Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strażak od Ruchu Palikota oskarżony przez prokuraturę

Utworzony przez Mieszkaniec Lublina, 31 sierpnia 2012 o 15:00 Powrót do artykułu
też mi sensacja! Tusk okrada nas na grube miliony i jakoś o tym nie piszą
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Od kiedy to osoba prywatna odpowiada za przetwarzanie danych osobowych do celów osobistych? Chyba ktoś nie zna ustawy.
0
Kolejny popis prokuratorów od siedmiu boleści. Ciekawe kto się będzie składał na odszkodowania za tą polityczną nagonkę.
0
Mariusz napisał:
Kolejny popis prokuratorów od siedmiu boleści. Ciekawe kto się będzie składał na odszkodowania za tą polityczną nagonkę.
Jest NAGONKA,jak na żyda POdczas okupacji. bu.ha.ha.ha.
0
Mariusz napisał:
Jest NAGONKA,jak na żyda POdczas okupacji. bu.ha.ha.ha.
0
jakoś nie jest trudni mi w to uwierzyć....kompromitacja i wstyd dla rodziny K.
0
Czy to prawda, że w grę w tej sprawie wchodzą fałszywe zeznania kierownictwa i że to czysto polityczna nagonka? A w materiale prasowym prokuratury roi się od zwrotów "nieustalony sposób"?
0
nagonka nagonka nagonka nagonka nagonka nagonka nagonka nagonka nagonka nagonka nagonka nagonka nagonka nagonka nagonka nagonka nagonka nagonka
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: