Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To są prawdziwi bohaterowie! Jest jeszcze szansa dla tego świata. Razem możemy zdziałać wiele dobrego!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Super sprawa i oby się udało. :)
0
Walcz Forest !
0
To jest gruba przesada. Pies powinien zostać uśpiony. Pieniędzy na leczenie ludzi brakuje.
0
" Run, Forrest, run ! " (film z Tomem Hanksem pt. "Forrest Gump", 1994 )
0
brawo brawo brawo! pomagajcie komu możecie i jak możecie, czy to ludzie czy zwierzęta!
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To jest gruba przesada. Pies powinien zostać uśpiony. Pieniędzy na leczenie ludzi brakuje.
Nie decyduj za innych na co przeznaczają swoje prywatne pieniądze. Pies, który tak długo walczył o zycie zasługuje na wszelką pomoc. Cierpienie zgotował mu durny człowiek, który zastawił wnyki. Taki sam dureń bez serca jak ty
0
Wyrazy szacunku dla Pana Jakuba Kotowicza i dla wszystkich Państwa, którzy pomagali i "wspierali" akcję ratowania pieska - jesteście Wielcy (i normalni)
0
teraz jest moda na pseudohumanitaryzm,ale pies jesti był do uspienia,a ten cały cyrk ma niby co udowodnić? całego swiata się i tak nie zbawi ,ludziom na koncu czasów odbija
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ciebie smieciu powinni zagazowac, bo leczyc takich jak ty to juz gruba przesada
0
A ja nie chcę wspierać leczenia "ludzi" wyzbytych z humanitaryzmu.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: