Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego ratusz porównuje Lublin do innych miast? Wystarczy porównać średnie wynagrodzenie w innych województwach i w lubelskim... Zresztą, może miasto zamiast rozszerzaniem strefy zajęłoby się stworzeniem kilku parkingów z prawdziwego zdarzenia... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to juz wiadomo dlaczego parkingi przy rusałki powstały (póki co darmowe)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to jest warszawa ??? takie ceny są właśnie w stolycy .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziki kraj, dzikie obyczaje. Wydoić chcą obywateli do ostatniej złotówki, ale sami wybraliście taką władzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziki kraj, dzikie obyczaje. Wydoić chcą obywateli do ostatniej złotówki, ale sami wybraliście taką władzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Lublin ma najniższe stawki – mówi Borowy pokazując tabele z innych miast." Panie Borowy, pokaż Pan tabele zarobków z innych miast w porównaniu do Lublina, tak żeby być obiektywnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAN BOROWY ZE ZDIM KŁAMIE I MANIPULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lublin nie ma najniższych opłat. Wystarczy porównać z opłatami w Łodzi! Lublin tutaj (http://lublin.spp24.pl/wysokosc-oplat-za-parkowanie/) i Łódź tutaj (http://lodz.spp24.pl/wysokosc-oplat-za-parkowanie/).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale panie Borowy, jak pan możesz porównywać Gdańsk do Lublina ??????? Bydgoszcz też jest znacznie lepiej rozwiniętym miastem niż Lublin, nie wiem jak Toruń ale śmiem twierdzić, że także. No ale cóż... będzie kolejne 2 mln na rajdy urzędników po szwajcarskich hotelach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niby dlaczego parkingi maja byc za darmo? Centrum sie nie rozciagnie, nie zmieszcza sie tu wszystkie auta. Jak nie bylo strefy byl burdel, teraz przynajmniej mozna znaleźć miejsce dk parkowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy są wybory już czas pokazać łysemu jego miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie długo pod domem będę musiał płacić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że złodziejom ciągle mało - najpierw zlikwidowali poprzez idiotyczną zmianę organizacji wielu ulic połowę dotychczasowych miejsc parkingowych i nastawiali masę słupków w najgłupszych możliwych miejscach, żeby kierowcy nie mogli korzystać nawet z szerokich nawet na 3-4 metry chodników, a piesi zabijali się na zastawionych zasiekami przejściach. Teraz z kolei chcą zepchnąć problem dalej, dodatkowo nabić sobie kieszenie i zostawić kierowców samym sobie :) Panowie urzędnicy - pierdolę komunikację miejską bo pracuję w innym mieście, a ta i tak jest koszmarnie droga. Przez was i tak mam duży problem z parkowaniem pod własnym blokiem, a wy zamiast pomóc chcecie mi jeszcze dosrać... Niestety jesteście nie tylko bandą darmozjadów, którzy za różne kretyńskie rozwiązania przyznają sobie nagrody, choć powinni wypłacać z własnej kieszeni rekompensatę tym, którym utrudniliście życie - wy jesteście bandą zwyczajnych szkodników i złodziei, nie znających kompletnie realiów, albo nie liczących się z interesem sporej części mieszkańców, której interesy są sprzeczne z waszymi, a chcąc nie chcąc - muszą dzielić z wami tę ograniczoną przestrzeń. Nie potraficie pomóc, a ciągle szkodzicie - i do tego KŁAMIECIE, a to jest zwyczajnie niedopuszczalne. Zresztą od waszych ostatnich zmian zaparkowanie przy ul. Okopowej graniczy z cudem, jeśli akurat nie trafi się na wyjeżdżające auto - a to przecież strefa płatna... Dla mnie osobiście jest to katastrofa, a wam życzę aby te wszystkie uniedogodnienia wyszły wam bokiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłaty za parkowanie spokojnie mogą pójść w górę. Patrząc po ilości miejsc zajętych w centrum nawet dwukrotnie. Stać na auta, paliwo i ubezpieczenie to i stać na parkowanie w i tak ciasnym centrum Lublina. Na początku funkcjonowania Strefy Płatnego Parkowania wybrałem się na miasto celem riserczu i  spodziewałem się wielu pustych miejsc parkingowych a tu.... kupa. Jak było pozastawiane kiedyś tak jest do dziś. Niech więc opłaty wzrosną, jest jeszcze spore pole do manewru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nastawiali mase slupkow..." Nastawiali bo kierowcy maja w dupie pieszych i parkuja wszedzie nie baczac czy sie da przejsc czy nie. Z debilami trzeba walczyc i te slupki sa konieczne. Gdyby kierwcom nie przyrosly tylki do samochodow to by sie przekonali ze na piechote jest i szybciej i latwiej. Ale polowa to pospolite chamy i parkuja bez zadnej kultury. Slupki sa ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś przyjeżdża z daleka to nie bedzie parkowal Na obrzeżu miasta żeby tłuc sie autobusem po i tak meczacej drodze. Podniesienie cen, ok, ale dla mieszkańców Lublina, którzy mają dom / mieszkanie za rogiem ale pakują swoje cztery litery w auto i robią tłum na parkingach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłaty za parkowanie spokojnie mogą pójść w górę. Patrząc po ilości miejsc zajętych w centrum nawet dwukrotnie. Stać na auta, paliwo i ubezpieczenie to i stać na parkowanie w i tak ciasnym centrum Lublina. Na początku funkcjonowania Strefy Płatnego Parkowania wybrałem się na miasto celem riserczu i  spodziewałem się wielu pustych miejsc parkingowych a tu.... kupa. Jak było pozastawiane kiedyś tak jest do dziś. Niech więc opłaty wzrosną, jest jeszcze spore pole do manewru.
  zgadzam się z przedmówcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobry pomysł !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie parking dla osób chcących przyjechać, ale nie parkować z SPP! Najlepiej rozszerzyć strefę, ale o parkingu to już mowy nie ma. POMYŚLCIE zanim zrobicie coś takiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Grabicie ten naród bezlitośnie" na każdym kroku.Trochę opamiętania !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by tak duże znaki od-do której placimy ,nie tylko parking płatny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...