Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
łobuzy, złodzieje. banda na usługach rudego i spółki. byłem w anglii tam policja na za zadanie pilnować by był spokój i nikomu nic sie nie stało. przechodzenie w miejscu niedozwolonym ale bezpiecznym niczym nie grozi. a u nas ... szkoda gadać jestem ciekawy kiedy dzielnicowy w śródmieściu zapuka do bram knajp i zarząda kase za ochrone. ta instytucja nie ma nic wspolnego z policją to zwykłe rozleniwoine i spasione bandziory. moje pytanie czy doświadczyliście więcej złego czy dobrego od polcji ... ja tylko samo zło. nigdy nie pomogli ukradli mi laptopa kołpaki i nic a do mandatów to pierwsi. nawet sie nie dziwie małolatom ze tak nienawidzą ich , określenie psy pasuje też jak ulał.zawsze myślałem ze "pies" znaczyło kogoś tropiącego , ale tu raczej chodzi o poddanego swojemu panu i wypełniającego jego rozkazy bez mrugniecia okiem za miskę zupy czytaj wcześniejsze emerytury i tłuste pensje rzygać mi się chce jak na nich patrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strażnicy miejscy sami łamią prawo. Przed wjazdem pod budynek straży miejskiej jest ustawiony znak, który na chwilę obecną zezwala na wjazd pojazdom straży miejskiej, ale nie prywatnym samochodom strażników i innych osób. Może więc przydałby się mały artykuł na ten temacik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wjazd od ul. Szczerbowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest XXI wiek, zamiast coraz szybciej i sprawniej to jezdzimy coraz wolniej i robi sie wszystko zeby jeszcze utrudnic.tropi sie kierowcow i wyciaga od nas pieniadze, jak wyprowadzili z Polski pieniadze i rozkradli to teraz od nas ciągną.co to za polowania pytam sie? brac sie do roboty, policja i straż, za złodziei i bandytów co sie śmieją a nie skubać obywateli, co sie spieszą do uczciwej pracy lub po dzieci do przedszkola. Idą nakłady na dalsze radary, samochody tropiace i inne zasadzki, wszystko naszym kosztem.Ludzie pamietajcie nie płaćcie za mandaty, niech zwieksza sie bałagan w administracji, a ostatecznie nawet jak przyjdzie komornik to wtedy sie rozliczajcie albo i nie. nie ułatwiajmy im zycia, złodziejom ,państwo jest przeciwko nam to my bedziemy przeciwko niemu.juz teraz jest tak ze kto oszukuje, kombinuje jak sie da i naciąga przepisy ten jakoś zyje. uczciwy obywatel ma przerabane.nastepna sprawa to te pokutujace lewoskrety w Luiblinie, jak mozna bylo tak spieprzyc tyle drog w miescie, zamiast wszedzie gdzie sie da po dwa pasy to mamy np na kunickiego czy droga do Turki. korki i ciagle korki, podobno jeden facet jest głownie za to odpowiedzialny w zarzadzie drog.głupie świnie,jeszcze sie chwalą takimi akcjami wspolnymi na drogach.napluć im w twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest XXI wiek, zamiast coraz szybciej i sprawniej to jezdzimy coraz wolniej i robi sie wszystko zeby jeszcze utrudnic.tropi sie kierowcow i wyciaga od nas pieniadze, jak wyprowadzili z Polski pieniadze i rozkradli to teraz od nas ciągną.co to za polowania pytam sie? brac sie do roboty, policja i straż, za złodziei i bandytów co sie śmieją a nie skubać obywateli, co sie spieszą do uczciwej pracy lub po dzieci do przedszkola. Idą nakłady na dalsze radary, samochody tropiace i inne zasadzki, wszystko naszym kosztem.Ludzie pamietajcie nie płaćcie za mandaty, niech zwieksza sie bałagan w administracji, a ostatecznie nawet jak przyjdzie komornik to wtedy sie rozliczajcie albo i nie. nie ułatwiajmy im zycia, złodziejom ,państwo jest przeciwko nam to my bedziemy przeciwko niemu.juz teraz jest tak ze kto oszukuje, kombinuje jak sie da i naciąga przepisy ten jakoś zyje. uczciwy obywatel ma przerabane.nastepna sprawa to te pokutujace lewoskrety w Luiblinie, jak mozna bylo tak spieprzyc tyle drog w miescie, zamiast wszedzie gdzie sie da po dwa pasy to mamy np na kunickiego czy droga do Turki. korki i ciagle korki, podobno jeden facet jest głownie za to odpowiedzialny w zarzadzie drog.głupie świnie,jeszcze sie chwalą takimi akcjami wspolnymi na drogach.napluć im w twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy poszukajcie w necie jakie służby mogą Wam dać mandat,zdziwienie gwarantowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu zamiast zająć się psimi kupami bawią się w fotografów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to dziwny kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za kontrola powinna gonić kontrole nie znam gorszych kierowców niż rodzimy karać karać karać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuba napisał:
I bardzo dobrze! Jak zwał, tak zwał. Możecie się oburzać, psioczyć, stękać i jęczeć, ale w tym miejscu było już tyle wypadków, że każda metoda, żeby jołopy zwolnili jest dobra. Ile uważacie, że w tym miejscu, gdzie jest kilka przejśc dla pieszych można jechać? Kogo bronicie? Tych deb***i zapier***ających 90-100 km/h??? Gdyby ode mnie zależalo, to na takich ulicach jak Kunickiego postawiłbym stałe całodobowe patrole policji z radarami. Chesz zap.. jedź na autostradę!
Kubuś nie napinaj się. Masz się za inteligentnego to powinieneś wiedzieć że są różne sposoby na ograniczenie prędkości tylko nie każdy jest tak dochodowy jak fotoradar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komuny ścieżki zdrowia, teraz kaskady, a dostaje w d..pę prosty człowiek. Cel jest jeden w obu przypadkach - pokazać władzę i zedrzeć kasę, a gadka o bezpieczeństwie to taki modny i ceniony przez politykierów temat... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...