Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I to jest wlasnie panstwowa robota mnie juz by dawno wyrzucili a tu tylko degradacja szkoda ze ja nie mam plecow do takiej pracy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I to jest wlasnie panstwowa robota mnie juz by dawno wyrzucili a tu tylko degradacja szkoda ze ja nie mam plecow do takiej pracy...
0
ale oni pili po Ćwiczeniach w wolnym czasie
0
nie jest tak łatwo zwolnic strażaka ze służby.  bo wtedy Komenda musiała by oddac składki do ZUSu za okrez zatrudnienia a wiec ktos pracował 15 lat to za 15 lat oddac składki to jest gdzies ok 100tyś zł. biorac pod uwage ze to komenda musiała by ze swojej kieszeni to wypłacic to dochodzimy do wniosku ze komenda by zbankrutowała. wiec dlatego nie wyrzuci nikt takowego człowieka.
0
do takiej pracy potrzebna jest glowa a nie plecy. W mojej firmie szkolenia sa po to zeby sie zintegrowac i cos wypic przy okazji jakas laske zaliczyc.
0
Ćwiczenia były w kwietniu tamtego roku, a Dziennik o tym jeszcze wspomina. Ci strażacy zrobili źle - to jasne. Są lub będą ukarani. Słusznie. Rozumiem, że rok temu to było ciekawe, ale teraz??? Czy Wy naprawdę nie macie już o czym pisać? Czy po prostu komuś robicie dobrze i odświeżacie ciągle stary temat, by kogoś kopnąć tym tekstem w jaja? Proszę o więcej szacunku dla czytelników - zatem wynocha na powietrze szukać nowych ważnych tematów.
0
ale oni pili po Ćwiczeniach w wolnym czasie
Tyle że tam nie było jako takiego czasu wolnego. wszyscy byli w czasie ćwiczeń skoszarowani więc i automatycznie na służbie...
0
Ćwiczenia były w kwietniu tamtego roku, a Dziennik o tym jeszcze wspomina. Ci strażacy zrobili źle - to jasne. Są lub będą ukarani. Słusznie. Rozumiem, że rok temu to było ciekawe, ale teraz??? Czy Wy naprawdę nie macie już o czym pisać? Czy po prostu komuś robicie dobrze i odświeżacie ciągle stary temat, by kogoś kopnąć tym tekstem w jaja? Proszę o więcej szacunku dla czytelników - zatem wynocha na powietrze szukać nowych ważnych tematów.
Może dziennikarz chce pokazać ile czasu zajmuje rozliczenie banalnej sprawy. W świecie normalnym, jutro byś stracił pracę - jak złapią cię na promilach. Tu wyjaśnianie trwa miesiącami. I kary są jako takie... czyli tako jakie  B)
0
Może dziennikarz chce pokazać ile czasu zajmuje rozliczenie banalnej sprawy. W świecie normalnym, jutro byś stracił pracę - jak złapią cię na promilach. Tu wyjaśnianie trwa miesiącami. I kary są jako takie... czyli tako jakie  B)
  Łatwy pieniądz dla dziennikarza za taki artykulik. Z tego co pamiętam, a przeglądam wydanie sieciowe DW, to nie pierwszy już tekst "wspominkowy". A że pojawiał się taki jednocześnie z tekstem w Gazecie lub w Kurierze, to wnioskuję, że ktoś próbuje sprawę przypominać. A po co? Wątpię, by w interesie społecznym. Raczej we własnym - by kogoś uwalić i samemu stołek tym sposobem zająć. Wyjaśnianie trwa miesiącami pewnie dlatego, że te komisje dyscyplinarne tak działają. Słyszałeś, by sąd osądził i skazał kogoś np. "za prowadzenie pod wpływem" w tydzień???
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: