Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strażacy protestują. Chcą spotkać się z premierem

Utworzony przez sprawied, 21 grudnia 2011 r. o 21:08 Powrót do artykułu
Wiadomo o co chodzi dostają tylko ci , którzy mają chronić tuzka przed Polakami, a inni nie są potrzebni bo władza jest tak jak za komuny w milicji a jak ta niedaje rady to oczywiście wojsko pomoze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, reszta mundurówek dostanie, a my nie. Dobrze, że mam już 34 lata i za pół roku minie mi 15 lat w straży - już się witam z emeryturką. Spadam na łaskawy chlebek, całkiem nie mały. Koledzy, powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strażak napisał:
Pewnie, reszta mundurówek dostanie, a my nie. Dobrze, że mam już 34 lata i za pół roku minie mi 15 lat w straży - już się witam z emeryturką. Spadam na łaskawy chlebek, całkiem nie mały. Koledzy, powodzenia!
Tak jak mówisz, mają nas daleko w du..e. Mi zostało jeszcze 1,5 roku i też spadam na zieloną trawkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JAK ku*** W POLICJI ZAMROZILI NAM NA 3 LATA WSZELKIE PODWYŻKI TO NIKT NIE PŁAKAŁ A WY DOSTAWALIŚCIE a teraz my dostajemy parę groszy więcej to żal wam?!!! TEGO NIKT NIE WIDZI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbyś był naprawde strażakiem to byś nie pisał głupot że po 15 latach służby odchodzisz na łaskawy chlebek i do tego nie mały???piszesz bzdury...to jest 40% poborów więc łatwo policzyć ile to dla ciebie nie mało...hehehe...życzę powodzenia na głodowej emeryturce...może na bułkę i masło ci wystarczy pseudostrażaku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strażacy, funkconarusze straży granicznej i wiezienictawa nie macie racji, RZĄD dba o Was i całe społeczeństwo. Od Nowego Roku 2012 znacznie się poprawi sytuacja cenowa. Przeczytałem w jednej z gazet, że od nowego roku potanieją KOSZULKI TRYKOTOWE i TENISÓWKI. Z tego powodu wasze protesty są bezpodstawne, mające na celu wywołanie niepokojów spoełecznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż domaga się pieniędzy, których policja i żołnierze jeszcze nie dostali i pewnie nie dostaną tzw. obiecanki cacanki, ale straż pożarna tak to przeżywa i zachowuje się jak przysłowiowy "pies ogrodnika", poza tym policja też nie dostawała od czterech lat żadnych podwyżek, a z tego co pamiętam z ustawy modernizacyjnej to strażacy o wiele większe podwyżki otrzymali i wtedy nikt nie krzyczał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strażak napisał:
Pewnie, reszta mundurówek dostanie, a my nie. Dobrze, że mam już 34 lata i za pół roku minie mi 15 lat w straży - już się witam z emeryturką. Spadam na łaskawy chlebek, całkiem nie mały. Koledzy, powodzenia!
Dobrze gadasz, ja już 2 lata na emeryturce. Jestem przed czterdziechą, dorobić mogę sobie bez ograniczeń (o robotę łatwo, nie muszą za nas płacic zus). Kto może niech zostawia te robotę i na emeryturkę, póki się da. Dymać wszystkich pracujących do 67 lat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lejkowy napisał:
Dobrze gadasz, ja już 2 lata na emeryturce. Jestem przed czterdziechą, dorobić mogę sobie bez ograniczeń (o robotę łatwo, nie muszą za nas płacic zus). Kto może niech zostawia te robotę i na emeryturkę, póki się da. Dymać wszystkich pracujących do 67 lat!
proszę mnie nie dymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAWLAK też jest strażakiem i ani myśli strajkować. Bierzcie z niego przykład. WESOŁYCH ŚWIĄT. Bedzię lepiej po Nowym Roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...