Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"W Lublinie jest zarejestrowanych 630 aut na 1000 mieszkańców" "W Warszawie mamy już 600 samochodów osobowych na tysiąc mieszkańców. To dwa razy więcej niż w Berlinie." bez powiększenia strefy i podniesienia cen o wyprowadzeniu samochodów z centrum będzie można tylko pomarzyć bo ich jest z roku na rok coraz więcej ludzie nie znają umiaru i na jedno gospodarstwo przypada po 2,3,4 albo 5 samochodów ... mama, tata, córka, syn a nawet pies ma własny samochód i potem cała familia narzeka, że nie ma gdzie zaparkować
  Statystyka ta nie do końca jest miarodajna ponieważ w Warszawie i na mniejszą sklae w Lublinie zarejestrowane są również auta flotowe, leasingowe rozsiane po całej polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za obecną strefą pod warunkiem że wpływy z niej w 100% przekazane zostaną na budowę bezpłatnych piętrowych parkingów na działkach których miasto ma calkiem sporo. Wtedy strefę należy zlikwidować bo na niej miejsce powstanie calkiem nowa DARMOWA stworzona przez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za utrzymaniem obecnej strefy pod warunkiem że 100% wpływów zostanie przekazane na budowę bezpłatnych piętrowych parkingów na działkach których miasto jeszcze troche posiada a nie firm obsługujących te zasycacze drobniaków i dublujących do tego funkcje strażników miejskich. Wtedy strefa powinna byc zlikwidowana bo na jej miejsce powstanie nowa wykreowana przez nas samych - kulturowa ,biznesowa,twórcza a nie przymusowa ,korporacyjna ( np.bankowa) urzednicza i sadowa. Narazie w centrum obywatel przyjeżdża i odrazu jest gnębiony przez klany bandziorów. Zaczyna sie od zakupu biletu,potem do wyboru mamy sądy,urzędy,banki. A potem wiadomo pieczątki,znaczki,grzywny i interes sie kreci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli dochody ze strefy trafiają w 100 % na remonty lubelskich dróg to jestem za utrzymaniem obecnych cen. Podwyżka o 50% w czasie inflacji bliskiej 0 jest skandalem ale tak to jest jak sie ktoś załapie na 2 turę rządów. Wtedy juz sie łupi wyborców do oporu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawie zapowiada się parkowanie w okolicach UMCS po poszerzeniu strefy. Jak nie masz pilota uprawniającego do wjazdu pod 'Maryśkę' to już nigdzie nie zaparkujesz. Studenci z okolic Lublina na pewno się ucieszą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze - wolę czasem zapłacić, niż stać w korkach. Myślicie, że jak stoicie dłużej w korku, to paliwo się nie zużywa? Wyjdzie na to samo. A być może da się trochę zmusić studentów, do jazdy autobusem. Zwróćcie uwagę, że problem z jazdą po mieście zaczyna się w październiku. Tereny wokół Politechniki również powinny być w strefie parkowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te strefy powinny służyć odciążeniu dla centrum miasta. A więc powinny służyć tym, co sporadycznie tam wjeżdżają celem załatwienia spraw. Dlatego proponuję za pierwszą godzinę 2 zł, za drugą 4 zł, za trzecią 8 zł-i tak za każdą następną godzinę podwojoną stawkę. Dlaczego urzędnik Skarbówki czy Urzedu Miasta musi podjeżdżać pod zakład pracy swoim autem wykupując abonament za 150 zł i blokując miejsca parkingowe dla przyjezdnych interesantów? Dlatego abonament miesięczny powinien wynosić 1000 zł by biznesmeni i cwaniaki nie parkowali za grosze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech wprowadza złodzieje w całym miescie bez wyjatku i 10 zlotych za kazde 15 minut !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie długo pod domem będę musiał ppociesze cie ja juz pod domem musze placic odkad weszla ta je***a strefa :) codziennie rano 5 zl bo mam na 11 do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie działania mają sens tylko jeśli zapewni się kierowcom alternatywe w postaci sprawnej, szybkiej i wygodnej komunikacji miejskiej, lub parkingom na obrzeżach strefy. Czy to nie czysty bandytyzm, że bez skrupułów obiecuje się kilkanaście parkingów BEZPŁATNYCH a w trakcie kadencji realizuje się tylko ten na Rusałce, czyniac go za chwile płatnym? Jestem kierowcą, omijam strefe szerokim łukiem, ale niestety czasem musze coś załatwić w centrum, za rok okaże się że ścisłym centrum jest ul. Kraśnicka lub Kunickiego. Ciekawi mnie gdzie swój samochód parkuje p. Żuk w godzinach "pracy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze jest następne wybory wszystko zweryfikują. Widzę, że wybór Żuka na drugą kadencję był wielkim błędem. Kredyty trzeba w końcu za coś spłacać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że w centrum miasta ulice są zapchane i że misto stara się je udrożnić - ok. Jeżeli jednak mam płacić za miejsce parkingowe, to chcę gwarancji, że na opłaconym miejscu nic się z moim autem nie stanie. Parkingi płatne, ale strzeżone! A za każde zarysowanie, usterkę, czy kradzież niech ktoś mi zapłaci 100% kosztów u mechanika, bym nie musiał się martwić o jakiekolwiek naprawy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyłudzacze ,nienapasieni urzędnicy ratusza dajcie żyć ludziom.Podwyżki za parkowanie nic nie zmienią w ilości dostępnych miejsc parkingowych. Ten kto musi szybko załatwiać sprawy urzędowe to zapłaci każdą cenę za miejsce . Ludzie w początkowej fazie tego zbójeckiego projektu będą przeklinać władze miasta ale po pewnym czasie sprawa ucichnie -na co liczą urzędnicy ratusza. MIEJMY NADZIEJE ,że podczas nowych wyborów władz przypomnimy sobie te przykre dla wykłych ludzi momenty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na prawde warto zarejestrować się na iParkomat, jest to super sprawa, zniknie problem ze znalezieniem parkingu, sama korzystam i nie wyobrażam sobie teraz znowu szukać bez końca miejsca parkingowego przy pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rotacja samochodów? Oszaleliscie? Czy ja mam między zajęciami wskakiwać w samochód i go co rusz przeparkowywać? Czy to jest normalne? Poza tym z obrzeży Lublina nie ma wystarczająco dogodnej komunikacji, żebym mogła poruszać się bez samochodu. Zapewnijcie MPK z obrzeży więcej niż 6 razy na dzień to może to będzie miało sens!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak jest napisane powyżej, bardzo fajna stronka to iParkomat, ktoś wpadł na naprawdę dobry pomysł. Warto tam zajrzeć i  zniknie problem z  parkingiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...