Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
przez parę godzin bili pianę nad nieistotnym dokumentem :) czy tam będzie słowo katolicki czy kościół czy będzie JPII czy nie, czy będzie słowo obóz niemiecki czy tylko nazistowski... na pewno od tych słów w tym dokumencie życie w Lublinie stanie się łatwiejsze i lepsze.   do śmietnika z tymi radnymi    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dobrze,że nie o ilości diabłów na łebku zapałki.A niemała dietka leci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niech mnie nikt na siłę nie zbawia... bo ja nie chcę...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PiS pomylił Ratusz z Kościołem? Ci ludzie powinni być klerykami i zakonnicami a nie udzielać się w ratuszu!!! To skandal co oni chcą wygaduja proponują ! takie teksty to z AMBON głosić a nie tutaj ! :angry:  :angry:  :ph34r:
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tych PISuarów się powinno już dawno odstawić na śmietnik historii, wynocha do Watykanu !!! Katolicki PISuarowy szariat
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A dlaczego nie JP 3?  /Janusz Palikot/.  Też mocno związany z Lublinem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Momętami to już nawet i nie śmieszno.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlatego też w najbliższych wyborach głosuję na T R.Dość już mam PISu i PO.Dla nich nie liczy się Polak - człowiek ,obywatel tylko kłótnie,kłótnie,kłótnie anic dla szarych obywateli.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Średniowiecze, a do tego odnosi sie cytat z Unii Horodelskiej był najlepszym okresem rozwoju intelektualnego i gospodarczego Polski oraz bratniej Litwy. Grunwald na wieki zapisał sie w historii Europy i świata. Bez oręża polskiego dzisiaj wszystkie narody byłyby ciemiężone w  niewoli Krzyżaków gnębiących i palących ogniem największych naszych patriotów. Mamy przykład Juranda oślepionego za miłość Boga i ojczyzny. Mamy przykład wzgardzenia naszym orężem poprzez "podarowanie" dwóch mieczy przed sama bitwa... Tylko ignoranci historyczni nie umieją dopatrzyć sie niezbędności Słowa Bożego i liturgii przenajświętszej w naszym codziennym życiu. Miejmy rodacy nadzieje, ze najbliższe wybory uwolnią nas z matni PO i innych im podobnych zaprzańców.... Jak cos było dla Polski dobre w tamtych czasach, to tym bardziej dobre jest dzisiaj, bo szatan tylko czeka na nasze zejście ze ścieżki ku świętości grzesznego człowieka.... Wtedy połyka dusze i przeznacza ja na wieczne potępienie. Jak mówił Jan Paweł II " nie lękajcie się sie prawdy". Radni mieli racje i natychmiast powinno sie dążyć do zwołania odpowiedniej komisji, która wskaże winnych. Należy żałować, ze stosy nie sa juz dłużej praktykowane, bo to było najsprawiedliwsze z możliwych wyłuskanie slow prawdy od winowajców. Przeciwników naszych ukochanych Radnych z PiS należałoby poddać próbie wody i ognia. Szatana wypędzić z ich duszy poprzez smaganie pejczem i spalenie grzesznych ciał. Poseł Hofman hojnie obdarzony narządem mógłby pełnić role gaśniczego, aby skry ze stosów przypadkiem nie spowodowały pożarów i pożogi niekontrolowanej. Uderzmy siue w piersi i za ten ewidentny grzech zadeklarujmy wybudowanie ponadplanowo trzydziestu trzech świątyń w samym mieście, oraz najbliższej okolicy. (w granicach administracyjnych Lublina nie ma juz więcej miejsca)  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
lollolololo
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: