Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech się cały ratusz przeniesie wraz z urzędasami, do tej strefy, będzie taniej dla pracodawców (podatników).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
nie wiem czy się orientujesz w sytuacji ale przez 8 lat miastem rządził Pruszkowski, koleżka z PiSu, generalnie ostatnie wybory samorządowe wygrało PO ale tylko w samym mieście Lublin, tak to dookoła PIS i czasem PSL. najłatwiej rzucić hasło, że propaganda i szukać teorii spiskowej a ja Tobie powiem, że gdyby dalej rządził ten nierub Pruszkowski to też by nic się nie działo a jedyny plus tego byłby taki, że taki ktoś kto Ty nie tryskałby jadem na prawo i lewo bo i jak opluwać swoich
To skoro jesteś tak dobrze zorientowany w tej niby polityce i partiach to powinieneś wiedzieć że to nie partia ta czy inna jest winna temu co się w tym mieście dzieje to ludzie z tej czy innej partii są temu winni ! ja nie jestem zwolennikiem żadnej z wymienionych partii ale odpowiedzialnością w pewnym sensie teraz obciążam Wasilewskiego bo nie robi nic aby przeciwdziałać dlaczego ? łatwo się domyśleć ,ale jestem podobnego zdania o Pruszkowskim który też nie robił nic albo nie wiele i dopóki nie odpartyjnimy pewnych urzędów i nie wprowadzimy mandatów wyborczych na kandydata a nie na partię to tak będzie nadal choćbyś Ty czy ktokolwiek inny w jakikolwiek sposób bronił to dla celów propagandowych odpowiedzialnością będziemy obarczać partię czyli NIKOGO- a w zarządzaniu odpowiedzialność urzędnicza musi być imienna tylko kto na to pójdzie ? Podobnie się ma sprawa szpitali i lekarzy dlaczego za błędy musi płacić szpital a nie lekarz który popełnił błąd bo sprawę można łatwiej rozmydlić !, i tak samo jest z decydentami więc nie broń PO czy jakiejkolwiek partii bo jest to śmieszne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Nie dość ,że jad ci oczy zalał /działa nawet pionowo na oczy bo wali z taką siłą,że nie liczy się z prawami fizyki/ to ieszcze żmija w gębie zamieszkała.Ślepota bardzo utrudnia widzenie świata i normalne funkcjonowanie. Uważaj choroby odzwierzęce niszczą i pustoszą organizm. Po nich albo bezpłodność albo nawet i zejście.
To że ktoś słusznie napisał krytycznie o sytuacji w tym mieście odnoszącej się do urzędników to w/g ciebie jest to jad ? ja się nie znam na chorobach odzwierzęcych bo ja jestem zestund (czyt. stąd ) nie wiem które pojęcie określenie do ciebie dotrze które zrozumiesz dlatego są dwa boś może trochu ob- trzaskany w tym mieście , jednak jedno wiem bo widziałem w TV na filmie że choroba wściekłych krów dopadła ciebie stąd tak się wściekasz i pewnie dlatego takie obruszenie opisz objawy jak się kręcisz przed klawiaturą to spróbujemy porównać ale wszystko wskazuje że cię to gówno dorwało bo aż fetor bije z ekranu a skoro dopadło to odpuść sobie klawiaturę i do rodzinnego domu gdzieś skąd pochodzisz na wieś to może weterynarz ci pomoże bo to faktycznie działa ujemnie na mózg !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Felks Piekutoszczak napisał:
To że ktoś słusznie napisał krytycznie o sytuacji w tym mieście odnoszącej się do urzędników to w/g ciebie jest to jad ? ja się nie znam na chorobach odzwierzęcych bo ja jestem zestund (czyt. stąd ) nie wiem które pojęcie określenie do ciebie dotrze które zrozumiesz dlatego są dwa boś może trochu ob- trzaskany w tym mieście , jednak jedno wiem bo widziałem w TV na filmie że choroba wściekłych krów dopadła ciebie stąd tak się wściekasz i pewnie dlatego takie obruszenie opisz objawy jak się kręcisz przed klawiaturą to spróbujemy porównać ale wszystko wskazuje że cię to gówno dorwało bo aż fetor bije z ekranu a skoro dopadło to odpuść sobie klawiaturę i do rodzinnego domu gdzieś skąd pochodzisz na wieś to może weterynarz ci pomoże bo to faktycznie działa ujemnie na mózg !
Widzisz Felku, "między nami jest różnicy klasa"-myślę,że znasz dalszy ciąg fraszki Sztautyngera. Różnimy się jeszcze tym,że ja mówię i piszę językiem literackim ,zwalczam chamstwo , w dyskusjach używam argumentów merytorycznych i dowcipu.Reaguję zabawnymi komentarzami o wyciekającym jadzie tylko wtedy gdy ten jad naprawdę wycieka. Staram się wymóc na adwersarzach rzeczową , merytoryczną dyskusję a jeśli ktoś pluje jadem a nie przedstawia rzeczowych argumentów to trzeba mu to uświadomić dla czystości dyskusji. Nie będę tym razem recenzował twojej wypowiedzi bo powinieneś się jej bardzo wstydzić.Zapewniam,ze jestem bardzo pogodnym i życzliwym ludziom człowiekiem i tym razem nie odpowiem na twoje inwektywy. Może coś z tego zrozumiesz. A propos polityki.Gdy wypowiadam się to moja wypowiedż opiera się na solidnej wiedzy dotyczącej tematu, nikogo nie obrażam, przedstawiam tylko fakty i je interpretuje. Nikogo nigdy nie pomawiam, nikogo nie obrzucam wyzwiskami. Reaguję ostro tylko na chamstwo i pomówienie. Tak będę się zawsze zachowywał. PS. Jestem Lublinianinem ale jest mi obojętne gdzie kto się urodził i wychował. Ważne jest to co sobą reprezentuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutny marian napisał:
Wybory tuż tuż bedziem Irlandie mieli jak nam obiecajo... to tak bedzie przecie w ratuszu same słowne ludzie o gołębim sercu pracujo wstkie miłe i kurtralne zawsze pomogo. A lublin sie rozbuduje łod morza jaż po same chiny hej. I tak nam wszystkiem dobrze bedzie i rozkosznie z tego dobrobytu że wszystkie warszowioki bedo nam zazdrościli luksusów i bedo do nasz do roboty przyjedżać i na nasz robić a my bedziem tylko kase rachować. A prezydenta miasta sam biskup na ołtaże wyniesie. amen.
Takoz bydzie jakeś Panocku pedzioł-hej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...tak jak śpiewały Elektryczne Gitary:"Będzie praca dla Was i dla Waszych żon..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezpartyjny napisał:
To skoro jesteś tak dobrze zorientowany w tej niby polityce i partiach to powinieneś wiedzieć że to nie partia ta czy inna jest winna temu co się w tym mieście dzieje to ludzie z tej czy innej partii są temu winni ! ja nie jestem zwolennikiem żadnej z wymienionych partii ale odpowiedzialnością w pewnym sensie teraz obciążam Wasilewskiego bo nie robi nic aby przeciwdziałać dlaczego ? łatwo się domyśleć ,ale jestem podobnego zdania o Pruszkowskim który też nie robił nic albo nie wiele i dopóki nie odpartyjnimy pewnych urzędów i nie wprowadzimy mandatów wyborczych na kandydata a nie na partię to tak będzie nadal choćbyś Ty czy ktokolwiek inny w jakikolwiek sposób bronił to dla celów propagandowych odpowiedzialnością będziemy obarczać partię czyli NIKOGO- a w zarządzaniu odpowiedzialność urzędnicza musi być imienna tylko kto na to pójdzie ? Podobnie się ma sprawa szpitali i lekarzy dlaczego za błędy musi płacić szpital a nie lekarz który popełnił błąd bo sprawę można łatwiej rozmydlić !, i tak samo jest z decydentami więc nie broń PO czy jakiejkolwiek partii bo jest to śmieszne .
Parafrazując fraszkę Jana Izydora Sztaudyngera powiem tak - "trend antyrozwoju był stały, tylko rezydenci się zmieniali". Jako antidotum na istniejący rzeczy stan, sparafrazować wiersz Władysława Broniewskiego pozwolę sobie sam "Są w Lublinie rachunki krzywd, obca dłoń ich też nie przekreśli, ale krwi nie odmówi nikt: wysączymy ją z piersi i z pieśni"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedwyborcze POobiecywanki cacanki a głupim radość. Po wyborach powie się że nie wyszło a tak sie staraliśmy. Czy wyborcy to maja znowu kupić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...