Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strategia rozwoju województwa lubelskiego za 650 tys. zł

Utworzony przez ~~Lubelak, 17 kwietnia 2013 o 09:29 Powrót do artykułu
Wybitni ekonomiści chyba z dyplomami Harvardu czy Cambridge , pewnie maja doświadczenie z Londyńskiego City ? I wymyślili " Lubelskie nie ma potencjału", za 650 tys zł, ku..a mać. Cóż za wnikliwe umysły naukowe, nobla, nobla im dać. I marszałkowi razem z nimi też !!! Ale wieś, kolesiostwo, zakłamanie i pseudo eksperci !!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wybitni ekonomiści chyba z dyplomami Harvardu czy Cambridge , pewnie maja doświadczenie z Londyńskiego City ? I wymyślili " Lubelskie nie ma potencjału", za 650 tys zł, ku..a mać. Cóż za wnikliwe umysły naukowe, nobla, nobla im dać. I marszałkowi razem z nimi też !!! Ale wieś, kolesiostwo, zakłamanie i pseudo eksperci !!!!
0
Jaki rozwój jak tu się nic nie dzieje a liczą się tylko układy między pewnymi opcjami. Dlatego wyjechałem z tego kraju i nie wrócę !
0
trzeba by im rece pobcinac na rynku jak w sredniowieczu złodziejom
0
Strategia rozwoju do 2020: -dokończyć felicity -wybudować galerię zamek -wybudować ikea Dajcie mi 60 tysi !!
0
Przypomina mi to strategie PKP..wydajmy tysiące na ankietę co poprawić zamiast wziąć się do roboty...dla nich zaszczytem powinno być to, że ktoś ich pyta o zdanie.
0
Jak u Bareji w filmie Budowa: Oni ( marszałkowie) tak pędzą że nie mają czasu taczki załadować, więc latają z pustymi. Musi byc jakas decyzja w którym kierunku idziemy i co chcemy osiągnąć. Jak narazie nie ma !
0
Należy zaznaczyć, że prof. Gorzelak jest znany z wystąpień dotyczących konieczności zalesienia Polski Wschodniej i rozwijania obszarów, które już są rozwinięte. Profesor tezę tę podtrzymuje zarówno w oficjalnych wypowiedziach, jak i podczas konferencji naukowych (w tym poza granicami Polski). Jego obłędne twierdzenia stanęły u podstaw modelu polaryzacyjno-dyfuzyjnego rozwoju kraju (rozwijajmy metropolie, jak one się rozwiną, to wszyscy do nich przyjadą i będzie dobrze), który przez pewien czas wspierało MRR (odchodzi od niego - po cichu - od jakichś dwóch lat). Bardzo fajny pomysł z wyborem jego autora. Może tylko nazwijmy dokument Strategia ZWIJANIA Województwa Lubelskiego?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: