Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stołówka UMCS i studencki klub Kazik do wynajęcia

Utworzony przez peron, 12 lutego 2012 r. o 14:54 Powrót do artykułu
Oddać mi Arene!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oddać mi Arene!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak do Areny tylko dresy i dziunie chodziły, chociaz żal tego kielich za zeta ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież studenci UMCSu jak inni walą gaz, więc też mi "hańba". Jak ktoś ma dobrze przemyślany marketing to odrazu się do niego przyczepią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie w arenie byly zajebiste balety, za free wejscie no i muzyka spoko, a teraz np 68 do 22 za free wejscie ale juz nie ta muzyka co mi pasuje i du-p0a dzie tu sie tak dobrze bawic jak nie w arenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amor - to TY chyba nigdy nie byłeś w Arenie albo nigdy nie byłeś w CZekoladzie czy 68, tam to chodzą dziunie.Arena była zawsze alternatywa,kiedy kluby były przepełnione lub nie było fajnej muzyki.W arenie co prawda nie było rarytasów, ale pobawić się było można i to za darmo(co dla studentów jest najważniejsze:P) był fajny klimat i mozna było posiedzieć przy tanim piwku ze znajomymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez przetarg na Arene juz sie odbyl.Wszyscy zostali oprocz Areny. Arene wygrala firma ktora ma wlasnie Kazika i Paragraf.Wiec nie wiem dlaczego redaktor pisze ze dopiero bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam mam ogromny sentyment do Areny i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś usłyszymy o tym klubie, być może już w innym miejscu, kto wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...