Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Straż Miejska sprawdzi, co Twój pies robi rano

Utworzony przez qwerty, 25 lutego 2013 o 20:15 Powrót do artykułu
polecam ok. 4 rano na stokrotki pani chodzi z czarnym sierściuchem, bez smyczy i kagańca, który to rzuca się i szczeka na przechodzących ludzi...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nareszcie jakiś pożytek z darmozjadów. Ale i tak jestem za waszą likwidacją, ludzie Was po prostu nie cierpią i nie szanują- pomyślcie dlaczego.... A Policjant , Strażak, Listonosz ma szacunek !
0
Brawo!!!! To są obowiązki straży miejskiej, a nie łapanie kogoś za krzaka, gratuluję osobie, która przejrzała na oczy !!!!byle tak dalej!!!!!!Niech każdy robi to co do niego należy, a będzie czysto w mieście:)
0
Miejmy nadzieje, ze wreszcie zajma sie tym, czym powinni od momentu powołania tych służb! Jesteśmy narodem brudasów i jedynie restrykcyjne podejście do czystości może przynieść zauważalne efekty. Często bywam w Sztokholmie, mieście psów, bo takiej ilości rzadko można spotkać u nas, ale tam nie stąpa się po psich kupach. Każdy właściciel z uwaga i uszanowaniem współobywateli sprząta po swoim pupilku. Wiem, ze i u nich można otrzymać potężny mandat karny za nierozważne pozostawienie odchodów…. Nie mowie juz o ogólnie czystych lasach, parkach i plażach.
0
... weźta sie wreszcie za te burki i buraków ich właścicieli ... tyle że une chodzo zaroz z samego rana i jak cimno w nocy i goowno wtedy widać.. zech nie widzioł coby kto sprzuntoł we mieście po burku tak że kupa z której strony by nie patrzył
0
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/06/ab314c590e85f09de88583ce554ebedc.jpeg?1338893555
0
Będą chodzić od ratusza przez deptak i z powrotem.
0
Proponuje przejsc do wąwozu na LSM wiekszosc psow tzn wszystkie chodza bez smyczy teraz strach tam spacerowac na rowerze rowniez
0
Mój pies rano dostaje pół kilograma kiełbasy... Nie trza już sprawdzać.
0
Kolejna akcja miasta nabijania kasy! Najpierw niech to Miasto Wojewódzkie zadba o śmietniki na odchody, bo gdzie ci właściciele czworonogów mają je sobie schować w kieszeń i spacerować z nimi??
0
Nie wierzę w te "cudowne deklaracje"! Całkiem niedawno była akcja "zero tolerancji dla przechodzących przez tory". Jakie są efekty tej akcji? ŻADNE!!! Ludzie nadal przechodzą przez tory. Z ciekawości zatrzymałem się niedaleko torów i w ciągu 5 minut naliczyłem 7 osób. Więc ile osób dziennie może przechodzić w tym miejscu przez tory? Przestańcie wreszcie siać "propagandę sukcesu" i albo naprawdę weźcie się do roboty -albo w ogóle nic nie deklarujcie...
0
W końcu!Pora się zabrać za te zasrane kundle.
0
Wątpię,aby straż miejska kogoś przydupiła.Ja jednak mogę podpowiedzieć,gdzie mogą sprawdzać,a efekt murowany.Otóż co rano wyprowadzane są psy na teren boiska osiedlowego przy ul.Pogodna/Plagego i Laśkiewicza (z tyłu za d.Aurą a obecnie za Chili)
0
zajebiste zadanie k...wa a dworzec PKS jest w samym centrum wielkim śmietniskiem Żuku rozejrzyj się
0
Jak to co pies robi rano-KUPĘ :-)
0
Panie Prezydencie! Wybory się zbliżają czy co?! Gdzie są śmietniki na psie odchody? Gdzie woreczki? Wie Pan jakie to zagrożenie sanitarne dla grzebiących po śmietniku? Chce Pan zaprowadzić porządek w mieście to zajmij się pan bezdomnymi, tymi co śmierdzący jezdzą autobusami MPK nie płacąc za bilety, tymi co obrzydliwie cuchnący leżą nawaleni przy dworcu PKS odstraszając podróżnych, zażygani, brudni, zawszeni...
0
niech wezmą miotły i szufle i do roboty bo jak dotąd to nic nie robią
0
niech wezmą miotły i szufle i do roboty bo jak dotąd to nic nie robią
0
Wszystkim którzy są za a nawet przeciw polecam film Pani Barbary Kwarc pod wiele mówiącym tytułem AKCJA KUPA http://www.youtube.com/watch?v=9e7ojyz3we0
0
Wszystkim którzy są za a nawet przeciw polecam film Pani Barbary Kwarc pod wiele mówiącym tytułem AKCJA KUPA [media]http://www.youtube.com/watch?v=9e7ojyz3we0[/media]
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: