Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stracił rękę w wybuchu, nową dostanie od miliardera

Utworzony przez Dolos, 20 kwietnia 2010 o 07:14
Być bogatym to szarość ale być bogatym i pomóć potrzebującemu to tryumf dobroduszności. Można chwalić się zamożnością i robić hapenningi z fallusem, świńskim ryjem ale dobroć zostawić na wyspach bananowych. I to też sztuka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jestem pod wrażeniem
0
Rzadko spotykane u milionerów. Tym większe brawa
0
Godne podziwu.
0
a czy to nie jest ten oszołom który przetrzymywał niewypały w mieszkaniu w bloku (chyba ul. Skrzatów) narażając tym samym innych mieszkańców ????
0
To ten wariat co na ul. Skrzatów o mało co nie wysadził pół bloku i przez niego wszyscy mieszkańcy marzli pół nocy na dworze po tym wybuchu. Może lepiej ta fundacja zasponsorowałaby protezę dzieciom, które potraciły kończyny w wypadkach drogowych lub przy dożynkach.
0
Kiedy on to kolekcjonował to co robili w tym czasie jego rodzice -pewnie już dorośli ludzie-dziwię się Panu Czarneckiemu przy takim niedostatku w instytucjach charytatywnych-ale cóż jego pieniądze,jego wola.
0
Jesteście żałośni! Nie wiecie co piszecie! To Wielki człowiek! Mam nadzieje ze kiedyś będzie znakomitym chemikiem ! Jesteś nieprzeciętny! Pamiętaj o tym!
0
Jesteście żałośni! Nie wiecie co piszecie! To Wielki człowiek! Mam nadzieje ze kiedyś będzie znakomitym chemikiem ! Jesteś nieprzeciętny! Pamiętaj o tym!
Żałosne(co najmniej) jest trzymanie wybuchowego arsenału w mieszkaniu w bloku. Zastanów sie czy chciał/a byś mieć takiego "geniusza" za sąsiada wiedząc, że codziennie grzebie przy niewypałach. Gdyby ten miliarder zafundował temu człowiekowi leczenie psychiatryczne jeszcze przed przykrym incydentem to zaoszczędził by sporo pieniędzy i niedoszły saper zachowałby wszystkie kończyny.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: