Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strajk kobiet w poniedziałek. Co będzie działo się w Lublinie i regionie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 września 2016 r. o 14:04 Powrót do artykułu
Nie ma żadnego "my". Lewactwo konsekwentnie gnoi zwalcza i wyśmiewa wszelkie konserwatywne inicjatywy i wartości, nie mam najmniejszego zamiaru w czymkolwiek ich popierać ani w czymkolwiek im pomagać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broń? Nie, bo stwarza zagrożenie innym. Narkotyki? Nie, bo niezdrowe. Nosić krzyżyk? Nie, bo obraża innowierców. Mówić o przekrętach i zółwikach Tuska-z Putinem w Smolensku? To politycznie niepoprawne. ABORCJA? Ależ proszę bardzo! Czy tak to ma być?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, szowinizm wyłazi z butów razem ze słomą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłośc katolicka bije z co drugiego postu a  pozniej do kosciółka a pozniej z powrotem na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma żadnego "my". Lewactwo konsekwentnie gnoi zwalcza i wyśmiewa wszelkie konserwatywne inicjatywy i wartości, nie mam najmniejszego zamiaru w czymkolwiek ich popierać ani w czymkolwiek im pomagać Prezes kaze mowic lewactwo bo gorszy sort sie obrocilo przeciw niemu jako wysmiewajace pis. Prezes kazs mowic lewactwo na wiekszosc spoleczenstwa, ktore nie zgadza sie na kolejne patologiczne posuniecia dojnej zmiany. Prezes mowi a jak mowi prezes to tak musi byc i nikt nam nie wmowi, ze biale jest biale a czarne czarne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broń? Nie, bo stwarza zagrożenie innym. Narkotyki? Nie, bo niezdrowe. Nosić krzyżyk? Nie, bo obraża innowierców. Mówić o przekrętach i zółwikach Tuska-z Putinem w Smolensku? To politycznie niepoprawne. ABORCJA? Ależ proszę bardzo! Czy tak to ma być? Wiem, ze juz piatek ale ty juz pic zaczales czy dopalacze jakies?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewacy, zacznijcie się myć. Bardzo proszę. To będzie dopiero dobra zmiana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje mi tu komentarzy w stylu "trzeba było nie rozkladac nóg ". Proponuje zatem niech do wiezienia za aborcję idą ojcowie tych dzieci. Niech kobieta wskaże sprawce ciąży i do pierdla. Ciekawe czydalej beda komentarze typu trzeba bylo nie rozkladac nóg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jeżeli ojciec dziecka będzie miał też prawo głosu w kwestii czy może być zabite poprzez aborcję czy nie, to czemu nie... Możemy wtedy też iść do więzienia. Tylko - niespodzianka - mamy gówno w tej sprawie do powiedzenia a kobieta może zabić dziecko niezależnie od woli ojca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy" jego prywatna sprawa???" Jest reprezentantem określonej liczby ludzi , którzy na niego głosowali. Swoje poglądy moze w tej sprawie głosić we własnej sypialni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to jest prawdziwy pracodawca; "Ewelina W., która prowadzi sklepy w Zabrzu, Chorzowie i Rudzie Śląskiej, postanowiła, że 3 października będą zamknięte. Wraz ze swoimi pracownicami przyłącza się do ogólnopolskiego strajku kobiet. To sprzeciw wobec próby radykalnego zaostrzenia prawa antyaborcyjnego".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś opetana przez Złego i potępiona przez Ojca Naszego. Jesteś przeciw kanonom wiary 1 list św. Jana do Tymoteusza roz. 2 ciebie nie dotyczy a ięc zachowujesz się jak opisana w rozd. 17 Objawień sw. Jana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewacy, zacznijcie się myć. Bardzo proszę. To będzie dopiero dobra zmiana Smierdzi cos moherem zacofanym a fuj, prezesie wydaj mydla trolom bo jebie na forun ciemnota i sredniowieczem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do roboty w kuchni wawalony mam wasz strajk fuck
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apolityczność pod sztandarem PO. Cudo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do roboty w kuchni wawalony mam wasz strajk fuck zaprawde synku powiadam ci na kolana i zlizuj smietane z ksiedza proboszcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apolityczność pod sztandarem PO. Cudo. Wole juz te mendy z PO niz tych koscielnych zlodziei pseudo katolikow, obgadujacych wszystkich wokol i szukajacych pancernej brzozy, sekta kaczorow pislamisow job ich mac a w oczach katolicka mowa nienawisci i nad telewizorem obraz prezesa z kotem. I to jest cudo dopiero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja żona jest w ciąży. I jak ja jej to powiem ty umierasz dziecko żyje. BRAWO PANIE KACZYŃSKI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idjotki chcą się wymigać od pracy.... Do roboty zasuwać! Nikt nie będzie za was harował!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko że niestety (jak wszyscy zapomnieli) projekt ustawy nie jest rządowy, tylko obywatelski :/ To znaczy, że jeśli idziesz na strajk, to nie buntujesz się przeciw władzy, a przeciwko swojemu sąsiadowi, drugiemu Polakowi :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...