Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a co z fajkami pod Novą ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gnoje gnoje gnoje. kiedyś miałem jakiś szacunek dla straży i policji, ale widze ze to przepłacane nieroby. nigdy mi jeszcze zadna z tych band nie pomogła, a nie raz wybito mi szybe w aucie czy ukradziono halogeny czy kołpaki. banda darmozjadów stworzona do wymuszania haraczu od obywateli nie służą napewno ludziom tylko rostowskiemu i reszcie. dla mnie mogliby nie istnieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUKCES LUBELSKIEJ STRAŻY MIEJSKIEJ! Wypisali aż 2000 mandatów za złe parkowanie. Dzieląc ten wynik przez 120 dni, które minęły w tym roku daje to niewyobrażalną liczbę - 16,6 mandatu dziennie! Brawo lubelska Straż Miejska. Szkoda, że te 16 mandatów za złe parkowanie można wypisać na każdej jednej ulicy w centrum miasta. Niestety nasi wspaniali strażnicy wolą się wylegiwać w samochodach a syf parkingowy nie obchodzi ich w ogóle. Ciekawe ile samochodów odholowali od początku roku. Podejrzewam, że liczby są oszałamiające tj. 0,5 odholowanego auta dziennie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mają nowe fury - pięcioosobowe, z klimatyzacją. Proponuję naszą akcję - gdzie Panowie ze SM śpią w czasie służby. Bo nie wierzę, że ciągle są mobilni - do dzieła !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo brawo i to jest to że mafia steruje bandą bezmuzgowców do zarabiania kasy nie trzeba sie wysilić aby zrozumieć że tu nie chodzi o bespieczeństwo nas wszystkich lecz o kasę!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stopniowa modyfikacja systemu prawnego, pozwalająca na niezauważalne wprowadzenie zmian mających na celu zwiększenie kontroli nad społeczeństwem. Zmiany administracyjne mają przekazywać władzę w ręce odgórnie kontrolowanych struktur militarnych - policja, wojsko, sądy, zaś zmiany gospodarcze - w ręce korporacji i wpływowych organizacji biznesowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważalna jest izolacja władzy od znękanego społeczeństwa. Buta, arogancja, w końcu brak świadomości jak naprawdę żyje człowiek na dole nie napawają radością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TS napisał:
Stopniowa modyfikacja systemu prawnego, pozwalająca na niezauważalne wprowadzenie zmian mających na celu zwiększenie kontroli nad społeczeństwem. Zmiany administracyjne mają przekazywać władzę w ręce odgórnie kontrolowanych struktur militarnych - policja, wojsko, sądy, zaś zmiany gospodarcze - w ręce korporacji i wpływowych organizacji biznesowych.
Powitać kolejnego wyznawcę spiskowej teorii dziejów - jakby mało było tych przygłupów A prawda jest taka, że od kiedy homo sapiens zorganizował się w społeczność a potem w społeczeństwo (czyli praktycznie od zawsze) wobec występowania w tej społeczności różnej patologicznej hołoty nie chcącej przestrzegać norm społecznych ale za to chętnie korzystającej z dobrodziejstwa przynależności do społeczeństwa - trzeba było powołać strażników norm społecznych, których podstawowym zadaniem było, jest i będzie tępienie wszelkiej hołoty. Tak było i we wspólnotach jaskiniowych, gdzie policyjną funkcję sprawował przywódca lejąc w durny łeb próbujących wyłamywać się z ustalonych reguł, tak było w starożytnym Egipcie, Grecji, Rzymie, w średniowiecznych państwach, w nowożytnych państwach bez względu na ustrój - tak będzie zawsze. I zawsze poddawana retorsjom hołota ujada, jakie to opresyjne państwo mamy: tak było, jest i będzie. A dziś wystarczy zachowywać się i postępować jak białemu człowiekowi przystało - i nie będzie żadnego problemu ze służbami porządkowymi. Tyle tylko, że to najprostsze i najnaturalniejsze rozwiązanie nie przyjdzie na myśl hołocie... Btw - uważam, że straże miejskie, gminne, wiejskie - i jakie tam jeszcze występują w przyrodzie - należałoby zlikwidować, a pieniędzmi zaoszczędzonymi w ten sposób zasilić policję, jako jedyną służę powszechną dbającą o przestrzeganie prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawie czy karzą też mandatami za "handel" papierosami przed Novą i na Ruskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Turysta napisał:
Ciekawie czy karzą też mandatami za "handel" papierosami przed Novą i na Ruskiej
Nie karzą, bo: 1. Albo się ich boją; 2. Albo biorą w łapę; Wystarczy puścić funkcjonariusza w cywilu i temat załatwiony... Ale nie od tego są oni, nie od tego są...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojojoj napisał:
Nie karzą, bo: 1. Albo się ich boją; 2. Albo biorą w łapę; Wystarczy puścić funkcjonariusza w cywilu i temat załatwiony... Ale nie od tego są oni, nie od tego są...
z wlasnego zrodla wiem ze obydwa podpunkty sie zgadzaja, choc 2 jest bardziej "zyciowy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joan napisał:
A dziś wystarczy zachowywać się i postępować jak białemu człowiekowi przystało - i nie będzie żadnego problemu ze służbami porządkowymi. Tyle tylko, że to najprostsze i najnaturalniejsze rozwiązanie nie przyjdzie na myśl hołocie...
Amen! Człowiek brzmi zbyt dumnie w odniesieniu do niektórych uważających się za Homo sapiens...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Amen! Człowiek brzmi zbyt dumnie w odniesieniu do niektórych uważających się za Homo sapiens...
"Człowiek" - to brzmi durnie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile kosztowało utrzymanie tych darmozjadów? Prawie wszystko co zaroblil na mandatach poszło na nowe samochody, a gdzie pensje i paliwo itd. Lepiej tych silnych i rosłych chłopów zająć do sprzątania miasta, a nie do wystawiania mandatów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
A ile kosztowało utrzymanie tych darmozjadów? Prawie wszystko co zaroblil na mandatach poszło na nowe samochody, a gdzie pensje i paliwo itd. Lepiej tych silnych i rosłych chłopów zająć do sprzątania miasta, a nie do wystawiania mandatów
Psie kupy,to jest robota dla tych slnych i ynteligiętnych-tyle tego po zimie,mogli by taczkami jeżdzić i zbierać,jak się boją zadrzeć z mafią papierosową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola napisał:
Psie kupy,to jest robota dla tych slnych i ynteligiętnych-tyle tego po zimie,mogli by taczkami jeżdzić i zbierać,jak się boją zadrzeć z mafią papierosową.
no własnie , a ile mandatów za to wystawili? ile mandatów wystawili za picie alkoholu w miejscach publicznych? Po co do cho cięzkiej oni zostali powałani? do egzekwowania KoDEKSU rUCHU DROGOWEGO czy porządku publicznego ??? Zlikiwdować to diabelstwo! to tępaki, ja mimo pisma z UM za kazdym razem musze czekac i wyjasniać tym ......... dlaczego powinni ukarac człowieka który uprzykrza życie innym mieszkańcom, ostatnio po oczekiwaniu ponad 2 godziny wyszlam, a oni przyjechali na interwencje, oczywiscie mnie nie bylo i dyzurna stwierdzila ze nie interweniowali bo im nie powiedzialam dlaczego .dodam ze sprawa jest jasna jak słońc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spaceruje sobie gościu z pieskiem. Podchodzi strażnik miejski i pyta-dlaczego ten pies nie ma kagańca? Gościu też pyta-a wytrzymał by pan cały dzień w kagańcu? Strażnik odpowiada-ja nie jestem psem. Gościu pyta-co,nie przyjeli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dowcipes napisał:
Spaceruje sobie gościu z pieskiem. Podchodzi strażnik miejski i pyta-dlaczego ten pies nie ma kagańca? Gościu też pyta-a wytrzymał by pan cały dzień w kagańcu? Strażnik odpowiada-ja nie jestem psem. Gościu pyta-co,nie przyjeli?
Nieżyciowe, albo niedoprecyzowane... Z jakim piesiem spacerowal gościu?? Miał go na smyczy?? Jeśli pies jest z listy ras uznanych za niebezpieczne i jest na smyczy to może być prowadzony bez kagańca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajkowicz napisał:
a co z fajkami pod Novą ???
Tam się boją zapuszczać,udają że tego miejsca nia ma,tam sie boją wpier...dol dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo są aktywni Ci od kontroli biletów ale gdy czekają palą fajki na przystankach czy to legalne? a gdzie staż miejska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...