Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strażnicy miejscy znaleźli bezdomną kozę. Zawieźli ją radiowozem do kliniki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 kwietnia 2017 r. o 15:40 Powrót do artykułu
Fuj, kozy śmierdzą teraz będę strażnicy musieli przez miesiąc wietrzyć pewnie auto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję wystawić KOZĘ na sprzedaż - AUKCJA Koza z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a u nas na osiedlu tłucze się przez cała zimę przeganiany bezdomny pijak i nie chcą go wziąćb o nie mają co z nim zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niezła ustawka straży miejskiej. okazało się jak niezbedny jest samochod eko-patrol i centrum małych zwierząt na stewczyka. ileż to plaszczydupow i strażnikow ma etat w um lublin przez jedna koze ktora wy***y raz na pół roku. i kto za to płaci? pan płaci, pani płaci, lublinianie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie koza przybyła do lubelskiego koziołka na obchody 700 lecia miasta Lublina....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To cudownie, że biedne zwierzę zostało uratowane a wy podli krytykanci zajmijcie się czymś pożytecznym to może wam się samopoczucie poprawi. Od was też śmierdzi, chamstwem. Tfu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ta bezdomna koza jest ze Skansenu Wsi Lubelskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wiem, po co w kozim grodzie, są urzędnicy miejscy, zwani strażnikami - do łapania bezdomnych kóz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jakaś tam koza tylko to jak podejrzewam herbowy LUBELSKI KOZIOŁEK . Tyle z niego zostało jak do władzy dorwała się hołota. Sympatyczne zwierzątko zastąpili w publicznej przestrzeni kapeluszami widzącego z Lublina z dawidowym okiem. To ma niby być "miasto inspiracji" i z tej inspiracji został tylko cebularz i to zaniedbane zwierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiałem się gdzie się podział lubelski koziołek ?. W Mieście chociaż koziołek jest oficjalnym herbem to go dzisiaj nie uświadczysz. No i sprawa się rypła,POpatrzcie do jakiego stanu doprowadzili go Wasilewski z Żukiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baśka gdzie jesteś ?!?! Baśka wracaj do domu !! Jak cie dorwe to ci tak tyłek przetrzebiocze ze przez rok nie usiądziesz !! Obiecuje ci to Ja ! Abdul Ulrich Orgich. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kozi stary Cap.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odstawcie ja do ośradka dla Czeczenów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślałem że to koza co sikała do fontanny na Placu Litewskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Capy znalazły swoje tylko nie rozumiem czemu oddali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta koza to pewnie już "wykorzystana".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I podobno pijana była
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stajnia Stowarzyszenie Benek koło Poznania prowadzi akcję wykupu młodych koziołków przeznaczonych na rzeź. Warto poprawić sobie samopoczucie tej paskudnej wiosny i wspomóc drobną kwotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Stajnia Stowarzyszenie Benek koło Poznania prowadzi akcję wykupu młodych koziołków przeznaczonych na rzeź. Warto poprawić sobie samopoczucie tej paskudnej wiosny i wspomóc drobną kwotą.
 wystąpcie do PiS o przyznanie im  500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tę kozę znalazła SIELEWICZ MAGDALENA strażnik miejski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...