niedbają o pracowników i nie dają podwyżek żadnych nikt nigdy onich niesłyszał to fakt dlatego nigdy ale to nigdy niemyśl o pracy w STOKROTCE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie kupuj w stokrotkach niebędziesz musił pisać kometarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...