Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strajk kobiet w poniedziałek. Co będzie działo się w Lublinie i regionie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 września 2016 r. o 14:04 Powrót do artykułu
Kobiety, które będą brały udział w proteście oraz te które sympatyzują z nimi nie powiny w dniu 02.10 br niedziela brać udziału w mszach świętych ale modlić się w gronie znajomych i przestrzegać kanonów wiary wg. pisma świętego. Tym samym przeciwstawić sie kk, który jest inicjatorem przedmiotowej ustawy i innych aktów prawnych. Samym w sobie należy przygotowywać się do organizacji Chrześcijańskich Związków Rodzin. Do pogłębiania wiary i nauki o Bogu nie jest konieczna hierarchia typu kk przykład osadnicy amerykańscy na tzw dzikim zachodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli panowie nie włączą się czynnie w ten protest, szanse kobiet oceniam na nikłe. Nawet europarlamentarzysta PO, Jerzy Buzek, nie widzi potrzeby debatowania nad sytuacją kobiet w Polsce. A nad TK to widział!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie kobiety to bestie bo nawet zwierzęta tak się nie zachowują. eśli ktoś morduje z premedytacją drugiego człowieka a tak mamy w przypadku aborcji winny jest najwyższej kary. Tak się składa że w przyrodzie wszystko dąży do "constans" wszystko musi się wyrównać, jeżeli ciału fizycznemu damy energię to te ciało musi je oddać, inaczej jeśli rzucimy kamień to on spadnie, podobnie jest w filozofii. WIĘC OSTRZEGAM TE BIEDNE KOBIETY PRZED SPRAWIEDLIWOŚCIĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co może się niektórym z Pań okazać ciekawym - komuniści LENIN, Stalin i faszysta HiTLER też byli fanami aborcji na życzenie w Polsce. Istotne jest to, że pod karą śmierci Hitler zabraniał aborcji rodowitym Niemkom z "rasy panów". A u nas?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem praktykującą katoliczką i w najbliższą niedzielę szczególnie gorąco będę modlić się o zachowanie ustawy antyaborcyjnej w obecnej formie. Jest to najlepsze rozwiązanie, szanujące życie i kobiety, i dziecka, ale jednocześnie chroniące jej zdrowie, w tym psychiczne (prawo do aborcji w wyniku czynu karalnego).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6latki za małe do szkół, ale zgwałcone 12latki gotowe na poród i bycie matkami? Gratuluję Wam kretyni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autorzy niektóórych komentarzy. Módlcie się, żeby Bóg wam wybaczył. I pamiętajcie o ósmym przykazaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierzę w Boga, ale w kwestii ochrony mojego zdrowia reprodukcyjnego nie mogę zdawać się na pomysły osób bez macic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W świecie idealnym żadna ciąża nie zagrażałaby zdrowiu kobiety. W świecie realnym zdrowie kobiety jest ważniejsze niż zdrowie dziecka poczętego - chyba że ona sama decyduje inaczej. Howgh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwa kwa kwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w XXI wieku muszę walczyć o prawo do decydowania o tym, czy, ile, i kiedy urodzę dzieci?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem matką trójki zdrowych dzieci, mam za sobą jedno poronienie, Bogu dziękuję, że żadna ciąża nie była pozamaciczna, że żadne z dzieci nie urodziło się z wadami letalnymi, że nie musiałam dokonywać trudnych wyborów. W poniedziałek będę na marszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech tyko któraś z moich bab zastrajkuje! Będzie to jej ostatni strajk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większosc społeczenstwa jest za pozostawieniem ustawy w obecnej formie a nie cofanie tego kraju do poziomy tych z afryki.i Zaklinanie rzeczywistości przez pare osob z pisu klepiących w kólku to samo, tego faktu nie zmieni, nie pozwolimy zrobić z tego kraju prywatnego folwarku wiadomej opcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Autorzy niektóórych komentarzy. Módlcie się, żeby Bóg wam wybaczył. I pamiętajcie o ósmym przykazaniu.
Autorom większosci postów powyżej polecam placówke na abramowickiej, moze nie jest za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech tyko któraś z moich bab zastrajkuje! Będzie to jej ostatni strajk. Oj ojcze a nie moze koscielny na plebani troche porobic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez to chodzi o stolki. To samo co z KOD-em.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to lewactwo ma problem, bo z założenia wśród pracodawców jest większość "kapitalistycznych wyzyskiwaczy", którymi zdaniem lewackich niedomytych chłystków jest każdy kto tworzy miejsca pracy. A kodeks pracy nie przewiduje zwolnienia na protesty ani czarne ani żółte ani zielone. Można dostać urlop ale zgodzić się musi pracodawca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam w d..ie KOD, ale tematu zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej nie odpuszczę. Jak można traktować kobietę jak maszynkę do rodzenia dzieci, jak śmiecia, który nie może decydować o sobie i którego zdrowie jest mnie istotne niż zdrowie kilkutygodniowego człowieka obojętnie której płci?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy mamy problem, i ci z lewa, i ci z prawa. Ta sprawa jest ponad podziałami partyjnymi - to jest sprawa wszystkich, którzy szanują kobiety i ich zdrowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...