Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No nie wierzę. Do tej pory nie ma jeszcze żadnego komentarza oczerniającego SM?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I co z tego, że złapią. Mam w pobliżu domu skup złomu, w którym "palą kable" - śmierdzi okropnie. Informowałam Straż Miejską. Nic to nie dało. Palą tak już drugi rok.
0
Bo to nie SM jest winna, że tzw. demokratyczne prawo pozwala na kontrolę obywatela, jakiej w totalitaryzmach nawet sobie nie wyobrażano.
0
Drodzy Czytelnicy   Czy zakup "samochodu do ukrytej obserwacji" przez Straż Miejską - to nie jest przekroczenie kompetencji ? Coś mi się wydaje, że niektórzy "Działacze" pomylili zakresy działań i kompetencje organów . Chceiliby kierować "służbami specjalnymi" - realizując prywanne zadania i cele.  Kto będzie ponosił odpowiedzialność za takie działania z naruszeniem prawa ? Zastanówcie się najpierw co robicie ?
0
A może Straż Miejska a także prezydent i Rada miasta odpowie jak to się ma do uchwały nr 657/XXVI/ 2012 wg której nie ma obowiązku utrzymywania porządku przez właścicieli
0
Straż miejska jak nie daje rady to należy rozwiązać a komendanta wypie rdolić i żeby nigdy i nigdzie nie znalazł już pracy.
0
Straz miejska powinna   kontrolowac  miejsca  parkowania dla niepelnosprawnych,  czesto zdarza sie , ze bez uprawnien kierowcy tam parkuja,  a na  ul. Gorskiej przy sklepie  Biedronka parking  dla inwalidy  zawsze jest zastawiany przez klientow  bez uprawnieN, prosze zeby straz miejska to sprawdzala
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: