Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Stop dewiacji". Wystawa stanęła przy parafii w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 marca 2017 r. o 11:20 Powrót do artykułu
Na pewno nie zaprowadzę swojego dziecka do tego kościoła. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociąz jestem zdeklarowanym hetero, wg. mnie taka akcja, to żenada i wzniecanie homofobii. Chrześcijaństwo, to "coś" więcej niż krytyka homoseksualistów. Załoąże się, że inicjatorzy tej "akcji" tak naparwde nigdy nie mieli Boga sercu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem, że jako sympatyk KOD-u jestem automatycznie dewiantem. "Dziękuję" za uświadomienie....P.S. Pożądana zmiana psychiatry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Brawo", przynajmiej wiadomo kóry kościół omijac szerokim łukiem, bo Boga raczej tan nie znajdziemy. Katolickie "miłosierdzie" w pełnej krasie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezprecedensowy atak na ksiezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''żenuła''na całego!!! jakoś o molestowaniu w kościołach nie ma tu mowy a to dopiero dewiacja!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten kościół co proboszcz nielegalnie wypalał śmieci za kościołem ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U tych co wystawiaja takie plakaty najwiecej dewiantow. A ten proboszcz wyjatkowo zaangazowany politycznie. Przed wyborami plakaty Tulajewa wisialy na ogrodzeniu. Przez ten kosciol nie chodze teraz do zadnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak i dziewczyna to normalna rodzina. O zagrożeniach dla społeczeństwa dewiacyjnymi praktykami trzeba informować i nie ważne czy jest to rynek miasta czy teren kościoła. Dobra robota. Aha, kciuki w dół prawdy nie zakryją. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP dewiacji! Nie wystawiajcie tych głupot, bo nam społeczeństwo do końca skretynieje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są wyniki badań. O zagrożeniach dla społeczeństwa związanych z praktykami dewiacyjnymi trzeba informować. Niestety, propaganda środowisk homoseksualnych nie tylko próbuje te fakty ukryć, ale zachęca do podejmowania i utrwalania dewiacyjnych praktyk. To bierność zdrowo myślących potęguje dewiacje. Przykładem tego są kraje zachodnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księże Proboszczu, dziękujemy za odwagę i świadectwo walki o prawdę!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...