Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jestem ciekaw ile budżet miasta wydał i wydaje na utrzymanie tej Straży Wiejskiej!!!Tego nie napiszą, nieroby i niepotrzebna instytucja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wspaniale sukcesy.. A komu niby to przeszkadza jak ktos sobie wypije piwko na lawce przy sciezce rowerowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kilkunastu miesięcy SM nie potrafi uporać się z kierowcami w okolicach szpitala na kraśnickich. W związku z brakiem interwencji kierowcy rozpuścili się do tego stopnia że nie tylko parkują na zakazie ale również na chodnikach, trawnikach, przejściach dla pieszych, blokując wjazd na teren KUL-u itp. Kto nie wierzy nie przejdzie się w te okolice. Przykładem niech będzie to zdjęcie: http://swietekrowy.pl/details.php?photo=7088 Kierowca zaparkował na świeżo odśnieżonym chodniku. W tle widać auta stojące na trawniku między ulicą a tymże chodnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy Straz Miejska nie powinna chociazby upomniec osoby ktora tuz przed maska wozu Strazy Miejskiej przechodzie przez ulice nie na pasach? Bo o mandacie juz nie wspomne. Wysiadzcie czasem pacany i zrobcie cos innego niz zakladanie ludziom blokad na kola!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
b napisał:
No wspaniale sukcesy.. A komu niby to przeszkadza jak ktos sobie wypije piwko na lawce przy sciezce rowerowej?
No i widzisz ,wracasz sobie w lipcu z pracy ,aż się prosi ,żeby zimne piwko wypić,oczywiście gdzieś z dala od zbulwersowanych tym deb***i,a tu 100 na dzień dobry od straży,rozumiem picie wódki w 10 osób i jakieś krzyki,ale spokojne wypicie piwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RaPi napisał:
Od kilkunastu miesięcy SM nie potrafi uporać się z kierowcami w okolicach szpitala na kraśnickich. W związku z brakiem interwencji kierowcy rozpuścili się do tego stopnia że nie tylko parkują na zakazie ale również na chodnikach, trawnikach, przejściach dla pieszych, blokując wjazd na teren KUL-u itp. Kto nie wierzy nie przejdzie się w te okolice. Przykładem niech będzie to zdjęcie: http://swietekrowy.pl/details.php?photo=7088 Kierowca zaparkował na świeżo odśnieżonym chodniku. W tle widać auta stojące na trawniku między ulicą a tymże chodnikiem.
a kolego tablice rejestracyjne to sie zaslania jak sie nie chce miec pozniej nieprzyjemnosci za udostepnianie na forum zdjec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zzzaa napisał:
a kolego tablice rejestracyjne to sie zaslania jak sie nie chce miec pozniej nieprzyjemnosci za udostepnianie na forum zdjec
przeciez auto stoi w publicznym miejscu, nie robil go na podworku u tego wlasciciela :] moze mu chodzi o snieg obok ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na temat Strazy Miejskiej mam wiele do powiedzenia. Prosze bardzo- http://www.youtube.com/watch?v=Dro6iTg1vng Koniec imprezy. Dziekuje dobranoc!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlamnie czarnuchy to sa lenie wiedza ja wypisac mandat za zasniezone chodniki i zle zaparkowane auto darmozjady z naszych podatkow!!!! SZOK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podam tylko jeden przyklad prosze przejsc sie pod katedre na parking tam jest przejscie dla pieszych od strony ZDZ na plac katedry w niedziele w czasie maszy to wszystko wyjasni jak nasza kochana straz mieszuchowa pomaga przechodniom az strach pomyslec gyby musiala tamtedy przejsc matka z wozkiem bo nasi kierowcy sa idioci a czrne mundury gowno robia w tym temacie pomyslcie tylko o pieszych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuna to był pikuś z porównaniem z tym co teraz się dzieje.Straż miejska!!!deb***e ktorzy muszą n a siebie zarobić!!!Koniec wolności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda Wam wszystkim , a jak sa przyjecia to walicie drzwiami i oknami. Kolejki jak w mięsnym za komuny. Koniec deb***nych komentarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż Miejska dziala tak samo jak dział interwencji Dziennika Wschodniego. Zarówno do jednych jak i do drugich przesłałem emailem obszerną informację popartą fotografiami,podałem w obu przypadkach wszelkie swoje dane (za wyjątkiem NIP i PESEL),i jak dotychczas cisza.Nawet ani Dziennik,ani też Straż Miejska nie odpowiedzieli,że takowa informacja wpłynęła. Dodam,że do SM wysłałem email do sekretariatu,natomiast do Dziennika-do redaktora z działu interwencji -również email. A wiec jak jedni tak i drudzy mogą sobie podać ręce.Robią wszystko,aby zrobić jaknajmniej (lub wcale).Dodam,że w Dzienniku Wschodnim jakiś czas temu sprawami interwencji zajmowała się kobieta ,która aktualnie nie pracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strażnik napisał:
Szkoda Wam wszystkim , a jak sa przyjecia to walicie drzwiami i oknami. Kolejki jak w mięsnym za komuny. Koniec deb***nych komentarzy
Dlaczego walą do straży miejskiej jak jest nabór?Przychodzą lepsi,chcą coś zrobić.Czas "przewietrzyć" straż wiejską.A jak pracuje straż miejska-to ja na ten temat mogę wiele powiedzieć (złego).Chociaż dla sprawiedliwości-zdarzają się sporadycznie sprawy załatwiane porządnie (po ludzku chociażby)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlosnik napisał:
Podam tylko jeden przyklad prosze przejsc sie pod katedre na parking tam jest przejscie dla pieszych od strony ZDZ na plac katedry w niedziele w czasie maszy to wszystko wyjasni jak nasza kochana straz mieszuchowa pomaga przechodniom az strach pomyslec gyby musiala tamtedy przejsc matka z wozkiem bo nasi kierowcy sa idioci a czrne mundury gowno robia w tym temacie pomyslcie tylko o pieszych!!!
To prawda,że w Straży Miejskiej pracuje wiele przypadkowych ludzi.Są tacy,których pogoniono z policji,więc zatrudniono w straży.Są też tacy,którzy po znajomości otrzymują państwową (gminną) pensję.Ale do wypowiedzi:Otóż syraż MIejska nie jest od tego,aby umożłiwiała ludziom przejście przez jezdnię bo jedno z drugim idzie do kościoła lub z kościoła.Takie nawiedzone mohery wychodząc z kościoła wali przez jezdnię mimo czerwonego światła,bo uważają,że jak już zostali pokropieni święconą wodą to już im wszystko wolno.A właśnie ostatnio jest wiele wypadków spowodowanyćh przez takich właśnie świętoszków idących z kościołą (czyżby "trawili" słowo boże przekazane ustami również większego grzesznika w czarnej sukience i w dodatku ubranego w kolorowe fatałaszki)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że do Sejmu wpłynął projekt likwidacji tej deb***nej służby podwórkowej, bo toto jest tak potrzebne jak g. w trawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się z tej instytucji zwolniłem pare lat temu i mam święty spokuj. Zmarnowałem pare lat swojego życia dla tej chorej formacji. To co się dzieje wewnątrz Straży Miejskiej (bicie piany,mobbing,ciągła nagonka na mandaty i wiele innych spraw) to tylko czubek góry ,który jątrzy i razgrzebuje atmosfere w tej instytucji. Mandaty to priorytet (jak nie wypiszesz 15 w misiąc lądujesz na dywanie u komendanta bo jesteś nierobem). Atmosfera wewnątrz instytucji jest taka ,że ludzie idąc do pracy odrazu są wkur..ni a to się odbija na obywatelach miasta w postaci mandatów. Ktoś chciał wiedzieć ile kosztuje utrzymanie tej instytucji to wam powiem, że ok 8 mln zł rocznie w 2009r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mało tych zatrzymań na gorącym uczynku. Straż skupiła się przede wszystkim na wypisywaniu mandatów kierowcom. Nie do tego przecież została powołana. Idą na łatwiznę. Niestety nie ma ich tam gdzie powinni tj. w miejscach gdzie jest najwięcej kradzieży i wymuszeń. Czyżby to było dla nich nie wygodne? Taka interwencja wymaga przecież trochę odwagi. Ogólnie naszą SM oceniam na dostateczny minus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej "zarabiać" na źle parkujących.....łatwo ich znaleźć, robota czysta, wystarczy podjechać i założyć blokadę.....A czy w raporcie ujęte są interwencje tzw. porządkowe ????? np. mandat za "psie g...o", handlarzy "pietruszką", nieporządki wokół posesji, bloków itp......Spodziewam się, że powrót wiosny spowoduje większą ilość pieszych patroli SM nie tylko w Śródmiesciu wokół Ratusza ???? Może w końcu SM zajmie się właściwymi, dla jej charakteru powołania, czynnościami........( ciekawe, że wiedzą ile jest aut w Lublinie a nie wiedzą ile piesków i jakie ilości....."robią")!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż Urzędu Miejskiego_ wszechmogącego pracodawcy wykonuje jedynie swoje obowiązki i jest tylko narzędziem, za pomocą którego Urząd Miejski pod płaszczykiem prawa w wielu wypadkach kradnie mieszkańcom dobra finansowe stawiając znaki drogowe ile tylko wlezie aby później poszczyczyc triumfalnie zdobyczami w postaci mandatów_daniny, bo przecież muszą urzędnicy bawić się i życ_np. fundowac sobie kalendarz za prawie 23 tyś. lub jeździć rozrywkowo po Polsce i nawet latać za granicę. Co do samych Strażników Urzędu Miejskiego trzeba przyznać, że są mało wyeksploatowani i monotematyczni bo, mają w swoich mózgach wielką "blokadę", którą reklamują się na wielu samochodach w mieście. W mojej ocenie wydajność formacji antyspołecznej wynosi.....11% i tak to chyba, za dużo. Do roboty strażnicy!,np. zamiast nękać starsze babcie dozorczyni, że chodnik nie odśnieżony wykorzystajcie swoje atuty fizyczne i wspomagajcie,bądzcie dla obywateli! i przede wszystkim za swoje grzechy też karajcie się...aby żyło się lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...